Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:50:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1547241 пъти)
 
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #75 -: юни 22, 2006, 13:14:20 »

 :)Здравей, Divi4ka!
Благодаря за снимките.Мога да кажа само СТРАХОТНА БУЛКА, НЕВЕРОЯТНА РОКЛЯ!!! Наистина си убийствена!!! Снимката в стил "Charlie's Angels"много ми хареса и въобще не ме изплаши Wink
В интерес на истината и аз си представях роклята ми по  подобен начин, даже моята приятелка ми  я нарисува.Единстветната разлика е че набора на бюста е настрани, а не надолу като твоята, и под него има широко коланче което подчертава високата талия.
Още веднъж благодаря за снимките, защото едно е да гледаш роклята надраскана върху лист, а съвсем друго е да я видиш облечена върху една толкова красива жена..... kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #76 -: юни 22, 2006, 13:41:44 »

 blush Еййй.... Таничка....  blush стига бе;))))
Радвам се, че мога да ти помогна!
Наистина моделчето, тоест типажа рокля е сладурски и точно за момичета, които очакват бебоче, а и бих казала не само за тях. Много нежно си стои, елегантно.....
Набора на бюста адски ме кефеше ... а дефакто под него бяхме нанизали камъчета сваровски, които много сладко блестяха в различни цветове, когато се движех, понеже роклята си беше чисто бяла.... Презрамките също бяха с такива камъчета... Не знам дали се виждат на снимките....
Не знам от къде си ... но моята рокля я ших в булчинска къща Холидей във Варна .... и ми излезе 500 лв.
Смятам, че е поносимо! Като се има в предвид, че е мой модел, че има камъни сваровски.... които все пак са си цифра по принцип. Бяха много учтиви, много мили, съобразяваха се с всяко мое изискване... Ако нещо не ми допаднеше веднага го преправяха.... гледаха ме в очите направо, при което на мен ми ставаше малко неудобно, че съм обсипана с толкова много внимание.... blush
В крайна сметка резултата беше невероятен  pleasantry
Пожелавам ви и вие да сте толкова доволни от крайния резултат, дори и да купувате  Dance
Защото аз не съм била толкова доволна от абитуриенската и абсолвентската ми рокля, колкото от сватбената си  angel

Айде, чакаме ваши снимки pardon
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #77 -: юни 22, 2006, 13:43:46 »

Между другото едната ми шаферка беше с рокля с широко коланче под бюста (бюста на 10 годишно момиченце де  biggrin )
Но беше адски чаровна..... ще пусна нейна снимка в темата за шаферките да я видиш....
Иначе като булчинска рокля много яко ще стои това коланче под бюста !!!!
НИСТИНА !!!!  kiss2
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #78 -: юни 22, 2006, 13:51:16 »

 sad Много се извинявам, обаче нямам нейна снимка, където се вижда цялата рокля.... sad
Те бяха двечки и едната по-малката шаферка на всички снимки е пред другата и и скрива роклята. Иначе на диска се вижда много добре, снимали са я sad
Но няма значение..... много яко ще стои според мен!!!  pleasantry
Дай воля на фантазиите си за да можем след това да им се любуваме  kiss2
Активен
ky ky
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #79 -: юни 27, 2006, 09:16:39 »

ок...добре...най-накрая си харесах рокля...Ноооооо..(вечното НО) проблема е че я харесах от сайт който не е БГ...и така...четох четох но никаде не видях някой да си е шил рокля от снимка, всички казват че са отишли и са си харесали роклята в магазина и те са им я ушили за еди колко си часа....Това ясно...рокля по модел от салона...а някой да ми препоръча добър и изпитан шивач в Асеновград или Пловдив? kiss2
Активен
liubopitna
Гост
« Отговор #80 -: юни 27, 2006, 09:18:23 »

Здравейте!
Все още обмислям различни идеи за вида на булчинската си рокля. Много харесвам роклите с бюстие без презрамки, но не знам доколко са практични. Някоя от вас, мили дами, може ли да сподели опит дали е некомфортно носенето на такъв тип рокля? Достатъчно ли е стабилно въпросното бюстие и може ли да се разчита, че няма да  се смъкне по време на някой бурен танц? dance shok
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #81 -: юни 27, 2006, 12:44:40 »

 biggrin DIVA,поръчах си роклята biggrin
Честно казано, няма нищо общо с това което съм си представяла!!!
Мнооого ще Ви изненадам, обещавам!!! pleasantry
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #82 -: юни 28, 2006, 11:39:42 »

ок...добре...най-накрая си харесах рокля...Ноооооо..(вечното НО) проблема е че я харесах от сайт който не е БГ...и така...четох четох но никаде не видях някой да си е шил рокля от снимка, всички казват че са отишли и са си харесали роклята в магазина и те са им я ушили за еди колко си часа....Това ясно...рокля по модел от салона...а някой да ми препоръча добър и изпитан шивач в Асеновград или Пловдив? kiss2

Попитай в този бутик http://maniyka.dir.bg/ в асеновград е.
Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 28, 2006, 13:03:16 »

Сияна,Асеновград. И още много...
Съветвам се да отидеш до там и да се разходиш и да питаш. Струва си.
Активен
ky ky
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #84 -: юни 28, 2006, 14:42:04 »

Благодаря!А някой шил ли си е при тях по собствен модел?
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #85 -: юли 03, 2006, 14:56:17 »

ии, от линка харесах ей тая рокличка, много е сладурка, тъкмо за лятото Love girl


* FT01.jpg (38.72 KB, 400x590 - видяно 424 пъти.)
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #86 -: юли 05, 2006, 15:31:47 »

Здравейте на всички

Въпреки, че харесвам рокли без обръчи.
Тази ми харесва много.

Активен
ky ky
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #87 -: юли 06, 2006, 15:23:48 »

ето тази рокля си избрах...http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44981&photo=35
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #88 -: юли 07, 2006, 08:45:02 »

ето тази рокля си избрах...http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44981&photo=35

Това ли е роклята, която искаш да ти ушият по снимка?
Намери ли кои да ти я направи?

Аз имам същото желание, ,роклята която си харесах тук е много скъпа. (няма да споменавам цена, че ще ви заболи главата)
След като в България си шият хубави рокли, предпочитам да се пробвам там. Макар, че това може би ще стане в последния момент. Имате ли идея към кого да се обърна, имам няколко БГ списания и съм разглеждала на всички интернет страниците.
Писах на няколко от тях, сега чакам отговор. (много се бавят).
На едно место ми върнаха отговор, че е възможно да ми я направят стига да има наличен плата.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #89 -: юли 09, 2006, 11:45:00 »

kkalpazanova, това е най-красивата рокля, която сме обсъждали във форума според мен!
Адски нежна... много романтична, невероятна е наистина !!!!!!!!!!!!!!!  blush
Пожелавам ти успех с намирането на свестен шивач!
Ако си от Вн ще ти препоръчам Холидей... Те ушиха моята и бях адски доволна! blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines