Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:38:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544246 пъти)
 
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #660 -: март 08, 2007, 22:36:52 »

Искам да отправя въпросче относно бюстието на роклята към всички омъжени вече момичета - как се чувствахте през целия ден? Налагаше ли се постоянно да го придърпвате нагоре, няма ли опасност да се свлече надолу и да се получи конфузна ситуация?

Изобщо не се притеснявай, аз бях с бюстие и танцувах до припадък на сватбата-не помръдва и милиметър. На всичкото отгоре под бюстието бях и със сутиен без презрамки, който просто беше закопчан на гърба и бюстието го придържаше-отново никакъв проблем. Ако бюстието е изработено качествено изобщо няма да съжаляваш. И стои прекрасно-поне според мен супер оформя фигурата.
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #661 -: март 08, 2007, 23:02:54 »

Благодаря на всички за бързите отговори относно бюстието, много сте мили. Ей, ще ме навиете май да облека такава рокля. Значи да не се притеснявам от бурните танци? Party time Party time
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: март 08, 2007, 23:43:42 »

Искам да отправя въпросче относно бюстието на роклята към всички омъжени вече момичета - как се чувствахте през целия ден? Налагаше ли се постоянно да го придърпвате нагоре, няма ли опасност да се свлече надолу и да се получи конфузна ситуация?
Моето бюстие се наложи да го пристегна един път и това е!Наистина имаше много бурни танци и конфузна ситуация нямаше.Е на по подскачащите хора не се хващах много много.
Цитат
cherry, мои приятелки минали вече по този път, ме посъветваха ако съм се спряла на рокля с бюстие, то тя да е задължително от 2 части. Ако е цяла рокля, много тежи и определено ще пада надолу
Да в това определено има доза истина.Моята рокля си беше в 2 части.Удобно е,но незнам как е ако е цяла роклята - просто пробвай и това е good
Аха и не на последно място много зависи от гръдната ти обиколка! Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #663 -: март 08, 2007, 23:50:23 »

Цитат
cherry, мои приятелки минали вече по този път, ме посъветваха ако съм се спряла на рокля с бюстие, то тя да е задължително от 2 части. Ако е цяла рокля, много тежи и определено ще пада надолу
Да в това определено има доза истина.Моята рокля си беше в 2 части.Удобно е,но незнам как е ако е цяла роклята - просто пробвай и това е good
Аха и не на последно място много зависи от гръдната ти обиколка! Wink

И аз се притеснявам от това, че роклята може да натежи и да има да я подръпвам цял ден и цяла вечер- моята е без презрамки, само от една част, и с много дантела. Но пък като я облека-горната част прилепва много плътно и засега ми се струва стабилно прикрепена, но като се разтърча в деня на сватбата, тогава може да има малфункция  girl_wink Oh my ... girl_impossible Но времето ще покаже... girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: март 08, 2007, 23:53:41 »

И аз се притеснявам от това, че роклята може да натежи и да има да я подръпвам цял ден и цяла вечер- моята е без презрамки, само от една част, и с много дантела. Но пък като я облека-горната част прилепва много плътно и засега ми се струва стабилно прикрепена, но като се разтърча в деня на сватбата, тогава може да има малфункция  girl_wink Oh my ... girl_impossible Но времето ще покаже... girl_wink
А бюстието с какви закопчалки е?Или с връзки?Има ли възможност да се пристегне или нещо такова,ако се поотпусне.
Ето още една причина да не се отслабва преди сватбата girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #665 -: март 09, 2007, 00:05:25 »

А бюстието с какви закопчалки е?Или с връзки?Има ли възможност да се пристегне или нещо такова,ако се поотпусне.
Ето още една причина да не се отслабва преди сватбата girl_wink

Бюстието е само с цип и копчета, които прикриват ципа. Затова като се замисля сега, след като прочетох постовете...ако изгубя някое килце преди сватбата, ще има шоу за гостите... Иначе роклята е много прибрана- права и по тялото, няма обемна пола. Изглежда подобно на тази рокля:


* dress_back.jpg (69.16 KB, 389x529 - видяно 306 пъти.)
« Последна редакция: март 09, 2007, 00:42:46 от didibaby » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: март 09, 2007, 11:04:49 »

Диди скъпа знаех си. Това което съм си замислила като рокля го описвам със същите думи с които описваш твоята. Леле ние сме като близначки в избора си за почти всичко по сватбата. Никога не съм срещала такова съвпадение на интереси, още повече, че никога не сме се виждали  smile Girl_sing Края на април ще видим точно на какво ще се спра като дантела. Моята рокля мисля да е с червен колан. Това ще е съществена разлика.  good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #667 -: март 09, 2007, 11:23:34 »

мили дами!Аз имам един проблем,в Русе няма булчински салон,в който да мога да пробвам рокля с флейф!!!???  :girl_cray2:Бихте ли ми казали ако някоя от вас е имала такава рокля или е пробвала дали стои добре и има ли смисъл да си я поръчвам.Благодаря Ви предварително
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #668 -: март 09, 2007, 11:42:17 »

Аз също съм за роклите от 2 части! Нямах никакъв проблем с моето бюстие, макар че имаше доста танци и много "скокливи" хорца!  pardon
Отдолу и аз бях със сутиен без презрамки и той не помръдна!
Така че успех в избора, но не се притеснявай дали ще ти падне бюстието! Ако е шито по теб, то ще "лепне" по тялото и няма да имаш проблем!  good
« Последна редакция: ноември 15, 2007, 16:22:17 от maria_lakova » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #669 -: март 09, 2007, 11:44:28 »

Искам да отправя въпросче относно бюстието на роклята към всички омъжени вече момичета - как се чувствахте през целия ден? Налагаше ли се постоянно да го придърпвате нагоре, няма ли опасност да се свлече надолу и да се получи конфузна ситуация?
Аз бях малко отслабнала и горната част на роклята (в бюстието)ми беше малко широчка.От време на време го придърпвах но нямаше накъде много да пада.Мисля варианта поли и бюстиета ще е по удобен от гледна точка на това че бюстието може да се регулира с връзките и да се стегне.Аз бях с цип и просто нямаше как.Но сама си го избрах този вариант.
« Последна редакция: март 09, 2007, 11:47:14 от vanis » Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #670 -: март 09, 2007, 12:27:53 »

Хей, момичета, благодаря ви от сърце за отзивчивостта и предложенията за рокля с ръкавчета!!!  heart Имам и един друг проблем: фигурата ми е нестандартна и, понеже не съм сигурна, че всеки модел, който си харесам на снимка или на манекена ще ми стои добре, държа да пробвам роклята, преди да я поръчам, за да съм по-уверена за резултата.  Oh my ...

Да, ама в един магазин в Пловдив продавачката ми се видя доста нелюбезна и направо ми каза, че аз едва ли ще мога да  се видя облечена в рокля от магазин и трябва да си поръчам на риск. sarcastic Мерките ми са: 92/79/110. Някаква идея имате ли дали мога да се видя в нещо готово, да имам представа поне като линия как ми стои?
Благодаря ви предварително!!  CHEERS
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: март 09, 2007, 12:53:11 »

cvetna не се притеснявай ще си намериш рокля smile
аз си мисля че ще е по добре да си с по обемна пола на роклята за да не ти се подчертава ханша,а бюста ти е с идеални мерки и едно корсетче като ти го подчертая и като ти пристегне талията мисля че ще се получи добре,но най добре да пробваш различни модели и сама ще видиш какво ти стои най добре.
а на такива нагли продавачки не им се вразвай на тях им се плаща за да обслужват клиентите е не да си изказват злобните коментари Curtsey
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #672 -: март 09, 2007, 13:13:53 »

bebo_sn, шлейфа е само за официалната част, нали разбираш че после леко пречи... едно свясно хорце не можеш да друснеш с него.......... Иначе е много красиво, така че мен ако питаш не се лишавай от него. Повечето магазини предлагат ако си вземеш рокля мойе ако искаш да ти ушият и шлейф към нея. Ако го шият отделно от роклята той се прикрепя към нея - подвижен е тоест, и мойе да си го откопчееш в ресторанта. Иначе роклите които по принцип са си със шлейф ( тоест тъои си е част от роклята) се правят к копчета или пандела или нещо друго , с което шлейфа после се прикрепя отзад така че се прибира и не се влачи. Начините на прикрепяне са различни......... Когато гледаш рокли просто винаги питай дали предлагат шлейфове или мойе ли да ти направят такъв.
Мойта рокля е със шлейф, който се прикача........ така че съм пристрастна. Според мен е много красиво
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: март 09, 2007, 15:06:29 »

Много ти благодаря Yana_Bah и аз си мислех за този вариант с прекачването но незнаех дали ще е удобно изобщо!Ще пробвам,пък ако не ми хареса ще го махна  pleasantry
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #674 -: март 09, 2007, 15:48:32 »

cvetna не се притеснявай ще си намериш рокля smile
аз си мисля че ще е по добре да си с по обемна пола на роклята за да не ти се подчертава ханша,а бюста ти е с идеални мерки и едно корсетче като ти го подчертая и като ти пристегне талията мисля че ще се получи добре,но най добре да пробваш различни модели и сама ще видиш какво ти стои най добре.
а на такива нагли продавачки не им се вразвай на тях им се плаща за да обслужват клиентите е не да си изказват злобните коментари Curtsey

Благодаря ти, Маслинка! И аз се надявам да си намеря, т.е. поне да успея да се напъхам в нещо готово. Ще ходя да търся в Асеновград, там са най-много ателиета. Все някой трябва да се е сетил, че не всички моми са фиданки!!!  danceg
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines