Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:43:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1547144 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #915 -: март 26, 2007, 10:35:17 »

ЕЕЕ НЯМЯ ЗНАЧЕНИЕ ВАЖНОТО Е ДА СЕ ПОЛУЧИ ТАКА КАКТО ИСКА6
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #916 -: март 26, 2007, 10:54:16 »

обслужването е  под всякаква критика.има едно момиченце което много лошо гледа и се надува.роклите са в една стая в която е адски мръсно а те карат да се събуваш защото видеш ли роклите били бели....да ама не бяхе бели вече от носене.всичко е много лошо наблъскано и за да видиш една рокля трябва да събориш 3 от зака4алката.мен лично ми беше много неприятно в такава мръсна обстановка и отвратителна продавачка.но имаше хубави рокли.казаха ми че са максимум до 1800лв.а и абитуриентите са нападнали здраво магазина
maslinka,ти  кой салон на Романтика имаш впредвид?Казаха ми,че този на Витошка е доста приятен,а и момичетата там не били лоши(в смисъл надути) crazy.Много,много съм си харесала една рокля на Романтика от новата колекция на Allure bridal и бях помолила една приятелка от Сф(защото аз не съм от там)да погледне как са ценичките и роклите,та от нея ми е инфото-с добри впечатления е останала-особено от роклите girl_in_love.А цените им са били(тук не броим италианския внос) м/у 800 и 1000лв,аз очаквах,че ще са доста по-скъпи...колкото повече я гледам на снимката,толкова повече се влюбвам в нея и нямам търпение да отида да я видя на живо,да я меря,дано не се разочаровам sad !И сигурно защото все в нея я мисля,нищо друго не ми хваща окото по магазините...нищичко още дори не съм премерила...
Моля ви,ако още някой има впечатления от роклите,цените и обслужването в Романтика,да сподели и с нас,силно ме вълнува... girl_in_love
Иначе през уикенда бях в Пловдив,там нищичко не ми хареса(то няма и особен избор),а до Асеновград така и не отидох,явно тази рокля така ми е превзела мислите,че дори нямам желание да виждам други,хм,все пак си го оставям А-град като резервен вариант...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #917 -: март 26, 2007, 11:03:28 »

в салона на витошка ходих,ами незнам може да е била друга продавачка,тази което "обслужваше"  мен беше проста върха  :!но роклите и самият салон са мръсни.а ти като си поръчаш нова рокля тя ще си ок защото няма да е носена.отивай да я пробваш и да пишеш после. good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #918 -: март 26, 2007, 11:39:48 »

Аз също най-вероятно ще си поръчвам рокляот Романтика!Няколко мои познати са си шили там роклите и са много доволни!А пък и аз като теб Rossistela ,съм си харесала една рокля от там и сигурно ще бъде тя!!!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #919 -: март 26, 2007, 11:45:35 »

Ей,desislavka,да не би да сме си харесали една и съща рокля?!?!Ти от коя колекция си харесала?Лошото е,че от сайта им не може да се свалят снимките иначе веднага щях да ви я пусна тук(нали няма други булки от дупница secret )А виждала ли си я на живо роклята ти,мерила ли си я,как са кажи моляяя smile А там с поръчка ли става-не можеш да си я купиш веднага ако ти хареса,така ли?!!И за колко време я имаш?
maslinka,задължително ще пиша после,как!?! girl_wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #920 -: март 26, 2007, 11:47:49 »

Забравих нещо.....момичета благодаря ви за милите думи,защото аз вече започнах да си мисля,че наистина нещо не съм наред!!! crazy crazy crazy
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #921 -: март 26, 2007, 11:51:26 »

Ами честно да ти кажа незнам от коя колекция е,а в момента немога да се сетя как се казваше модела blush
А иначе съм я мерила и според мен беше доста добре ушита!Аз обаче искам едни промени и друга дантела и поради тази причина ще си я поръчвам!!!А иначе ми каза,че някъде около месец ще я шият!!!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #922 -: март 26, 2007, 11:54:38 »

Разгледах сайта на Романтика. Много ми хареса първата рокля от колекцията Allure bridal . С дантела е и е прекрасна.
 За да видите дали сте харесали една и съща рокя може да кажете номерата на роклите, те излизат на отделни страници в сайта.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #923 -: март 26, 2007, 12:00:47 »

Юле,това е моята рокля!!!Великолепна е,нали girl_in_love?!?!е,поне за мен....радвам се,че ти харесва girl_wink Малко тези ръкавчета не са ми по вкуса,но може би пък те я правят по-интересна?!?Нямам търпения да я премеря!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #924 -: март 26, 2007, 12:06:45 »

Наистина е мноооого красива. Като я пробваш ще разкажеш как стои и с каква цена е. Успех и не се чуди заслужава си ако ти стои добре.
Аз съм замислила нещо подобно за моята.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #925 -: март 26, 2007, 12:07:58 »

Роклята от M.Tyler на Yana_Bah също ми е много по сърце!Но май не ми се дават толкова парички... *crazy*Yana_Bah,поздравления!
Cymbeline също имат невероятни модели от новата колекция girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #926 -: март 26, 2007, 12:22:30 »

Вижте тази.....
Много ми харесва.


* f06_T8695[1].jpg (31.89 KB, 330x460 - видяно 259 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #927 -: март 26, 2007, 12:57:18 »

да хубавка е  girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #928 -: март 26, 2007, 13:31:22 »

Вижте тази.....
Много ми харесва.
супер е!!!
Момичета със закъснение...честито за роклите  girl_in_love
Vanesa_77 прекрасна рокля!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #929 -: март 26, 2007, 13:42:51 »

Вижте тази.....
Много ми харесва.

много е хубава Юле !! само булото не михаресва как е сложено !! smile но ние гледаме роклята нали? Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines