Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:36:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544290 пъти)
 
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #675 -: март 09, 2007, 16:00:39 »

днеска мерих рокли можете да ги погледнете тук www.estherella.com има някои свежи моделчета
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #676 -: март 09, 2007, 16:10:28 »

Как ви се струва тази? Малко е "кралска", но за такъв ден мисля, че подхожда. Поне един ден да се чувстваме като принцеси!!!


* 1_g.jpg (48.67 KB, 300x500 - видяно 264 пъти.)
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #677 -: март 09, 2007, 16:29:43 »

didibaby браво, прекрасна рокля, много ми харесва  good
А за бюстиетата определено бих препоръчала с връзки и с платка под връзките-имам предвид да не се кръстосват на голо, защото и такива има. Тогава дори и малко да се сменят мерките в деня на сватбата си регулираш пристягането и няма мърдане!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #678 -: март 09, 2007, 16:39:56 »

Моята рокля е с много дълъг и красив шлейф- целият от дантела и е част от роклята-само се повдига отзад с връзки под полата и въобще няма проблеми с движението. Така че, да не ви притеснява, момичета, ако сте си избрали рокля с шлейф. По време на церемонията е много красиво!
didibaby браво, прекрасна рокля, много ми харесва  good

Благодаря за отзива, Дени!

Диди скъпа знаех си. Това което съм си замислила като рокля го описвам със същите думи с които описваш твоята. Леле ние сме като близначки в избора си за почти всичко по сватбата. Никога не съм срещала такова съвпадение на интереси, още повече, че никога не сме се виждали  smile Girl_sing Края на април ще видим точно на какво ще се спра като дантела. Моята рокля мисля да е с червен колан. Това ще е съществена разлика.  good

И аз за първи път срещам някого със същите вкусове, Юле! Направо не е за вярване! Но се радвам много, че форумът ни запозна!
« Последна редакция: март 09, 2007, 16:44:16 от didibaby » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #679 -: март 10, 2007, 21:19:14 »

аз вече мога да се похваля с купена рокля,но ще я чакам да пристигне 3 месеца
купихме я от Shu Shi от колекцията на mori lee.много си я харесвам girl_in_love
сега и аз започвам да се притеснявам шлейфа да не ме дарпа назад и да не ми свлече горната част(роклята е цяла,не е от две части)
оле момичета много сам щастлива
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #680 -: март 10, 2007, 21:23:01 »

аз вече мога да се похваля с купена рокля,но ще я чакам да пристигне 3 месеца
купихме я от Shu Shi от колекцията на mori lee.много си я харесвам girl_in_love
сега и аз започвам да се притеснявам шлейфа да не ме дарпа назад и да не ми свлече горната част(роклята е цяла,не е от две части)
оле момичета много сам щастлива
Маслинка разкажи нещо за роклята!Как я поръча?А размера?Как се спря на нея?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #681 -: март 10, 2007, 21:38:31 »

ох ами отидох парво в edykk но бяха затворени още и направо се засилих за shu shi.момичета там бяха супер любезни а роклята като я облякох и майка ми се разплака като ме видя каза че по невероятна рокля не е виждала:)
но аз естествено реших да огледаме още и пак в edykk....парво нямаха пробна Oh my ... преобличаш се в самия магазин и всички те гледат по гащи ROFL направо се отказах след като пробвах първата,бяха супер омачкани.
и тай като си бях харесала 3-4 на demetrios и много се надявах там да си харесам нещо как ми стои,но бях по разочарована от всякога.Роклите половината ги нямаше а другите бяха .......много зле поне на мен не ми харесаха.Разбрах 4е картинка и действителност нямат нищо общо.
И след това разочарование отново бегом до Shu shi за роклята:)
роклята е екрю,с бродерия и камани,шлейф и много ми харесва:)
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #682 -: март 11, 2007, 11:44:24 »

Привет и от мен!
Аз съм съвсем в началото на подготовката за Събитието  smile

Може ли да ме ориентирате за цените в Shu Shi ?
Благодаря предварително и честито на щастливките направили вече своя избор  Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: март 11, 2007, 12:27:19 »

Привет и от мен!
Аз съм съвсем в началото на подготовката за Събитието  smile

Може ли да ме ориентирате за цените в Shu Shi ?
Благодаря предварително и честито на щастливките направили вече своя избор  Bravo
МОЯТА Е  2800ЛВ.,НО ЗА ЦЕНИТЕ НА ДРУГИТЕ РОКЛИ НЕ САМ ПИТАЛА. blush,ЗАЩОТО АЗ САМО ЕДНА ПРОБВАХ И СИ Я ХАРЕСАХ
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: март 11, 2007, 13:54:18 »


МОЯТА Е  2800ЛВ.,НО ЗА ЦЕНИТЕ НА ДРУГИТЕ РОКЛИ НЕ САМ ПИТАЛА. blush,ЗАЩОТО АЗ САМО ЕДНА ПРОБВАХ И СИ Я ХАРЕСАХ
[/quote]скъпичка е ,което означава,че трябва да е доста хубава tease
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #685 -: март 11, 2007, 14:32:09 »

ами да ти кажа като чаках после да я обличам за втори път и междудругото им разгледах каталога и не можах да я открия моята рокля и питах там едно от момичетата защо я няма в каталога и те им стана чак смешно защото роклята си беше в каталога но аз не сам я била познала.на снимката изглежда много постна и вообще нямаше да и обарна внимание,но на живо е прекрасна.
както казах в друг пост по надолу обедих че между снимките и реалността има огромна разлика Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: март 11, 2007, 14:34:20 »

когато я облече усети ли че това е твоята рокля? Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: март 11, 2007, 14:39:10 »

ами и аз незнам .тя беше толкова красива че единственото което гледах беше роклята със зяпнала уста и изплезен език.не мислех за нищо,нито как ми стои нито как ще варвя с толкова тежка рокля .А това беше първата сватбена рокля която обличам и не знаех дали няма да намеря по хубава,защото бях влюбена в роклите на Demetrios,но като обляках 2 техни рокли и ужас nea.затова се наложи да ходя да обличам пак първата за да съм сигорна че ще е тя.И вече вторич път бях 100% сигорна че това е роклята girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: март 11, 2007, 14:42:59 »

аз се притеснявам,защото моята я шият по пръчка от списание.пробвала съм 3-4 рокли не се харесах с тях angryи ми е много напрегнато като ме извикат тези дни да я облека дали ще кажа-ТОВА Е РОКЛЯТА ЗА МЕН goodако не се почувствам добре в нея няма връщане назад.....
« Последна редакция: март 11, 2007, 14:44:44 от siska » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: март 11, 2007, 14:46:40 »

siska стискам ти палци да усетиш наистина чуството е страхотно!
но щом си харесваш модела а и сигорно си видяла платовете от които ще ти я шият сигорно всичко ще е наред good
чакам с нетарпение да разказваш след пробата!
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines