Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:24:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535512 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #900 -: март 24, 2007, 21:21:19 »

моята рокля с шлейф и се прибира с 2 халкички от плад които се закачат на последните копчета на гърба.ох незнам дали го обясних както трябва.твоята сватба коя е.моята рокля ще пристигне юни месец и ще ходя да видя дали все пак ще има нужда от стесняване,но ще се снимам с и без шлеиф да ти покажа

И на мен ми споменаха това закачане, но се чудя дали няма да стане прекалено натруфено отзад. И се пак, ако няма друг начин... иначе и моята ще пристигне през юни, а сватбата ми е през юли, трябва да съм проучила нещата предварително...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: март 24, 2007, 22:39:26 »

мен ми хареса как стои като е вдигнат шлейфа е повече като е пуснат но танцуването ще е невъзможно danceg
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #902 -: март 24, 2007, 22:59:55 »

Аз също съм си харесала няколко моделчета с шлейф и много ми се иска моята също да има. smile
Питам се обаче, дали някой си е шил такава?
Модните къщи в Асеновград справят ли се в това отношение?   huhhuh.gif
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #903 -: март 26, 2007, 08:52:56 »

Момичета,ходих в Асеновград в събота!!!За съжаление обаче нямям рокля! cray Плачещо момиче
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #904 -: март 26, 2007, 09:16:00 »

Момичета,ходих в Асеновград в събота!!!За съжаление обаче нямям рокля! cray Плачещо момиче

Нищо ли не си хареса girl_impossible?
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #905 -: март 26, 2007, 09:51:40 »

Ами като цяло....не!!! blushНа едно място ми харесваше едно,на друго място друго,но като цялостно изпълнение...нищо!!! cray
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #906 -: март 26, 2007, 10:00:07 »

аз лично нямам намерение да ходя до Асеновград за рокля. Мисля, че тук в София има достатъчно богат избор (доста от асеновградските фирми имат филиал и тук) и силно се надявам да харесам нещо бързичко, а не да обикалям по всички възможни и невъзможни магазини  smile
Ами като цяло....не!!! blushНа едно място ми харесваше едно,на друго място друго,но като цялостно изпълнение...нищо!!! cray
между другото това и на мен ми се явява проблем. На повечето рокли харесвам определена част, а цялата рокля не ми допада особено  smile
« Последна редакция: март 26, 2007, 10:01:46 от solecito » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #907 -: март 26, 2007, 10:11:24 »

Ами като цяло....не!!! blushНа едно място ми харесваше едно,на друго място друго,но като цялостно изпълнение...нищо!!! cray
между другото това и на мен ми се явява проблем. На повечето рокли харесвам определена част, а цялата рокля не ми допада особено  smile

Ами питайте дали не може да ви комбинират по ваше желание роклята  pardon
Аз също така си харесах моята - корсета от един модел, полата от друг, но на мен ми я шиха, за да може да е с моите размери и да знам, че е правена специално за мен  girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: март 26, 2007, 10:14:10 »

ами да би трябвало да няма проблем  girl_wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #909 -: март 26, 2007, 10:21:37 »

И аз сега така ще направя,ще си я поръчам да ми я ушият,защото явно готова няма да си харесам!Може би съм прекалено притенциозна?!? blush Но нали все пак ще бъда булка!!!Трябва роклята ми да е точно такава,каквато съм си мечтала!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: март 26, 2007, 10:23:25 »

И аз сега така ще направя,ще си я поръчам да ми я ушият,защото явно готова няма да си харесам!Може би съм прекалено притенциозна?!? blush Но нали все пак ще бъда булка!!!Трябва роклята ми да е точно такава,каквато съм си мечтала!!!
да разбира се !!! 6те те изстраят колкото трябва !!! danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #911 -: март 26, 2007, 10:24:40 »

И аз сега така ще направя,ще си я поръчам да ми я ушият,защото явно готова няма да си харесам!Може би съм прекалено притенциозна?!? blush Но нали все пак ще бъда булка!!!Трябва роклята ми да е точно такава,каквато съм си мечтала!!!

Разбира се, че трабва да си претенциозна, иначе ще купиш първата срещната рокля!  pardon
Важното е да знаеш какво искаш и ще го получиш!  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: март 26, 2007, 10:25:26 »

И аз сега така ще направя,ще си я поръчам да ми я ушият,защото явно готова няма да си харесам!Може би съм прекалено притенциозна?!? blush Но нали все пак ще бъда булка!!!Трябва роклята ми да е точно такава,каквато съм си мечтала!!!
въобще не си претенциозна  Wink нормално е да искаш да си с мечтаната рокля  smile все пак момичетата от малки мечтаят за сватбата си и я рисуват в съзнанието си с най - дребните детайли  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #913 -: март 26, 2007, 10:28:44 »

И аз сега така ще направя,ще си я поръчам да ми я ушият,защото явно готова няма да си харесам!Може би съм прекалено притенциозна?!? blush Но нали все пак ще бъда булка!!!Трябва роклята ми да е точно такава,каквато съм си мечтала!!!
въобще не си претенциозна  Wink нормално е да искаш да си с мечтаната рокля  smile все пак момичетата от малки мечтаят за сватбата си и я рисуват в съзнанието си с най - дребните детайли  good
да точно така въпреки че аз все о6те нямам идея каква да е моята рокля  huhhuh.gif
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #914 -: март 26, 2007, 10:31:49 »

аз имам идея, но си мисля, че ако не се шие, ще е трудно осъществима  cray постнала съм една рокля преди няколко странички и направо  girl_in_love girl_in_love girl_in_love съм влюбена в този модел, но за съжаление май ще се наложи да ми я шият....а не ми се искаше.....  nea
Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines