Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:31:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535505 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: март 12, 2007, 09:45:32 »

относно бюстието да се включа и аз ! балната ми рокля, беше с пола и бюстие !!! не знам какво беше станало , но на двд-то се вижда как аз през цялото време играя, играя и си дърпам бюстието , което беше с копчета и си мисля, че самият плат се поотпусна малко ! много бих искала и сватбената ми рокля да е такава , но си мисля, че ако е с връзки, няма да има проблем !!! smile
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #691 -: март 12, 2007, 09:52:01 »

аз вече мога да се похваля с купена рокля,но ще я чакам да пристигне 3 месеца
купихме я от Shu Shi от колекцията на mori lee.много си я харесвам girl_in_love
сега и аз започвам да се притеснявам шлейфа да не ме дарпа назад и да не ми свлече горната част(роклята е цяла,не е от две части)
оле момичета много сам щастлива
ееее,браво маслинкаааа!!! *THUMBS*чакам снимки с роклята!!! лелеее и аз съм харесала Шушито ама заради роклите на Цимбелин-дано да са ми по джоба-не ми се ще да давам повече от 1000лв... :(това 2800 ми прозвуча убийствено! но сигурно си е заслужавало,щом като веднага си се харесала в роклята!!! Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: март 12, 2007, 10:09:03 »

относно бюстието да се включа и аз ! балната ми рокля, беше с пола и бюстие !!! не знам какво беше станало , но на двд-то се вижда как аз през цялото време играя, играя и си дърпам бюстието , което беше с копчета и си мисля, че самият плат се поотпусна малко ! много бих искала и сватбената ми рокля да е такава , но си мисля, че ако е с връзки, няма да има проблем !!! smile

Ако бюстието е с връзки, няма да имаш проблем според мен! Поне моето си стоя "мирно" през цялото време, въпреки бурните танци  Party time
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: март 12, 2007, 10:31:40 »

аз вече мога да се похваля с купена рокля,но ще я чакам да пристигне 3 месеца
купихме я от Shu Shi от колекцията на mori lee.много си я харесвам girl_in_love
сега и аз започвам да се притеснявам шлейфа да не ме дарпа назад и да не ми свлече горната част(роклята е цяла,не е от две части)
оле момичета много сам щастлива
ееее,браво маслинкаааа!!! *THUMBS*чакам снимки с роклята!!! лелеее и аз съм харесала Шушито ама заради роклите на Цимбелин-дано да са ми по джоба-не ми се ще да давам повече от 1000лв... :(това 2800 ми прозвуча убийствено! но сигурно си е заслужавало,щом като веднага си се харесала в роклята!!! Bravo
bulyov4e ако ще копуваш от там побарзай да отидеш,защото роклите за закопуване ги доставят за 3 месеца и после да имаш време ако се налага корекция ;)успех и да разказваш после smile
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: март 12, 2007, 10:33:48 »

Имам си вече рокля  yahoo tease Много съм доволна и е много хубавка   danceg
В събота ходихме до Асеновград и я купихме от самон Милена  Bravo Обиколихме целия град и наистина има страшно много магазини с много разнообразни рокли  DANCE В много от магазините качеството на роклите е ужасно, но има и много хубави рокли. Цените са на половина от тези в София shok Като влязохме в първия магазин и видяхме цена от 210 лв, направо ми падна ченето  Oh my ...
Моята рокля е от две части - бюстие с брюкселска дантела и изчистена пола.  Струва 280 лв и съм страшно доволна. Изпълнението е чудесно, а освен това имах възможността да си избера полата отделно, т.е. комбинирах бюстие от една рокля с пола от друга рокля.  kezz
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: март 12, 2007, 11:27:02 »

 give_rose Много ви благодаря  LOVING
Опитах се да намеря нещо подобно на роклята, която купих и като обща визия, много наподобява тази

В долнача част има такъв набор с прикрепено цвете, а деколтето на бюстието е с тази извивка. Горната част е с повече дантела и дава илюзията за прозрачност... също така на долния пласт има добавени бродерии от дантелата на бюстието, но не толкова нежни като на тази снимка  blush
Знам, че в някои салони в София се предлагат и рокли на "Милена", но не съм виждала фирмен магазин. Все пак взех им визитката може да им звъннете и да попитате  DANCE За да спазя Правилата на форума, който има нужда, да ми пише на лични  blum girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: март 12, 2007, 11:40:23 »

МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ И ЩЕ 4АКАМЕ ДА ВИДИМ ТВОЯТА РОКЛЯ  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: март 12, 2007, 12:20:15 »

много е хубава Ита Bravo
моята е като тази но с повече бродерия и камъни в горната част и е цвят екрю


* jasmine.jpg (21.26 KB, 283x378 - видяно 287 пъти.)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: март 12, 2007, 12:51:38 »

роклята наистина  е красива,но не те питам как ще танцуваш с нея   :girlsigh:но все пак по важното е да се чувстваш невероятно когато я облечеш Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: март 12, 2007, 13:00:13 »

ох сйжелявам за предните постове но компа нещо изпуши ROFL
ами siska той шлейфа се прибира нагоре с две копчета и си става нормална рокля,аз иначе нямаше да мога цял ден да вървя камоли да танцувам
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: март 12, 2007, 13:03:42 »

знаеш ли маслинка и аз се бях спряла на такъв модел рокля но ме разубедиха че ще ми е неодобна и т.н.......взех че ги послушах,а има и друго-този модел не стои добре на всякакви фигури.Понеже не съм особено висока и прецених,че няма да е ок.затова си избрах съвсем друга.Но тези като модел си ми остават един от фаворитите ПРЕКРАСНИ СА Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: март 12, 2007, 13:16:58 »

ами на мен продавачката ми каза че сам ниска(1.60) и ще ми стоят добре супер обемните рокли и като обляках едн атакава бях като торта ROFL
правите рокли ми е 100% ясно че не са за моята височина,но като обляках моята рокля и ми дадаоха 10см ток4ета ми стоеше идеално.
а неодобството ще дойде от това че е доста тежка,но ще се прежаля,нали веднаж ставам булка Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: март 12, 2007, 13:21:00 »

точно така независимо колко ти е неодобна или тежка това е твоя ден и всичко се преодолява,а и с това вълнение едва ли ще обърнеш особено внимание на тежката си рокля good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #703 -: март 12, 2007, 16:35:18 »

ами на мен продавачката ми каза че сам ниска(1.60) и ще ми стоят добре супер обемните рокли и като обляках едн атакава бях като торта ROFL
правите рокли ми е 100% ясно че не са за моята височина,но като обляках моята рокля и ми дадаоха 10см ток4ета ми стоеше идеално.
а неодобството ще дойде от това че е доста тежка,но ще се прежаля,нали веднаж ставам булка Wink

Маслинка, и аз съм висока колкото теб, а роклята ми е точно права- или поне с форма много близка до правата- A-line. И смея да кажа, че също стои много добре. Според мен е въпрос на вкус.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: март 12, 2007, 16:51:33 »

да май си права didibaby,като се замисля имам доста вечени рокли дълги и прави и ми стоят доста добре.
но за булченската рокля си я представях по обемна от правите
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines