Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:31:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535348 пъти)
 
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #765 -: март 16, 2007, 19:54:35 »

аз за пръв път чувам такова нещо да не се пипат роклите shok
и аз не бях чувала,до онзи ден beating
все пак ....няма смисъл
те трябва да си поддържат роклите в приличен вид без значение колко човека днес ще ги мерят pardon
Активен
BeCuTa
Гост
« Отговор #766 -: март 17, 2007, 12:08:58 »

Здравейте момичета!
Чета форума ви от известно време и не мога да ви опиша колко много ми е помогнал (оставена съм сама на себе си без помощ от майка или приятелки) - ако не бяхте вие досега да съм откачила. Затова реших да се регистрирам и да ви кажа едно гооооолямо БЛАГОДАРЯ!!!  heart
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #767 -: март 17, 2007, 12:11:26 »

Миличка BeCuTa  радвам се, че сме помогнали с нещо.  Надявам се да пишеш как върви подготовката ти. И ако има нещо което те интересува питай.
От кой град си?
Активен
BeCuTa
Гост
« Отговор #768 -: март 17, 2007, 12:28:28 »

Здравей Юлия,
аз съм от Бургас, но от години не живея в България - и затова съм без помощ - като не броя вас естествено  smile
Сватбата ми е след 3 месеца и 6 дни, и освен организацията на партито и пръстените нищо не сме свършили. Дори поканите още не сме разпратили...Търся си рокля от известно време и честно си признавам, не очаквах да е толкова трудно. Аз в началото и не исках булчинска рокля, но докато четях форума и се запалих. В крайна сметка веднъж се става булка.  smile
И затова реших да отида и аз до Асеновград - много от момичетата са си шили роклите там и всички са доволни. Още повече, че без вас нямаше и да се замисля за този вариант. Миналото лято в Бургас ми бяха казали, че шият всякакви рокли, но отнема поне 2 седмици - време, с което аз не разполагам.
Затова още веднъж Благодаря! А и не само за това - Майка ми е във възторг - ще види дъщеря си в бяла рокля.
 heart
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #769 -: март 17, 2007, 12:36:53 »

Добре дошла при нас BeCuTa!
И аз като Юлия се радвам, че сме ти помогнали. Надявам се, че и занапред ще е така! Тук наистина има много полезни неща за една бъдеща булка!  Curtsey
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #770 -: март 17, 2007, 12:41:21 »

Много се радвам за теб. Предполагам, че и в Бургас ако кажеш, че си за малко в града могат да ти ушият нещо по-бързо. Успех.
 Значи на 23 юни (ако съм сметнала правилно  blush )
Запиши се в темата с датите на предстоящите сватби. Ако искаш после и снимчици пусни.
Активен
BeCuTa
Гост
« Отговор #771 -: март 17, 2007, 12:52:06 »

 smile правилно, на 23. юни е големия ден  smile
ще се запиша и снимки ще пратя - обещавам
за Бургас сигурно си права - ще накарам майка ми да отиде да пита пак.
а Асеновград не е проблем, баба ми живее на 60 км от там и вуйчо обеща да ме закара с колата, така и тя ще ме види в бяло, че на сватбата няма да присъства - казва, че била стара и нямала да понесе пътуването до Германия
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #772 -: март 17, 2007, 19:42:30 »

здравейте булки,
да се похваля и аз - вече си имам рокля DANCE
Най-красивата разбира се!
Купих си я от Асеновград от сватбения салон на Жана Джинева.
Бяха много мили с мен ,купих си рокля коренно различна от това за което отидох danceg
Роклята е в екрю,голяма с обръч ,със страшно готино бюстие Bravo
На супер цена от 310 лв като чантата ми е подарък give_rose
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #773 -: март 17, 2007, 20:13:16 »

ами в 10 ,30 бяхме с мама в Асеновград, към часа си бях купила роклята girl_in_love
Обикаляхме много ,почти във всички магазини.Много от тях потвърдиха очакванията ми,от други останах разочарована beating
А от салона на Жана Джинева останах приятно изненадана,защото сайта им беше много беден на снимки и си мислех че развиват само гаражна търговия crazy
Но момичетата бяха супер мили,пробвах която рокля си поискам,в техния салон пробвах само две рокли и едната си я купих  *db*Малко ми я стесниха защото ми беше голяма,но за един час има перфектната рокля с идеалната чанта.Бюстието е изработено от много нежна дантела и е декорирано с камъни,но не сварофски разбира се!Много е секси и изрязано отпред,точно за моя голям бюст е !!!Надолу е с обръч,но не е ката торта,има само лек обем и най-долу има от същата дантела като на бюситето - екрю със златисто.
Иначе много добре се държаха и в салона на Нели Праматарова,едно много симпатично момиче ми помогна да се почувствам като истинска принцеса,там мерих две рокли,едната от които струваша 1050 лв и никой не ми направи никакъв проблем че само меря,пък не купувам *blush*Бяха много любезни  give_rose
Не мога да кажа същото за служителките в "Сияна".Тези нагримирани ,фризирани като за бал лелки ми казаха чче мога да пробвам роклята която харесах след час и половина,такъв бил редът,пропуснах да кажа че първо ме питаха откъде съм и като разбраха че съм от Пазарджик ми казаха че трябвало да почакам,че имало хора от по далече и т.н.
Не съм и чакала да меря нещо.Направо се възмутих ohmyИ това ми било най-реномираната модна къща в Асеновград P-(Друг път!
В "Манийка" имаше роклята мечта за мен,беше страхотна но струваше 1400 лв angry
От какъв зор не знам pardon
Както и да е - имам роклята!
Много съм доволна DANCE
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #774 -: март 17, 2007, 20:57:43 »

браво.честита рокля!!junglegirl^84  ние с теб май ще имаме подобни рокли smile
да има нещо общо между нас двете като замисъл pleasantry
роклята е наистина прекрасна не направена от кой знае колко скъп материал и затова е на тази цена.
Иначе моделите които токлова си бях харесала ми стояха точно като ношници shok
Много зле е рокля,разкроена ,без обръч.
Моята дори беше с два,но аз поисках да махнем единия и сега си е много добре,само лек обем.
Но акцента е в бюстието!
Много е секси!
като ме види милото направо ще полудеее Girl_hide
Между другото всички продавачки ми предлагаха само модели,които не са за бременни,а това било голяма рядкост - булката да не е бременна beating
така че ,избора за високи и стройни девойки мога да кажа, че беше ограничен.
Аз съм висока 1,75 и една от роклите които пробвах ми беше над глезените ROFL

Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #775 -: март 18, 2007, 00:43:01 »

И аз се оказах днес в Асеновград, така че с junglegirl^84 може и да сме се засякли някъде по магазините  girl_wink Честита рокля!
Аз пък си поръчах си роклята, много съм щастлива!! Готова не си намерих, каквато търсех, но когато вече се бях отчаяла видях една, която доста се приближаваше до мечтана рокля  DANCE Момичетата от магазина ме заведоха при дизайнерката, обясних й какво искам да променят при моя модел, взеха ми мерки и сега чакам с нетърпение да я видя готова. Заради многото абитуриентки обаче, ще я имам чаааак през май  Плачещо момиче
Надявам се да я направят каквато искам, разичтам на това, че имаха подобен модел и знаят какво правят.
Като цяло са любезни в Асеновград, няма проблем да се пробва, но се разочаровах в магазин Катрина. Попитах ги дали е възможно "падналите" ръкави на една рокля да се направят леко еластични, за да не спират движението на ръцете. Отговорът от дамата беше "Ами щом не е направено, значи не може!"  Mad girl Какво да ви кажа милички, само този магазин го видях абсолютно празен, никакви клиенти, защо ли  sarcastic Роклята която си поръчах е точно с леко еластични "паднали" под рамото ръкави  yahoo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #776 -: март 18, 2007, 11:57:48 »

Браво,junglegirl^84,Smurfieta,честити ви рокли!Много се радвам,че вече имате(или скоро ще имате Wink) така мечтаните рокли,сигурно чувството е невероятно girl_in_love junglegirl^84,сигурно си я поглеждаш  тайничко от време на време,а girl_wink  DANCE ,или напротив-ще си остане скрита докато наближи съвсем Големият ден?!Поздравления на всички,справили се вече с най-трудната задача-избора на рокля give_rose

И в тази връзка искам да попитам Има ли дами от Пловдив?!Мили,момичета,бихте ли ме насочили към някои булчински магазини там?!Отвори ни се изненадващо пътуване натам следващата седмица и ми се иска да не пропусна възможността да поразгледам и в този хубав град DANCE Не съм ходила в Пловдив от дете и съвсем няма да мога да се ориентирам накъде да се насоча,за да не се лутам безмислено blush Още повече,че ще бъдем и с детенцето.Ще се радвам ако някой може да ми помогне,благодаря ви предварително air_kiss
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #777 -: март 18, 2007, 17:57:27 »

И аз се оказах днес в Асеновград, така че с junglegirl^84 може и да сме се засякли някъде по магазините  girl_wink Честита рокля!
Аз пък си поръчах си роклята, много съм щастлива!! Готова не си намерих, каквато търсех, но когато вече се бях отчаяла видях една, която доста се приближаваше до мечтана рокля  DANCE Момичетата от магазина ме заведоха при дизайнерката, обясних й какво искам да променят при моя модел, взеха ми мерки и сега чакам с нетърпение да я видя готова. Заради многото абитуриентки обаче, ще я имам чаааак през май  Плачещо момиче
Надявам се да я направят каквато искам, разичтам на това, че имаха подобен модел и знаят какво правят.
Като цяло са любезни в Асеновград, няма проблем да се пробва, но се разочаровах в магазин Катрина. Попитах ги дали е възможно "падналите" ръкави на една рокля да се направят леко еластични, за да не спират движението на ръцете. Отговорът от дамата беше "Ами щом не е направено, значи не може!"  Mad girl Какво да ви кажа милички, само този магазин го видях абсолютно празен, никакви клиенти, защо ли  sarcastic Роклята която си поръчах е точно с леко еластични "паднали" под рамото ръкави  yahoo
ако си видяла майка и дъщеря и двете с тъмни очила,руси и постоянно да ядат нещо значи сме били ние
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #778 -: март 18, 2007, 19:24:20 »

мили момичета така се ядосвам за всички глупости които написах за Shu shi,че са големи дерачи на кожи.оказа се че вообще не е така blush
сега гледах в един американски форум за свата за колко са си закопували момичетата в америка роклите  на Mori lee. blush
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #779 -: март 18, 2007, 19:42:37 »

маслиинка какво се оказва сега че не  продават роклите два пъти по-скъпо от колкото трябва? Wink
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines