Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:52:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544542 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #930 -: март 26, 2007, 15:16:44 »

Мда, репетицията е следобедът преди сватбата, на която присъстват само младоженците, шаферите и родителите, а след това има вечеря, като подарък от родителите на младоженеца (родителите на булката плащат за сватбата на следващия ден). Така че, трябва и една рокличка да си намеря за това събитие, защото е като част от празненствата около сватбата. Но искам да е нещо по-лекичко и ефирно, за да ми е удобно--точно като някои от моделчетата, които си показала.
Извинете,че малко ще се отклоня от темата,но като видях тези невероятни роклички веднага се сетих за вечерята преди сватбата на didibaby,много ми харесват!didibaby,от сайта на Мори Лий са http://morilee.com/ ,разгледай и останалите ако още не си си избрала модел-тези ми се виждат точно като за такъв случай-романтични и стилни girl_in_love


* img0large[1].jpg (42.29 KB, 600x850 - видяно 220 пъти.)

* 9098.jpg (12.02 KB, 298x374 - видяно 221 пъти.)

* img0[2].jpg (22.25 KB, 298x374 - видяно 220 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #931 -: март 26, 2007, 15:23:30 »

Вижте тази.....
Много ми харесва.

Юле роклята е страхотна и отдавна (от самото начало, откакто влязох във форума) виждам, че клониш към червеното, както и за роклята, така и за тортата, и наистина ако успееш всичко да го направиш в тази гама ще бъде много красиво и стилно издържано!!!! give_rose
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #932 -: март 26, 2007, 16:04:54 »

Ох направо съм се побъркала с това червено.
Когато в събота обикаляхме за костюм на младоженеца много се чудихме какъв цвят да е за да отива на бялата ми рокля с червен колан  sad
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #933 -: март 26, 2007, 16:26:43 »

Мисля че в тази гама много неща могат да се комбинират - например тъмен костюм със светла риза и червена (дюз или с някакво готино рае, каре)вратовръзка (или папионка) с такава кърпичка на малкото джобче - на червеното отива много екрюто, което мисля че ще се върже отлично - НО ТОВА Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ - ТИ НАЙ-ДОБРЕ СИ ЗНАЕШ!!!! Сигурна съм че ще се справиш отлично!!! good
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #934 -: март 26, 2007, 16:47:01 »

Извинете,че малко ще се отклоня от темата,но като видях тези невероятни роклички веднага се сетих за вечерята преди сватбата на didibaby,много ми харесват!didibaby,от сайта на Мори Лий са http://morilee.com/ ,разгледай и останалите ако още не си си избрала модел-тези ми се виждат точно като за такъв случай-романтични и стилни girl_in_love

Разкошни моделчета, Rossistela, аз също благодаря за тях!  Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #935 -: март 26, 2007, 18:47:52 »

Извинете,че малко ще се отклоня от темата,но като видях тези невероятни роклички веднага се сетих за вечерята преди сватбата на didibaby,много ми харесват!didibaby,от сайта на Мори Лий са http://morilee.com/ ,разгледай и останалите ако още не си си избрала модел-тези ми се виждат точно като за такъв случай-романтични и стилни girl_in_love

Rossistela, много ми харесаха рокличките! Наистина са страшно подходящи за случая! Благодаря много!
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #936 -: март 27, 2007, 10:36:01 »

Здравейте,бъдещи булки!Аз съм нова тук,днес най-после успях да се регистрирам след множество премеждия...Но упоритостта ми бе възнаградена! yahoo Bravo
До сега само  look в продължение на месец,може би,от сега натък и ще  Computer. smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #937 -: март 27, 2007, 10:39:29 »

Здравейте,бъдещи булки!Аз съм нова тук,днес най-после успях да се регистрирам след множество премеждия...Но упоритостта ми бе възнаградена! yahoo Bravo
До сега само  look в продължение на месец,може би,от сега натък и ще  Computer. smile


Добре дошла сред нас ljubimata_na_mechtatelq!!!!!! give_rose give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #938 -: март 27, 2007, 10:40:11 »

Здравейте,бъдещи булки!Аз съм нова тук,днес най-после успях да се регистрирам след множество премеждия...Но упоритостта ми бе възнаградена! yahoo Bravo
До сега само  look в продължение на месец,може би,от сега натък и ще  Computer. smile
здравей и добре дошла сред нас girl_wink
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #939 -: март 27, 2007, 10:45:28 »

Ох направо съм се побъркала с това червено.
Когато в събота обикаляхме за костюм на младоженеца много се чудихме какъв цвят да е за да отива на бялата ми рокля с червен колан  sad

Здравей  Юле,
качвам две снимчици , надявам се да сам ти помогнала:)

[attachment deleted by admin]


* 57d5c838378611191222be1e6baa082d.jpg (124.05 KB, 700x569 - видяно 240 пъти.)
Активен
ljubimata_na_mechtatelq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #940 -: март 27, 2007, 10:49:07 »

Здравейте,бъдещи булки!Аз съм нова тук,днес най-после успях да се регистрирам след множество премеждия...Но упоритостта ми бе възнаградена! yahoo Bravo
До сега само  look в продължение на месец,може би,от сега натък и ще  Computer. smile
здравей и добре дошла сред нас girl_wink
благодаря PETKOVA  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #941 -: март 27, 2007, 10:55:13 »

Ох направо съм се побъркала с това червено.
Когато в събота обикаляхме за костюм на младоженеца много се чудихме какъв цвят да е за да отива на бялата ми рокля с червен колан  sad

Здравей  Юле,
качвам две снимчици , надявам се да сам ти помогнала:)
МНОГО Е ХУБАВАААААААА РОКЛЯТА, КАКТО И МАДОЖЕНЦИТЕ
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #942 -: март 27, 2007, 11:24:22 »

Много ти благодаря Selvet  за вниманието. Наистина са много хубави тези младоженци. Аз съм разглеждала снимките им и наистина много ми допаднаха.
Отново благодаря  give_rose
Активен
Natalia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


сем. Димитрови


Моят сватбен албум

« Отговор #943 -: март 27, 2007, 11:36:42 »

Здравейте. Как вървят приготовленията момичета. Аз да ви кажа още не съм си избрала рокля. Но обещавам ако го направя първи ще разберете.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #944 -: март 27, 2007, 11:37:32 »

Аз да ви кажа още не съм си избрала рокля. Но обещавам ако го направя първи ще разберете.
И АЗ СЪМ ТАКА  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines