Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:50:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535371 пъти)
 
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #1035 -: март 28, 2007, 19:50:04 »

Мири, рокля 381_17.jpg е невероятна. И тя ли е на Деметриос?
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1036 -: март 28, 2007, 19:55:09 »

Леле момичета роклите са божествени, но не са ми по джоба!!!! sad
« Последна редакция: март 28, 2007, 20:01:10 от sabina » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1037 -: март 28, 2007, 20:06:03 »

Леле момичета роклите са божествени, но не са ми по джоба!!!! sad
м да за съжаление dirol
но на6ите роки 6те бъдат о6те по хубави от тези good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1038 -: март 28, 2007, 20:42:21 »

и аз бях задала този въпрос за салон минон,но никой не ми отговори :angry:така и не можахме да разберем ЗАЩОООООО?
Активен
Vanesa_77
Гост
« Отговор #1039 -: март 28, 2007, 20:43:16 »

Miri, аз съм от Бургас и роклята ще я шия в Мадам-М. За София мисля, че имаш голям избор стига да си решила какво искаш. Успех!
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1040 -: март 28, 2007, 22:52:28 »

м да за съжаление dirol
но на6ите роки 6те бъдат о6те по хубави от тези good

Много си права Петкова, важното е на нас добре да ни стоят, да се чувстваме красиви, каквито ще сме и най-вече щастливи!!!! Bravo DANCE give_rose give_rose give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1041 -: март 28, 2007, 23:28:58 »

Красавици, ето и роклята която харесах за моята сватба

За съжаление не е българска а на испанската фирма Pronovias http://www.pronovias.com/entrada_index.asp?idioma=2 най-красивите за мен рокли. Надявам се да успеят да ми я ушит тук. Да уточня и разясня-няма да има шлейф, а ще имам дълъг до земята воал, цветът искам да е по бяло...може би като перла и да има ЧЕРВЕНО, но още не съм измислила къде точно да е. На последната снимка е роклята която бях харесала първо(не е на Прновиас) и респективно-черната панделка около кръста си я представях червена!
Много ми е трудно!.... Хем искам да е по- "принцеска", хем и модел като тази на Проновиас ми седи божествено.....


* 11705_299795.jpg (54.07 KB, 485x571 - видяно 647 пъти.)

* 11705_289118.jpg (41.78 KB, 452x640 - видяно 473 пъти.)

* ROKLQTA.jpg (18.48 KB, 316x450 - видяно 1038 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1042 -: март 29, 2007, 04:43:24 »

Little_Sweet_Didka, роклята на испанската модна къща е много красива! На мен ми допада много повече като визия-романтична и страшно женствена. Но това е въпрос на лично мнение, така че късмет с избора на рокля и на професионалист, който ще ти я ушие. good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1043 -: март 29, 2007, 06:09:30 »

Мири, рокля 381_17.jpg е невероятна. И тя ли е на Деметриос?

Здравей, тази рокля не е на Деметриос, не съм сигурна , но мисля , че я свалих от http://www.weddingchannel.com/. Там са представени различни дизайнери на булчински рокли и част от моделите им. Дадена е и , горе долу към каква категория цени спадат роклите, като варират от $, което означава ефтина и $$$$$$ - скъпа. Интересното за мен беше, че роклите на Деметриос бях обозначени с $$ , което значи не скъпа. Докато тук те са нада 1000 лева, някой беше споменал , че си е купил за 1700 лева.  Oh my ...
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1044 -: март 29, 2007, 07:38:18 »

Little_Sweet_Didka,искам да кажа нещо,за ад изразя възхищението си от твоята рокля,но май няма да намеря такива думи(пък и модераторът може да ме скастри набързо Wink ).Само ще ти пожелая успех в намирането на професионалист,който ще се заеме с нелеката задача да ти ушие тази рокля така,че да изглежда по този начин ,ще стискаме палци good !Както каза didibaby-страшно романтична и женствена е girl_in_love -деколтето,фините презрамки,начина,по който се подчертава талията,как меко пада надолу полата(малко прилича на модела,който аз съм си харесала Wink )...тук особено важно(дори най-важно) място заемат материите,от които ще е изработена роклята.....ще чакам с нетърпение да споделиш как се развиват нещата с поръчката за направа на роклята (кога мислиш да стане това?!)-къде,цена?
И аз в началото бях убедена,че искам роклята ми да е тип "принцеска"(но не прекалено),но колкото повече виждам такива модели като този твоя,толкова повече се убеждавам,че точно с такъв тип желая да бъда...ееех,дано girl_in_love
А колкото до червения елемент в роклята- нищо не ми хрумва по въпроса crazy не мога да преценя на този модел къде може да бъде вмъкнат такъв ярък цвят...може би трябва да постъпиш малко по-нетрадиционно и вместо син си сложиш червен жартиер,който естествено няма да се вижда през цялото време,но пък ще бъде една свежа изненада,когато младоженецът го смъкне Oh my ... Пожелавам ти успех...за всичко Good luck
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #1045 -: март 29, 2007, 08:59:03 »

selvet, тези двете последните моделчета на коя модна къща са?

Здравей , моделчетата са на - Бутик Сватбен ден - Варна Wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1046 -: март 29, 2007, 09:23:36 »

И двете рокли са прекрасни Selvet. За втората мога да кажа, че съм я виждала и е наистина прекрасна за тези които обичат този тип рокли. Моя приятелка ще се омъва с нея.
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #1047 -: март 29, 2007, 09:29:27 »

Little_Sweet_Didka, роклята наистина е прекрасна, много елегантна и женствена. girl_in_love Не знам от кой град си, но аз тук в София съм си капарирала една, която страшно прилича като модел на тази DANCE. Само че при моята има един воал на роклята отпред, който подчертава още повече талията. И ти ако искаш червен елемент, можеш прекрасно да съчетаеш перления цвят на плата на роклята и червения воал отпред. Пожелавам ти  good. Аз исках готова рокля, и много се радвам, че съвсем случайно, разхождайки се по Пиротска видях МОЯТА рокля yahoo.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #1048 -: март 29, 2007, 10:12:54 »

Little_Sweet_Didka, роклята наистина е прекрасна, много елегантна и женствена. girl_in_love Не знам от кой град си, но аз тук в София съм си капарирала една, която страшно прилича като модел на тази DANCE. Само че при моята има един воал на роклята отпред, който подчертава още повече талията. И ти ако искаш червен елемент, можеш прекрасно да съчетаеш перления цвят на плата на роклята и червения воал отпред. Пожелавам ти  good. Аз исках готова рокля, и много се радвам, че съвсем случайно, разхождайки се по Пиротска видях МОЯТА рокля yahoo.
Slancho
много се радвам за теб 4е си успяла да намери6 роклята създадена за теб Bravo
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #1049 -: март 29, 2007, 10:58:33 »

Благодаря ти PETKOVA, аз също не мога да се нарадвам, че по едно време доста се бях притеснила. Мерете момичета, това е истината good
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines