Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:31:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1546039 пъти)
 
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #780 -: март 18, 2007, 19:55:03 »

 Честито,момичета!!!Много се радвам,че сте си намерили подходящи рокли  Bravo .Нямам търпение да ги видя.Надявам се и аз да успея да си намеря рокля там,явно има и хубави неща  yahoo
Активен
a.tzanova
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #781 -: март 18, 2007, 21:20:22 »

smurfieta, здравей тъй като сме на една и съща дата кажи до къде сте стигнали, защото ние имаме само чаши за ритуалната зала и се притеснявам вече, а пък и за рокля мисля да купувам чак май. Кога ще раздавате поканите?
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #782 -: март 18, 2007, 23:43:12 »

Между другото всички продавачки ми предлагаха само модели,които не са за бременни,а това било голяма рядкост - булката да не е бременна

 ROFL ROFL ROFL
ами да така е  beating
момичетата ввъв всеки магазин много ми се радваха защото казваха че съм една от малкото не-бременни булки cray
И ми показваха рокли,които имат подчертана талия,голяма цепка или оооогромно деколте Girl_hide
Тъжно,но факт - мъжете се женели чак когато опре ножа о кокала secret
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #783 -: март 19, 2007, 00:39:30 »

smurfieta, здравей тъй като сме на една и съща дата кажи до къде сте стигнали, защото ние имаме само чаши за ритуалната зала и се притеснявам вече, а пък и за рокля мисля да купувам чак май. Кога ще раздавате поканите?
Не мога да ти изпратя лично съобщение  sad Ние пък точно чаши нямаме още, нито пък покани. За роклята просто така се случи да я поръчам сега, но заради абитуриентската треска бавят поръчките, та все едно съм си я поръчала през май  smile Не се притеснявай, имаме повече от 3 месеца, ще се справим  good
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #784 -: март 19, 2007, 10:29:06 »

Здравейте момичета girl_wink. Да се похваля и аз - намерих мечтаната рокля. След толкова сайтове, ходене по магазини (е честно казано пробвах само 2 рокли pleasantry), някак си знаех че третата която пробвам ще е ТЯ secret. И наистина стана така, много съм щастлива, но ще пратя снимки след сватбата blush give_rose.Уникална е, много си я харесвам. УРА, щастие DANCE Bravo. На всички пожелавам да имате моя късмет good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #785 -: март 19, 2007, 12:43:13 »

момичета май забравих да ви кажа,че ходих на първа проба преди няколко дни :DANCE:незнаех че роклята ми ще е в това състояние и малко се изненадах когато я видях O_Oтя беше едно парче плат *happy*но с малко въображение си я представих по нататък.искам да ви кажа че вълнението беше огромно-неописуемо
Активен
svetli4ok
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #786 -: март 19, 2007, 14:27:04 »

Здравейте мили дами,
аз съвсем наскоро разбрах за този форум и поради тази причина досега не съм се включвала в нито една тема, но тази година през юли ще се омъжвам, така че въпросът за избор на сватбен тоялет живо ме интересува. ;)Мисля, че все още ми е рано да тръгвам по магазините и да пробвам рокли, костюми и изобщо всичко което ми хареса, но вече съм запазила дата за сватбата, ресторантът е уточнен, поканите са поръчани, халките почти готови, даже си харесах и обувки /сандали/ за роклята, която още не съм избрала. :DANCE:Като гледам и чета вашите постинги май че е време да почвам и с търсенето на роклята.Прегледах доста страници в интернет, харесах си доста модели, но нито ми се занимава да ходя на продължителни и многократни проби, нито пък ми се дават луди пари за тоалет, който ще облека само веднъж. Затова и още се чудя, дали да не е костюм, или нещо съвсем семпло.
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #787 -: март 19, 2007, 14:40:11 »

 Здравей,svetli4ok и добре дошла при нас!
 Моето мнение е,че не може сватба без рокля  blush ,но ти си знаеш най-добре.Аз за нищо на Света не бих се отказала от нея,нищо че ще я нося само няколко часа  girl_in_love .
Активен
svetli4ok
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #788 -: март 19, 2007, 15:55:53 »

Благодаря на всички за сърдечния прием! smile
Да си призная честно, миналата седмица си купих "Сватбен каталог" и колкото и да ми се иска да бъда практична, много ми хареса 2 модела на бутик "M.Tyler". Ако намеря някъде подобни тоалети и в моя град или във Варна мисля, че няма да му мисля кой знае колко. Успех на всички ви със сватбената подготовка и още веднъж благодаря. good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #789 -: март 19, 2007, 16:09:58 »

 Току що открих рокля,която се доближава съвсем леко до това,което търся,но........за съжаление не са български  cray .Искам роклята ми да е права,да е почти изчистена и ако може да не е скъпа  blush Ето какво намерих за сега,но да кажа че не е точно това,което търся.Вие харесвате ли такива модели?


* 8416.jpg (68.74 KB, 476x629 - видяно 242 пъти.)

* tn_8419.jpg (6.4 KB, 143x191 - видяно 3043 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #790 -: март 19, 2007, 16:14:49 »

geri84  много са хубави Bravo
аз си мисля че ако си намериш много хубав плат може някоя шивачка да ти ушие роклята.поне според мен 90% от красотата на една дреха идва от плата особенно пък за сватбена рокля,а шивачката ше я мъчиш докато я направи каквато искаш good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #791 -: март 19, 2007, 16:28:47 »

geri84  много са хубави Bravo
аз си мисля че ако си намериш много хубав плат може някоя шивачка да ти ушие роклята.поне според мен 90% от красотата на една дреха идва от плата особенно пък за сватбена рокля,а шивачката ше я мъчиш докато я направи каквато искаш good

 Истината е,че ме е страх да си поръчам рокля на шивачка без да мога да обясня какво точно искам и най-вече без да съм пробвала и да видя как ми стои.Не искам да остана разочарована в последния момент или да се налага да купувам две(и без това не мога да отделя кой знае колко пари sad ).Искам да си я купя готова  crazy ,макар и да не е точно това което очаквам.Аз съм си харесала една,но е 450-500 лева-скъпичка ми е  Плачещо момиче (надявах се да намеря рокля до 350 лева),но в крайна сметка ако не открия нещо друго ще я взема.Дори сега ще се опитам да я намеря и да ви я пусна,за да си кажете мнението.
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #792 -: март 19, 2007, 16:45:15 »

 Не можах да намеря тази,която ми харесва  sad ,но ето тази също я пробвах и майка ми беше готова да я купи  bad .Що се отнася до мен...50/50-не мога да кажа,че е роклята на мечтите ми.


* IMG 21.jpg (46.71 KB, 200x300 - видяно 281 пъти.)
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: март 19, 2007, 16:51:20 »

Аз се спрях на тези 2 модела, но никъде по магазините не видях нещо, което дори леко да наподобява на тези модели. Ако някой е виждал нещо подобно, нека да сподели ще ми е от голяма полза  blush


* full_AL001220b.jpg (19.51 KB, 334x480 - видяно 226 пъти.)

* large_imgoqXCUrswHQ.jpg (31.6 KB, 483x800 - видяно 238 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: март 19, 2007, 16:52:09 »

geri84 незнам от кой град си но моята приятелка като си търсеше рокля в варна каза че имало доста хубави рокли в Holidaysona  и не били скъпи.освен това има досто рокли на които им намалят цените заради това че са по стари колекции.аз пробвах такава беше много хубавичка и по нищо не личеше че не от новите колекции беше намалена от към 2000 на 900.
съветвам те да търсиш докато не откриеш роклята мечта smile
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines