Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 02:31:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1543587 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #735 -: март 14, 2007, 18:57:41 »

обслужването е  под всякаква критика.има едно момиченце което много лошо гледа и се надува.роклите са в една стая в която е адски мръсно а те карат да се събуваш защото видеш ли роклите били бели....да ама не бяхе бели вече от носене.всичко е много лошо наблъскано и за да видиш една рокля трябва да събориш 3 от зака4алката.мен лично ми беше много неприятно в такава мръсна обстановка и отвратителна продавачка.но имаше хубави рокли.казаха ми че са максимум до 1800лв.а и абитуриентите са нападнали здраво магазина

Благодаря ти, Маслинка. (И честито за твоята рокля!!  Bravo) Доколкото разбрах, в Романтика и Eddy K се продавали едни и същи рокли, чудя се дали едното място е по-добро от другото. А това за мръсните пробни рокли не ме учудва...  bad Преди няколко дни пробвах рокли в един от най-престижните салони в града, където живея в САЩ, и ме накараха да се събуя, за да не изцапам вече доста замърляните им пробни рокли... продавачката се извини, много били популярни и не смогвали да ги пращат на химическо. Ужас. Но италианските рокли не се продават тук, затова се чудя дали да поръчам чрез Романтика/Eddy K, споменаха ли за колко време доставят?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #736 -: март 14, 2007, 19:13:36 »

ами в романтика имаше повече рокли от колкото в eddyk но не забелязах да са еднакви но може и да са били незнам.в eddyk  пак нямат съблекалня вообще е голям цирк като обличаш роклите защото всички от магазина те гледат pleasantry
в eddyk казаха 2месеца и после като пристигне те чакат 10 дни да отиде6 да си я вземе6 ако не отиде6 до 10 дни не гарантират нищо
Активен
MIGLENA
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #737 -: март 14, 2007, 19:56:42 »

аз се притеснявам,защото моята я шият по пръчка от списание.пробвала съм 3-4 рокли не се харесах с тях :angry:и ми е много напрегнато като ме извикат тези дни да я облека дали ще кажа-ТОВА Е РОКЛЯТА ЗА МЕН *THUMBS*ако не се почувствам добре в нея няма връщане назад.....
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА! МОЯТА СВАТБА Е НА 07,07,07Г. И ОЩЕ НЕ СЪМ ЗАПОЧНАЛА С ПРИГОТОВЛЕНИЯТА
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #738 -: март 14, 2007, 22:45:21 »

MIGLENA  от къде си? Ние също сме за тази дата, но още януари направихме резервации за главните неща.  huhhuh.gif
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #739 -: март 15, 2007, 13:34:35 »

Момичета, намерих си рокля!! И то без обиколки по магазините Bravo Много съм доволна.
Знам, че приятелят ми не чете форуми, така че може по някое време да кача снимка да ме видите. Остана да си избера подходяща прическа и воал.
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #740 -: март 15, 2007, 13:50:07 »

Една приятелка си купи рокля преди 3г., но роди преждевременно и така и не се ожени. Като облякох роклята й, направо все едно за мен я е взимала!!  yahoo Спести ми много обиколки и разправии  Girl_sing
Ето я роклята на мен. Помагайте за прическата и воала!!!


* 14-03-07_1306.jpg (64.88 KB, 640x480 - видяно 307 пъти.)

* 14-03-07_0941.jpg (55.7 KB, 640x480 - видяно 299 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #741 -: март 15, 2007, 14:09:45 »

Една приятелка си купи рокля преди 3г., но роди преждевременно и така и не се ожени. Като облякох роклята й, направо все едно за мен я е взимала!!  yahoo Спести ми много обиколки и разправии  Girl_sing
Ето я роклята на мен. Помагайте за прическата и воала!!!
А роклята няма ли воал,или това не е воал на снимката?
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #742 -: март 15, 2007, 14:46:36 »

Една приятелка си купи рокля преди 3г., но роди преждевременно и така и не се ожени. Като облякох роклята й, направо все едно за мен я е взимала!!  yahoo Спести ми много обиколки и разправии  Girl_sing
Ето я роклята на мен. Помагайте за прическата и воала!!!
А роклята няма ли воал,или това не е воал на снимката?

Ванис, това е воал, ама не е към роклята, просто за проба. Материята не отговаря. Мисля, че по-добре ще е воал, който да се закрепи само отзад.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #743 -: март 15, 2007, 15:13:38 »

Ами намери подходяща материя,виждам че и дълъг ще стои добре,така че какъвто ти харесва.
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #744 -: март 15, 2007, 17:30:17 »

Аз когато ходих в EddyK отначали момичето ми каза че мога да пробвам не повече от 2 рокли, защото видиш ли били много скъпи.......
После обаче след като ни чу да коментираме явно разбра че съм готова да се оръся ако нещо много ми хареса и пробвах поне 6 рокли....
Така де, може би се очаква да ходим по магазините с бални рокли, та да изглеждаме благонадеждни и да ни обърнат подобаващо внимание.
И това че няма пробна не е особен плюс за магазин който претендира да е луксозен.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #745 -: март 15, 2007, 17:38:05 »

да и това за двете рокли го разбрах .тя(продавачката)каза така на едно момиче което пробваше защото момичето искаше да пробва ли да пробва,но обясни че не е заради това че роклите са скъпи а защото искат и други хора да пробват и вообще работата върви много мудно
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #746 -: март 15, 2007, 17:44:51 »

Според мен един луксозен магазин трябва да обърне достатъчно внимание на всеки клиент. Все пак клиентите за тези, които заповядват.
Тук всеки добър сватбен салон прави предврително записване- обаждаш се, казваш кога ще отидеш и си има цял консултант само за теб. Консултатът ти носи роклите, облича те, съблича те и ти отделя колкото време е нужно, цяла пробна стая е отделена само за теб, сервират ти вода, газирани напитки, коктейли мимоза (шампанско и портокалов сок)- и всичко е само и само да си купиш роклята там.
А аз направо се хванах за главата като ви слушам момичета, че дори и при цените които предлагат на роклите в БГ, ви слагат и ограничения кой колко може да пробва. "Страхотно" отношение и третиране на клиенти!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #747 -: март 15, 2007, 17:51:31 »

Според мен един луксозен магазин трябва да обърне достатъчно внимание на всеки клиент. Все пак клиентите за тези, които заповядват.
Тук всеки добър сватбен салон прави предврително записване- обаждаш се, казваш кога ще отидеш и си има цял консултант само за теб. Консултатът ти носи роклите, облича те, съблича те и ти отделя колкото време е нужно, цяла пробна стая е отделена само за теб, сервират ти вода, газирани напитки, коктейли мимоза (шампанско и портокалов сок)- и всичко е само и само да си купиш роклята там.
А аз направо се хванах за главата като ви слушам момичета, че дори и при цените които предлагат на роклите в БГ, ви слагат и ограничения кой колко може да пробва. "Страхотно" отношение и третиране на клиенти!
в Shu shi  е точно както си го описала едно към едно,но така те дерат с цените че кафенцето и бонбонките ти излизат през носа
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: март 15, 2007, 19:10:18 »

Момичета отказахте ме да ходя по магазините  girl_impossible Нямам думи, как може такова нещо????
Аз като продавач, от  десет кладенеца вода нося само и само да угодя на клиентите и то за цени далеееече по-ниски. Нямам думи. И пробна да нямат??? А вие мили момичета защо ходите в такива магазини? Не искам да обидя никоя от вас, напротив!!! При всеки малък намек за лошо обслужване, аз лично си излизам от магазина.
В един магазин помолих да пробвам и продавачката учудено ме пита "Ама ТИ още от сега ли ИСКАШ да пробваШ?"  Попитах я какво лошо има да пробвам при полужение, че търся да си купя рокля?  Моментално ме загубиха като клиент.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #749 -: март 15, 2007, 19:18:11 »

ами Юле аз откаде да знам че нямат пробна,продават рокли за 2000 как да го предположа.
но беше много смешно,аз докато ми дойде реда да пробвам бая почаках и малко ми писна ,но майка вика да пробвам поне една че да не излезе ходенето до този магазин напразно  smile
така сам се хилила ама от сърце как целия магазин ме гледа по белио ROFL
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines