Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:11:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544482 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: февруари 23, 2007, 11:32:50 »

И на мен ми отговориха!!!! danceg
А и цената ме задоволява! Ето какво пишат:
Да може да се испални роклята цената и ще баде 350лв материалите са американски сатен шифон или органза пожелание и елементи от френска дантела yahoo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: февруари 23, 2007, 11:37:44 »

Да де ама съм от Варна и сега ще умуваме. По прибцип планирахме една пролетна почивчица до там и едновременно с това и да посетим салона. Ще помислим как ще се наредят нещата и дали ще имаме време. Ох много ми се ще да отидем.  sad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: февруари 23, 2007, 11:42:16 »

Да де ама съм от Варна и сега ще умуваме. По прибцип планирахме една пролетна почивчица до там и едновременно с това и да посетим салона. Ще помислим как ще се наредят нещата и дали ще имаме време. Ох много ми се ще да отидем.  sad
Няма ли представителен магазин  на този салон във Варна и чрез него да я поръчаш?Вярно че ще е малко по-скъпа , но то като сложиш пътя пак ще се получи същото.В Стара Загора в един булченски салон имаше примерно рокли на няколко салона от Асеновград!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: февруари 23, 2007, 12:00:55 »

 Bravo yahoo
И аз вчера пратих запитване до салон Милена  good Отговориха ми много бързо и съм доволна  Bravo Изпратих им и няколко снимки, за да се ориентират какво приблизително искам  Love girl Казаха, че имат подобни модели, а също биха могли и да ушият някой от тях по снимка  Yes Ориентировъчната цена, която ми дадоха е 350 лв, което е добре според мен  danceg
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: февруари 23, 2007, 12:02:35 »

Аз така като гледам, които им пратихме запитване май на всички ни са отговорили с цена 350лв., явно няма много разлика в платовете, които използват, а и в сложността!!! nea
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: февруари 23, 2007, 12:03:16 »


тъкмо това се чудях и аз

Абе те май на всички ни са писали 350лв?????? Не вярвам да сме пратили еднакви рокли?????
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: февруари 23, 2007, 12:04:59 »

еми със сигурност не сме beating
моята съм я показала на страница 64 и им я пратих точно тази снимка
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: февруари 23, 2007, 12:32:16 »

Явно при тях е кой се хване и кой не - кой знае после какво друго ще измислят и хоп цената станала например 500лв. И аз съм съгласна с теб Юле!!! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: февруари 23, 2007, 12:59:09 »

Явно при тях е кой се хване и кой не - кой знае после какво друго ще измислят и хоп цената станала например 500лв. И аз съм съгласна с теб Юле!!! good

Аз точно на такава фирма бях попаднала, катообикалях магазините/ателиетата из София girl_impossible beating Първо ни казаха (бях с мама), че ще ми направят рокля каквато искам за не повече от 350 лв., на нас много ни допадна и после като отидохме със скица и снимка girl_impossible hysteric... Оппааа, нямали такъв плата, да си купим ние 5-6 метра Oh my ..., нямали такава дантела, да си купим и от нея 5-6 метра hysteric beating и цената в никакъв случай нямало да е 350 лв., а поне 500 лв. Oh my ... shok Oh my ... Направо избеснах Плачещо момиче hysteric Плачещо момиче hysteric

После ми направиха мечтаната рокля за 400лв., на друго място и всички материали си бяха от ателието!!! good

Така, че мили момичета, внимавайте!!! да не търсите в последния момнт къде да ви шият роклята!!! girl_impossible
Активен
sunnynon
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #579 -: февруари 23, 2007, 15:41:55 »

Аз преминах през всички етапи на търсене на рокля. Първо всички, ама ВСИЧКИ много ми харесваха, сега пък нищо не ми харесва cray
Решихме с бъдещата половинка в понеделник и вторник да отидем в Асеновград. vanis си е ушила страхотна рокля там и мисля, че и аз ще имам късмет да харесам някоя или да ми ушият на място. Понеже не варвам 1 ден да ми стигне, решихме в понеделник само да обикаляме, а ако ще шием, това да стане във вторник. Нямам никакви адреси на бутици, но все пак сме отделили цял ден и мисля, че ще ни стигне да обиколим хубавите. После ще разкавам, а и снимки ще пусна, защото навсякъде ще се снимам с роклите, та да добиете представа yahoo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: февруари 23, 2007, 15:43:57 »

здравейте на всички... *bye*на мен ми предстои сватба след два месеца и много се вълнувам.поръчах си рокля от сватбен салон Холидей вав Варна по модел на модна къща Романтика.чакам всеки момент да ме викнат на първа проба.искам да ви кажа,че там са изключително любезни и стриктни :danceg:вярвам,че роклята ми ще е приказна Curtsey
« Последна редакция: ноември 15, 2007, 15:48:06 от maria_lakova » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: февруари 23, 2007, 15:45:28 »

питах и за там не казаха нищо. Май ще се откажа. Така или иначе тук във Варна имам вариант за рокля, а и смятам да дообиколя магазините със снимки в ръка. Този четвъртък съм пак на ринга да търся с моята приятелка ще се поразходим.
[img] :bravo:здравейте на всички... *bye*на мен ми предстои сватба след два месеца и много се вълнувам.поръчах си рокля от сватбен салон Холидей вав Варна по модел на модна къща Романтика.чакам всеки момент да ме викнат на първа проба.искам да ви кажа,че там са изключително любезни и стриктни :danceg:вярвам,че роклята ми ще е приказна Curtsey

Ооо, първата проба е много вълнуваща!!! girl_in_love Curtsey
И един съвет: Вземи си и обувките, ако си ги купила вече!!! Curtsey
Стискам палци да е такава, каквато я искаш!!! good good good И после да споделиш!!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: февруари 23, 2007, 15:50:01 »

Аз преминах през всички етапи на търсене на рокля. Първо всички, ама ВСИЧКИ много ми харесваха, сега пък нищо не ми харесва cray
Решихме с бъдещата половинка в понеделник и вторник да отидем в Асеновград. vanis си е ушила страхотна рокля там и мисля, че и аз ще имам късмет да харесам някоя или да ми ушият на място. Понеже не варвам 1 ден да ми стигне, решихме в понеделник само да обикаляме, а ако ще шием, това да стане във вторник. Нямам никакви адреси на бутици, но все пак сме отделили цял ден и мисля, че ще ни стигне да обиколим хубавите. После ще разкавам, а и снимки ще пусна, защото навсякъде ще се снимам с роклите, та да добиете представа yahoo

ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЕДВА ЛИ ЩЕ ТИ ДАДАТ ДА СЕ СНИМАШ С РОКЛИТЕ !!!!!!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: февруари 23, 2007, 15:51:28 »

Юли искам да ти кажа,че и аз по същия начин със снимка от списание обикалях магазините.Всеки ти казва,че ще ти я ушие 1 кам 1,но варианта да останеш разочарована е голям :girl_cray2:По мнения на други булки,а и на моята кръсница се спрях на Холидея :PУмирам от нетърпение да си я видя look
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: февруари 23, 2007, 15:52:19 »

Аз преминах през всички етапи на търсене на рокля. Първо всички, ама ВСИЧКИ много ми харесваха, сега пък нищо не ми харесва cray
Решихме с бъдещата половинка в понеделник и вторник да отидем в Асеновград. vanis си е ушила страхотна рокля там и мисля, че и аз ще имам късмет да харесам някоя или да ми ушият на място. Понеже не варвам 1 ден да ми стигне, решихме в понеделник само да обикаляме, а ако ще шием, това да стане във вторник. Нямам никакви адреси на бутици, но все пак сме отделили цял ден и мисля, че ще ни стигне да обиколим хубавите. После ще разкавам, а и снимки ще пусна, защото навсякъде ще се снимам с роклите, та да добиете представа yahoo

ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ЕДВА ЛИ ЩЕ ТИ ДАДАТ ДА СЕ СНИМАШ С РОКЛИТЕ !!!!!!

Даааа, освен, ако не е тайно! pleasantry Не дават да се снимаш с роклите!!! nea Girl_sing
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines