Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:03:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1545519 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #750 -: март 16, 2007, 09:36:59 »

страшен магазин !!! много мразя и аз като Юлето съм така !!! не ми ли хареса обслужването, ме губят като клиент !!!! хората отиват с парите си !!! би трябвао навсякъде да са !!! ето примерно / макар, че не е за тази тема/  аз като ходя при маникюристката ми тя винаги ми предлага кафе, чай, вода, бонбонки и т.н. ! вярно е по-скъпичко е , но поне няма грубости и прецапване на нещата по бързия ред !!!! ако имам такъв магазин и ми работи някое такова момиче директно вън ! то верно , че има и клиенти   които са много нагли !!! но има и правило: КЛИЕНТА ВИНАГИ ИМА ПРАВО !!!
Активен
alli
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #751 -: март 16, 2007, 11:23:26 »

Здравейте пак от мен, покрай тази сватба време за нищо не ми остана. Но както и да е. Ще Ви разкажа с няколко думи за моите перипетии. Така отивам аз в Асеновград да си шия рокля по снимка. И влизам в един лъскав салон "Галина" - не ходете там. Обслужване под всякаква критика. Много надменно отношение от страна на дизаинера. Първо показвам си аз снимката и ми казват "да това е много красива тайорна рокля и само ние можем да я направим както трябва, ще струва около 500 лв(с уточнени палтове и бродерия). И аз ок няма да обикалям дайте да ми вземат мерки. Взимат ми мерки и когато става въпрос за капаро ми казват 500лв и аз шах. Нали това беше цената на роклята да, ама не, оказва се, че роклята ще ми струва 1200лв!!!!(вече бяха разбрали, че съм от Сифия и каво работя)Много подло. Изключително обидена от лъжата аз казах, че не искам да си я правя при тях и дизайнерката започна да крещи и да ме обижда. Аз само й пожелах приятен ден diablo. Така следващият салон където влязох, беше "Сияна" Ами неверочтно обслужване и си поръчах роклята от тях. Всъщност от там всичко необходимо си взехме, ами изкефиха ме хората, ще пръсна пари, заслужиха си го. Подаръците за гостите ни ги изпратиха една седмица след това но бяха точно това, което исках, за поканите да не говорим.... Това за мен е обслужване.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #752 -: март 16, 2007, 13:34:42 »

Искам и аз да споделя подобен горчив опит с Одета!Бях разглеждала в списания няколко рокли на тази модна къща и ми харесаха на снимките!Реших да отида,за да видя роклите и естествено да пробвам някоя!Първо там има само една пробна и се наложи да почакам доста време! :hysteric:Най-накрая след дълго чакане дойде и моя ред! Там беше и главната дизайнерка на модната къща!Показах й кои рокли искам да пробвам и сякаш им казах,че искам да ми ги подарят!!!Били им от новата колекция,много се цапали....и т.н и т.н Направо се възмутих,но си казах,че все пак ще пробвам,защото чаках толкова много време!!!Донесе ми ги въпросната дизайнерка pleasantry и влезнах с една жена от персонала да ги пробвам!Тази дизайнерка,шефка или каквато и да беше там постоянно дърпаше завеската и правеше забележка на жената на доста висок тон-"Внимавай да не настъпиш роклятя!Дръпни я от тук!Какво гледаш така" На мен ми каза да не пипам роклята!!! Плачещо момиче beating Въпросната жена,която беше с мен в съблекалнята така се притесни,че започнаха да й треперят ръцете и неможеше да ми помогне да се облека!Аз се почувствах ужасно,неудобно,толкова ми стана жал.... :'(Освен това чух как отвън тази....шефка казваше на персонала,че никой нямало повече да пробва тези рокли без нейно разрешение!А освен това говореше нещо на свекърва ми и то с такъв нагъл тон,че просто...полудях! beating beating P-(Облякох се и излезнах, а тя като видя че съм ядосана ми казва"ама сега щях да ти дам да пробваш още нещо!"....Естествено не пробвах нищо повече,а и няма да го направя,защото просто кракът ми повече няма да стъпи там! Oh my ...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #753 -: март 16, 2007, 14:01:55 »

Лелеее добре, че не съм попаднала на такова нещо. Само докато чета и ми причерня, а какво остава ако бях на твое място desislavka . Да вика на свкърва ми, да нарежда така пред мен като последната селянка.... леле щеше да и се стъжни. Задължително щеше да разбере, че това което е казала и направила ще стане обществено достояние и никоя от моите познати няма да я посети.
За щастие почти във всеки салон в който съм влязла са ми обърнали нужното внимание. Даже сега съм много раздвоена.
В момента очаквам да ми се обадят от един съвсем нов сватбен салон да отида да пробвам нещо и тогава ще реша  как да постъпя. Но съм почти сигурна в това, че ще остана доволна!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #754 -: март 16, 2007, 14:20:30 »

Аз мога да ви кажа за мене че доста се притеснявах от отношението на дизайнерите когато знаех че отивам в скъп салон.Но стана така че бях обслужена почти перфектно от  персонала в най-скъпите салони и колкото по евтини рокли се продаваха толкова по лошо се държаха хората.Например в един салон в който продават само асеновградски рокли продавачката не искаше да ми даде да пробвам рокля защото нямало да си я купя, и "много се дразнела когато някой каже че ще ходи в Асеновград за рокля но отива при нея само за да пробва".Пръво мислех да си излезна от магазина тъй като бях сигурна че няма да си купя тази рокля защото беше почти кафява,но реших че щом се дразни толкова ще я подразня още малко.Аз й обясних че това че ще ходя в Асеновград не означава че ще си купя рокля оттам и при условие че съм си харесала тази рокля искам да я пробвам и може и да си я купя.И така напук на нея пробвах роклята и си тръгнах.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #755 -: март 16, 2007, 14:24:48 »

те точно това заслужават,vanis!!!  Bravo на теб, че си й  натрила носа!!!  good
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #756 -: март 16, 2007, 15:48:55 »

Здравейте мили дами!Форумът ми е в страшна помощ - относно темата- аз съм от Благоевград, не съм ходила още в София да гледам за рокля,но като чета отзивите за салоните,пък и цените  crazy... Но до Асеновград със сигурност ще се ходи...От обслужването в Бл-гр съм много доволна,но КАКВИ СА ТЕЗИ ЦЕНИ!? Плачещо момиче А по въпроса със шиенето...Много ме е страх,че резултатът няма да е много сполучлив.Но никъде не откривам това,което искам...Нещо такова


* LZ4173.jpg (104.95 KB, 398x530 - видяно 382 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #757 -: март 16, 2007, 16:01:26 »

Момичета, и аз ако бях на ваше място, щях много да се подразня от лошото отношение на салоните. Още повече като се има предвид, че веднъж се купува булченска рокля и всяка бъдеща булка иска да запечата тези важни моменти, с които ще си спомня с умиление след това- от избора на рокля и халки, до организацията на сватбата. А като слушам, ми се струва, че някои сватбени салони се опитват да превърнат в ад точно тези моменти. Радвам се, че споделяте горчиви опити, за да могат да ги избегнат занапред други бъдещи булки.
Дерзайте напред с усмивка и подминавайте тези, които се опитват да вгорчат щастливите мигове!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #758 -: март 16, 2007, 16:32:56 »

Няма никакво значение как се плаща за роклята- дали сама си я плащаш или родителите помагат! Важното е, че им даваш парите! А и как една продавачка в сватбен салон знае какви са ти възможностите--да не би да ти проверили банковата сметка!
Това е ужасно--да се съди по вида на човек дали може да си позволи рокля от 500 или от 2000лв. Не всеки трябва да слиза от мерцедес пред магазина, за да им се отдели внимание и добро отношение!
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #759 -: март 16, 2007, 16:52:23 »

От известно време се подвизавам извън граница,та няма как да не направи впечатление,че навсякъде,където споменеш думата "сватба" -  май и те ни гледаха като въпросните "ходещи заплатки",но с допълнението - "които трябва да спечелим като клиенти"...А парите,че не са малко и все пак - даваш ги...
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #760 -: март 16, 2007, 18:11:46 »

Аз за щастие не съм попадала някъде, където баш толкова отвратително да се държат с мен... На бих изтраяла.
Що не и дигна един скандал на тая в Одета... Всъщност не си струва да си помрачаваме предсватбените вълнения заради разни "Мис Злобара Демон"
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #761 -: март 16, 2007, 18:17:22 »

Аз за щастие не съм попадала някъде, където баш толкова отвратително да се държат с мен... На бих изтраяла.
Що не и дигна един скандал на тая в Одета... Всъщност не си струва да си помрачаваме предсватбените вълнения заради разни "Мис Злобара Демон"
Прави сте,че не трябва да се ядосваме!Но аз винаги се дразня,когато попадна на такива патки (без извинение).Ние какво сме виновни,че на тях им е крив светът?!Но пък винаги ги поставям на мястото им!
Yana_Bah много ме разсмя с това "Мис Злобара Демон"! ROFL ROFL ROFL
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #762 -: март 16, 2007, 19:20:48 »

утре е големия ден - ще си избирам рокля в Асеновград Girl_hide
Не мога да повярвам че най-после дойде и моят ред Плачещо момиче
Малко ме притиснихте с тези цени на роклите и най-вече отношението към онези,като мен,които няма да похарчат 500 лева за рокля.
Не мога да си позволя рокля за повече от 350 лв. Mad girl
Но все пак съм клиент и се надявам да ми обърнат достатъчно внимание.
Стискайте палци всичко да мине добре и още утре да ви пиша че съм намерила подходящата рокля Girl_hide
А за продавачките няма смисъл да говоря beating
В магазините за булчински рокли в Пазарджик има големи надписи "РОКЛИТЕ НЕ СЕ ПИПАТ" beating
Което от повече от смешно според мен
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #763 -: март 16, 2007, 19:48:03 »

че като не се пипат как се пробват Oh my ...
преди гоина или две като бяха модерно розовите обувки си харесахме с моята приятелка едни такива и аз ги вземам за да ги огледам при което продавачката"ама моля ви се не ги пипайте не виждате ли какав е цвета то всеки ако почне да ги пипа каде ще му излезе края"
аз бях толкова очудена че не можах да кажа нищо,но моята приятелка на барзо я нареде като и каза"щом не могатт да се пипат как тогава ше се стъпва с тях по мрасните улици"  и се изнесохме от там
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #764 -: март 16, 2007, 19:49:37 »

аз за пръв път чувам такова нещо да не се пипат роклите shok
Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines