Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:51:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535534 пъти)
 
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #720 -: март 14, 2007, 01:47:54 »

Здравейте, аз първият път отидох да меря с бъдещия ми съпруг. Знам, че не е редно, но... Всъщност и двамата се накефихме максимално. Естествено не я взехме. Но чувството беше невероятно smile успех и на вас в меренето
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #721 -: март 14, 2007, 08:38:49 »

maslinka ako не си дала голямо капаро или още по-зле да си я платила, можеш да се откажеш и да я поръчаш от сайта. Но не знам дали е сигурно така от някакъв сайт. А в магазина сигурно ще ти кажат, че цената не се променя. Много кофти.
Ю
Юле и аз вчера си мислех да я откажа но сме дали 50% капаро което е 1400 и те сигорно няма да се сагласят да откажа роклята,но се обадих на една съученичка в германия и тя каза че там ги продават за около 1000-1200евро което е долу горе същото и малко се поуспокоих че не са ме прекарали много,но е многоооо неприятно.само стискайте палци всичко да е наред и да си пристигне в уговорения срок  huhhuh.gif
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: март 14, 2007, 08:48:30 »

Миличка maslinka  за да няма повече сълзи и чудения за избора ти ще си позволя да дам един съвет на теб и на всички други момичета.
Когато си изберете рокля или каквото и да било друго - МОЛЯ ВИ ня продължавайте да гледате по магазините сайтове и т.н. същите нещ!!! Така само ще се казочаровате ако намерите същото по-ефтино или нещо което по-ви харесва. Аз правя така. И са получава винаги. За това и не съм се спряла още на дизайнера който ще ми ушие роклята. Просто изчаквам предложенията. Но вече съм си набелязала модел и не гледам по никакви сайтове и магазини. Само ще се объркам повече. Няма смисъл.
Бъди щастлива миличка с направения избор. Тази рокля е ТВОЯТА РОКЯ и никоя преоценена не може да се сравнява с нея.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: март 14, 2007, 08:53:21 »

Благодаря ти Юле.аз си знам че по хубава няма да намеря а и когато ми казаха цената ми се стори че си заслужава затова повече няма да мисля колко са спечелили от мен,важното е че си харесвам роклята и се чуствам прекрасно в нея yahoo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: март 14, 2007, 10:39:41 »

мили момичета направо ми иде да ревна Плачещо момиче сега гледам в един американски магазин за булченски рокли че моята рокля се продава на два пъти по ниска цена Oh my ....вазможно ли е да има такаво ускапяване докато дойде до българия?потресена съм,незнам какво да правя едва ще издържа да минат 3 месеца и да си взема роклята и да им вдигна един хубав скандал на тия обиржии.много съм ядосана и незнам какво да правя GROAN
maslinka,не се нервирай,мила!Искам да ти дам няколко примера с такива чуждестранни онлайн магазини,с които евентуално да те успокоя малко girl_wink Ето ти няколко линка към различни странички от този сайт-колекции на различни фирми,сред които и на Mori Lee(тук може да се поспори колко са истински роклите в сайта crazy)-обърни внимание,че към всяка рокля са дадени еднакви характеристики и всички(!!!) струват 261$!!!!До една!Първоначално като ги видях бях така  Oh my ... Е,на мен лично това ми се струва не малко,а много нереално,направо невъзможно  girl_impossible и според мен тук има някаква "уловка":
http://www.jormabridal.com/maggie.html
http://www.jormabridal.com/06newdress2.html
Ще приложа и снимки на няколко рокли от сайта,е,кажете-приличат ли ви тези красоти да са като за по 261$?!?Ако е така,давайте да ги поръчваме,че и бизнес можем да подхванем........ sarcastic


* maggie007[1].jpg (99.08 KB, 389x529 - видяно 259 пъти.)

* 06newdress098[1].jpg (113.24 KB, 389x529 - видяно 221 пъти.)

* 06newdress076[1].jpg (96.9 KB, 389x529 - видяно 240 пъти.)

* 06newdress080[1].jpg (103.15 KB, 389x529 - видяно 260 пъти.)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: март 14, 2007, 10:46:21 »

Аз лично не бих си поръчала роклята от интернет при положение, че незнам как ще ми стои и дали наистина ще ми отива, когато я облека  Oh my ...
А на този сайт, за който пише Rossistela определено не може да се има доверие като погледнеш за какви рокли какви цени слагат  Oh my ...  crazy crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: март 14, 2007, 10:46:32 »

той и милото ми вика че това са сигорно някакви псевдо фирми коити шият на ишлеме пак ползват името на други фирми,аз вече вообще не се ядосвам и мерси  Rossistela  за успокоението give_rose
Активен
Bili
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #727 -: март 14, 2007, 11:30:00 »

Можеш да отидеш и да я видиш там на място най-добре, за да я прецениш, тя си е лично моя и е в салона на Арети, тъй като съм я оставила да се продава. Иначе роклята изглежда страхотно, аз я купих през септември и бях с нея на моята сватба и искам да ти кажа, че всички я харесаха страшно много, защото е невероятна наистина. Мога да ти пратя снимки. Цената е двойно по-ниска от тази, на която аз съм я взела.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #728 -: март 14, 2007, 12:06:03 »

Ако погледнете подобре адреса на фирмата е в Китай.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #729 -: март 14, 2007, 12:29:47 »

Аз лично не бих си поръчала роклята от интернет при положение, че незнам как ще ми стои и дали наистина ще ми отива, когато я облека  Oh my ...
А на този сайт, за който пише Rossistela определено не може да се има доверие като погледнеш за какви рокли какви цени слагат  Oh my ...  crazy crazy
той и милото ми вика че това са сигорно някакви псевдо фирми коити шият на ишлеме пак ползват името на други фирми,аз вече вообще не се ядосвам и мерси  Rossistela  за успокоението give_rose
Ако погледнете подобре адреса на фирмата е в Китай.
Именно!!!Според мен там е така:поръчваш и получаваш нещо далеч,далеч по-различно от роклята на снимката,като материя и изработка имам предвид(защото модела всеки шивач може да го изкопира някакси,дори и само по снимка,а за китайците знаем,че са  майстори в това да копират всичко End).Най-лесно е да направиш един сайт и да сложиш в него снимки на красиви фирмени рокли,а всъщност да предлагаш някакви евтини имитации beating
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #730 -: март 14, 2007, 15:56:24 »

Това за цената от $261 е малко съмнително наистина. Но аз вече показах роклята лично на Маслинка от други сайтове, които са тук в САЩ и навсякъде цената беше една и съща- и доста по-малко отколкото Shu Shi я продават. Не ми се вярва докато стигне роклята до БГ изведнъж да и е тройна цената.
Освен това дори и роклите да са на дизайнер-това не означава, че са единствени. Много от тези дизайнери на булченски рокли шият по много, а след това си имат разпространител на едро, който ги доставя по магазините. Аз вече бях споделила, че около моята рокля говорих с доста разпространители на едро, за да разбера как стоят нещата.
Та заключението, от мой опит е, че Shu Shi слагат здрави надценки на роклите си и това за мен си е подигравка с българските им клиенти, които си мислят, че поръчват рокля за $2000, а в действителност цената е $700.
Не искам да обидя никого, роклите са красиви, но за мен е обидно, че някои търговци се възползват по този начин от желанието на всяка булка да е с най-красивата рокля на този ден. Curtsey
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: март 14, 2007, 15:57:30 »

той и милото ми вика че това са сигорно някакви псевдо фирми коити шият на ишлеме пак ползват името на други фирми,аз вече вообще не се ядосвам и мерси  Rossistela  за успокоението give_rose
Здравей,

това с фирмите-измамници по интернет е много разпространено.
На сайта на фирмата, от която аз съм си харесала рокля има цяла страница с обяснения защо да НЕ се поръчва онлайн или от неоторизирани магазини.
Тона е доста агресивен и обясняват надълго и на широко какви са възможните последствия smile
Но явно има защо да го пишат. Американците всякак се застарховат.

Наистина масовата цена за рокли от Деметриос и сродните фирми е 1000 евро +. Затова не съжалявай.
Едва ли надценката е толкова голяма  good
Най-важното е да си харесваш роклята - нали това е идеята smile
Активен
Bili
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #732 -: март 14, 2007, 16:53:15 »

Здравейте, булчинската си рокля купих именно от Деметриос, избрах си я от техния американски сайт, намерих им адреса в София и казах това е моята рокля, не гледах абсолютно нищо друго. Поръчаха я и тя пристигна точно такава каквато беше на снимката. Много съм доволна, защото тази рокля /и аз разбира се/ обра всички овации!!! Няма къде да я държа и затова я продавам, иначе никога не бих се разделила с нея.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #733 -: март 14, 2007, 18:43:06 »

Момичета, знаете ли нещо за салон "Романтика" или за магазина на Eddy K в София? Харесах няколко модела, Романтика е официален представител за БГ. Ако сте били в тези магазини, бихте ли споделили как вървят цените, какво е качеството отблизо и за колко време доставят нови рокли? Благодаря предварително! give_rose
« Последна редакция: март 14, 2007, 18:51:10 от Marina » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: март 14, 2007, 18:50:19 »

обслужването е  под всякаква критика.има едно момиченце което много лошо гледа и се надува.роклите са в една стая в която е адски мръсно а те карат да се събуваш защото видеш ли роклите били бели....да ама не бяхе бели вече от носене.всичко е много лошо наблъскано и за да видиш една рокля трябва да събориш 3 от зака4алката.мен лично ми беше много неприятно в такава мръсна обстановка и отвратителна продавачка.но имаше хубави рокли.казаха ми че са максимум до 1800лв.а и абитуриентите са нападнали здраво магазина
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines