Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:02:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535358 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: февруари 23, 2007, 17:30:33 »

Тъй тъй и аз за това се чудя какво да правя. Май няма да рискувам да шия по снимка. Те така или иначе ще шият моята рокля като за мен, но ще заложа на това да не е нещо сложно. Ще е с дантела която ще компенсира до някъде.

Между другото това което показах, но оригинала е моята мечтана рокля, но няма да съм с нея.  cray cray cray Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #601 -: февруари 23, 2007, 17:33:09 »

И аз точно разглеждах сайта с булките на Маги Сотеро и си мисля че роклите са едни и същи, само дето фигурите на булките са различни с тези на моделите- не може да се очаква роклята да изглежда по абсолютно същия начин, като се има предвид и разликата в размерите.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #602 -: февруари 23, 2007, 17:36:56 »

Ето това имах предвид за разликата между булка и модел:

[attachment deleted by admin]


* original.jpg (116.13 KB, 389x529 - видяно 370 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: февруари 23, 2007, 17:39:57 »

Ето това имах предвид за разликата между булка и модел:

Дааа, в такъв случай няма как да е еднаква роклята!!! nea Girl_sing
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: февруари 23, 2007, 17:40:36 »

Е тези са перфектни, но все си мисля, че  е от самия модел- по-лесен е.  pardon
Лично мнение  pardon
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: февруари 23, 2007, 19:36:41 »

Разликата между двете момичета е очевадна look, а в моделите изобщо - просто на всеки му стои по различен начин - не можем всички да сме тип манекенки, аз поне не съм blush
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: февруари 23, 2007, 22:27:40 »

 smile
Когато се прави фотосесия - от голямо значение е и осветлението, мястото, качеството на техниката с ковято се снима.
Всичко се преценява много добре - все пак целта е продукта да се продава.
Никога няма да се получе една и съща снимка, особено когато се снима в движеие...
Ако се вгледате, ще видите, че отблясъка от светкавицата е накарал сатена да заблести - дантелата почти не личи. Булката не е като модела - по-ниска е ис по-номално телосложение. Не е снимана от същия ъгъл и в тази поза...
И на края, като добавим малко Photoshop...
Ако сложим тази булка в същите условия - ще има 95% съответствие  Wink good
Затова си мисля, че всичко трябва да се види, преди да се купи - плат или рокля на живо, почти никога не са като на снимките. поне от това, кото аз видях Wink
Но пък някои неща на живо са многократно по-красиви отколкото на снимка Wink
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #607 -: февруари 23, 2007, 23:42:24 »

не знам защо но аз вярвам че може да се ушие нещо по снимка Girl_sing
след като някой някога  е ушил нещо ,защо да не може да се повтори работата му Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: февруари 24, 2007, 12:10:26 »

Първата рокля от SIM карти у нас беше показана в ревю на Гергана Симеонова. Дизайнерката показа пролетно-лятната си колекция "Съншайн".

Роклята е изработена от 500 SIM карти, свързани ръчно една с друга върху специално металиково трико.

Моделът беше представен от една от най-известните и успешни наши манекенки Боряна Шехтова.

Мечта на всеки дизайнер е името му да се свързва с определен уникален модел, сподели дизайнерката

Материите, използвани за създаването на останалата част от колекцията, са сатен, сатенирана тафта, естествена коприна, жакард, кристален тюл, френска и арабска дантела, кристална и хамелеонова органза.

В декорациите присъства блясък и топлина, постигнати с богата бродерия от мъниста, камъни "Сваровски" и пайети.
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: февруари 26, 2007, 16:14:56 »

Ето това имах предвид за разликата между булка и модел:

Момичета, струва ми се, че двете рокли са изработени от различни материи (поне що се късае до полата). Мисля, че роклята на модела е направена от по-мека материя (коприна), а роклята на булката от по-твърда (американски сатен).
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #610 -: февруари 26, 2007, 16:18:25 »

Момичета,дори и моята рокля се разминава с оригинала,но аз не съм се стремяла да я доближавам на 100%,за мен беше най-важна линията.Материалите са други и шлейф нямах,и тъй като бях отслабнала в горната част виждате че ми е широчка.И обема надолу не е като този на оригинала.Но важен е крайния резултат според мене,а именно да се харесате вие.Иначе и останалите рокли които показвате за сравнение също мога да кажа че ми харесват,дори съвпадението да не е пълно.Има и друго нещо,когато се шие по модел от снимка,всеки сам си избира платовете,и оттам също се получава разминаване.Но както казах важно е Вие да харесате крайния резултат.Благодаря ви за положителното мнение kiss2

« Последна редакция: февруари 26, 2007, 16:21:31 от vanis » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #611 -: февруари 27, 2007, 01:18:38 »

Момичета,дори и моята рокля се разминава с оригинала,но аз не съм се стремяла да я доближавам на 100%,за мен беше най-важна линията.Материалите са други и шлейф нямах,и тъй като бях отслабнала в горната част виждате че ми е широчка.

Ванис, искам да кажа, че роклята може да не прилича на 100%, но ти стои абсолютно страхотно и затова не се вижда реално разлика с модела. Избрала си страхотна рокля за себе си!
По този повод, както някой казват, че всички бебешки дрешки са сладки, така и всички булчински рокли в размер 0 (еквивалент на 36 в БГ т.е. "моделски") са елегантни. Както неотдавна казах булченската рокля е хубава единствено тогава, когато стои добре на булката.  pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: февруари 27, 2007, 10:08:07 »

 
ето още един пример за доказателство че роклите даже и моделиера не може да ги докара същите.
имам чуството че като правят роклята за ревюто или някоя за мостра се стараят супер много а после като си поръчаш същата рокля,много много не си дават зор
[/quote]
аз чак сега видях това и искам да кажа че точно от контеса ми шиха роклята и сами преценете дали е едно към едно. girl_wink
имайте в предвид че на моята дантелата е по-хубава blush,и деколтето е променено нарочно


* 16.12.06 010.jpg (53.52 KB, 328x448 - видяно 387 пъти.)

* bul_6036-b.jpg (19.99 KB, 297x450 - видяно 355 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: февруари 27, 2007, 10:16:05 »

picolina oчевидно е че на твоята рокля са се постарали доста Bravo
наистина освен дантелата  и деколтето(които ти си искала да сменишю)всичко си е според мен едно към едно.
Активен
smiled
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: февруари 27, 2007, 13:23:15 »

Моята също беше от Контеса girl_wink Но модела беше пепелно розов и екрю, а аз исках златно и екрю и според мен се получи екстра.
ААААААА ама аз си видях снимката във форума я поне да си покажа и главата


* untitled.JPG (125.11 KB, 845x1300 - видяно 370 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines