Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:46:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544048 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1050 -: март 29, 2007, 11:00:21 »

Момичета аз вече си капарирах рокля и съм много доволна,защото направо се бях побъркала от това как искам да изглежда и каква да бъде . Ето и снимки - не е точно такава,но полата е като на първата само че бяла а бюстието и като на втората снимка


* Nina.jpg (34.67 KB, 296x425 - видяно 265 пъти.)

* 1823C_L.jpg (43.56 KB, 282x363 - видяно 218 пъти.)
« Последна редакция: март 29, 2007, 12:46:24 от maria_dragieva » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1051 -: март 29, 2007, 11:09:39 »

Little_Sweet_Didka, роклята наистина е прекрасна, много елегантна и женствена. girl_in_love Не знам от кой град си, но аз тук в София съм си капарирала една, която страшно прилича като модел на тази DANCE. Само че при моята има един воал на роклята отпред, който подчертава още повече талията. И ти ако искаш червен елемент, можеш прекрасно да съчетаеш перления цвят на плата на роклята и червения воал отпред. Пожелавам ти  good. Аз исках готова рокля, и много се радвам, че съвсем случайно, разхождайки се по Пиротска видях МОЯТА рокля yahoo.

И аз съм от София, сподели къде си видяла подобен модел за да погледна и аз.
А иначе радвам се, че ви хареса роклята ми. blush От колекцияата за 2008-ма година на Проновиас видях елемент който искам да присъства и в моята рокля. Мисля да заложа на "РОМАНТИКА" за изработката на роклята, но наистина НАЙ-ВАЖНОТО са платовете!!! Смятам обаче да поизлъжа с датата на сватбата когато поръчвам роклята, защото на всякъде казват "елате през юли" . И за да няма неприятни изненади и за да има време за корекци (ако е необходимо) мисля да кажа че сватбата е доста по рано.


* dali2.jpg (50.39 KB, 811x399 - видяно 261 пъти.)

* dali1.jpg (57.51 KB, 802x399 - видяно 280 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1052 -: март 29, 2007, 11:23:08 »

Little_Sweet_Didka ДА ПОИЗЛАЖИГИ Е ТОВА ВСЕ ПАК Е БЛАГОРОДНА ЛЪЖЕ
АЗ КАТО РАЗГЛЕЖДАХ РОКЛИТЕ ПО МАГАЗИНИТЕ И МЕ ПИТАХА ЗА КОГА И КАТО КАЖЕХ 4Е Е ЗА 18.08 И ТЕ А МИ ОЩЕ Е РАНО ЕЛАТЕ ЮНИ,ЮЛИ  Blush
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #1053 -: март 29, 2007, 12:09:01 »

момичета здравейте.виждам че редовно си харесвате модели от проновяс,искам само да ви кажа че на живо роклите са ужасни,ама отвратни-за цените няма да говоря,испанските булки теглят невероятни кредити за сватбите си.аз понеже сам в испания и сам мерила рокли от тях-ами на снимките са едно а на живо са съвсем друго-като мухлясали са-цветовете не съвпадат.така че ако можете да си намерите кой да ви ушие по модел ще бъде супер.не ми дават да се снимам с техните рокли иначе бих ви пратила снимки.
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1054 -: март 29, 2007, 12:24:27 »

Здравей nelsan,
Можеш ли да дадеш по-подробна информация за pronovias? на снимките  на мен много ми харесват... за цените нямам представа, но в ebay колекцията Dreams се предлага по $700-800. за това си мислех че на място в магазина в Барселона ще са напр. 800-1000 EUR? също си мисля, че другите им колекции са далеч по-скъпи, но няма проблем - на мен ми харесва само Dreams. Роклята, която е публикувата малко по-назад е именно от Dreams колекцията... ти пробвала ли си от тях? От какви платове са направени? Като казваш, че цветовете не съвпадат, това важи ли за тези в цвят шампанско както публикуваната по-назад рокля? Някъде прочетох, че фирмата държи 40% от пазара в Испания и 5% от световния пазар? И се чудя дали тези данни са верни? Т.е. биха ли могли да имат такова сериозно присъствие ако продуктите им са некачествени? Ще съм ти много благодарна за мнение защото мислех да ходя до Барселона специално с тази цел и с малко повече инфо може да се окаже, че няма смисъл....
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1055 -: март 29, 2007, 12:47:14 »

merrick от къде си? Чак до Барселона ли мислиш да ходиш?  girl_impossible  Не може ли тук да ти ушият или да си вземеш от магазин готова?
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1056 -: март 29, 2007, 12:49:48 »

merrick от къде си? Чак до Барселона ли мислиш да ходиш?  girl_impossible  Не може ли тук да ти ушият или да си вземеш от магазин готова?
Oh my ... Oh my ... Oh my ... до Барселона за една рокля (пък била тя и сватбена) ?????
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1057 -: март 29, 2007, 12:54:03 »

ами 6том иска моми4ето да отиде нека го направи  girl_wink
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #1058 -: март 29, 2007, 12:59:46 »

аз съм мерила на гламоур 6та рокля,но в всеки magazin си работят с каталози и има и много други които ги няма в сайта.тази на снимката е бяла но на мен ми я дадоха jaлта,но не шампанско а като остарял чаршаф.и когато ги питах за бели рокли ми казаха че нямат бял цвят.чудех се дали да се занимавам защото са много тапи хора тiя.но за барселона не знам,аз съм в сеговiя област мадрид.700-800 евро са под наем ако си я купиш е много по скапа.но ако си решила иди-все пак си е екскурзия,дано да си харесаш
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1059 -: март 29, 2007, 13:16:29 »

Здравей nelsan,
Можеш ли да дадеш по-подробна информация за pronovias? на снимките  на мен много ми харесват... за цените нямам представа, но в ebay колекцията Dreams се предлага по $700-800. за това си мислех че на място в магазина в Барселона ще са напр. 800-1000 EUR? също си мисля, че другите им колекции са далеч по-скъпи, но няма проблем - на мен ми харесва само Dreams. Роклята, която е публикувата малко по-назад е именно от Dreams колекцията... ти пробвала ли си от тях? От какви платове са направени? Като казваш, че цветовете не съвпадат, това важи ли за тези в цвят шампанско както публикуваната по-назад рокля? Някъде прочетох, че фирмата държи 40% от пазара в Испания и 5% от световния пазар? И се чудя дали тези данни са верни? Т.е. биха ли могли да имат такова сериозно присъствие ако продуктите им са некачествени? Ще съм ти много благодарна за мнение защото мислех да ходя до Барселона специално с тази цел и с малко повече инфо може да се окаже, че няма смисъл....
Познавам 2 момичета които са си поръчали рокли от Проновиас. Те живеят в Лондон, на едната е 900лири(паунда), на другата 700. Но и двете са очаровани от платове, изработка и всичко.....незнам....
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1060 -: март 29, 2007, 13:19:38 »

Много странно разминаване  sad Защо се получава така. Данеби в магазина в който си пробвала nelsan нещо да са нямали по-чистички?
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1061 -: март 29, 2007, 13:21:22 »

е не е толкова страшно - не съм била в Барселона, а казват, че е невероятен град... принципно така или иначе имах планове да отида за да разгледам града и околностите... ако може да се съчетае - добре. ако не - пак добре  girl_wink

а и няма да ходя утре, имам много време. на този етап просто исках информация - все пак е съвсем друго да ги видиш на живо... надявам се nelsan да разкаже подробно, пък от там нататък ще си помисля пак
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1062 -: март 29, 2007, 13:24:19 »

nelsan, мерси за инфото, но все пак - кажи нещо конкретно - "много по-скъпи" не ми говори нищо? колко струваше например роклята която ти пробва? или нещо от типа - "цените на роклите са в следните рамки..." - би ми било от голяма полза. мерси пак.
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #1063 -: март 29, 2007, 13:27:55 »

дидка звучи много обнадеждаващо. за лондон цената е супер, като се има предвид, че такива имена като ian stuart продават рокли по 3000 паунда...
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #1064 -: март 29, 2007, 13:48:06 »

тази която аз мерих беше 2400 ако искаш шлейф скача на и 500.мерих друга за 3000 има и по 4000. има хора които могат да си го позволят,но моята мисъл беше че в българия има много по хубави и евтини рокли.др седмица ше ходя в друг magazin и ще кача снимки -там управителката ми е клиентка и надявам се да се съгласи.а относно барселона и аз съм чувала че е жестоко-казват че това е друга испания.аз също харесвам цвят шампанско защото сам по мургава но това което ми предложиха не беше изобщо такова-явно имат други разбирания за модта знам ли ги.но те си ги харесват
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines