Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:59:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535521 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: февруари 14, 2007, 14:15:18 »

 junglegirl^84 и тази е прекрасна,както и първата!А за да се присъединя към другите ще ти кажа,че въобще не трябва да ти пука кой какво говори,защото всеки ще си даде мнението и ако трябва да се съобразиш с всички :girl_cray2:Аз още не съм казала оковчателно коя рокля ще си избера,но сигурно сто човека се изредиха да дават акъл!Аз обаче nea dance CHEERS
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #466 -: февруари 14, 2007, 14:56:20 »

Момичета това е вашият ден, и бъдете такива каквито винаги сте искали да бъдете,ако Ви харесва права рокля нека да бъде такава.Не слушайте нито шивачките нито някой друг.Реализирайте мечтите си. good yahoo dance marriage
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #467 -: февруари 14, 2007, 15:12:34 »

vanis,права си!  *THUMBS*нека всяко момиче поне на сватбата си да се изрази и да осъществи желанията си! все пак на абитуриентския бал много момичета са били обличани от майки или баби и все нещо не им е харесвало!но дори и да не е така-не позволявайте даже и на милото да ви се бърка-аз ще го изолирам-хем за да го изненадам,хем да не мрънка за това и онова! P-(хихихих,абе не съм толкова лоша,но така съм решила!
junglegirl,аз също искам много семпла,"не-принцеска" рокля!искам нещо,което да е удобно,леко-дано да го намеря! ето няколко от моделчетата,които съм си свалила от нета:


* dressWaters.jpg (39.88 KB, 225x498 - видяно 308 пъти.)

* dressWaters2.jpg (25.12 KB, 325x431 - видяно 360 пъти.)

* 90.jpg (44.43 KB, 532x800 - видяно 346 пъти.)
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #468 -: февруари 14, 2007, 17:25:43 »

ето още, момичета:


* 96.jpg (45.44 KB, 532x800 - видяно 345 пъти.)

* 791010395_big.jpg (48.02 KB, 496x709 - видяно 388 пъти.)

* 914697322_big.jpg (53.43 KB, 496x709 - видяно 355 пъти.)
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #469 -: февруари 14, 2007, 21:34:02 »

А, пък аз да ви кажа, тази тема вече не искам да я чета, защото искам да си мисля, че от моята рокля по-хубава няма. Спрете вече да публикувате разни красоти, защото се чувствам като мижитурка  sarcastic (шегичка разбира се).

Аз харесвам и големи и малки рокли (видно е, защото както добре знаете имам и от двете) и според мене всичко опира до стила на сватбата. По-семпличка рокля не отива на сватби тип "хуупала" с 300 души гости, духови оркестри и прочие ОСВЕН ако не е комбинирана със скъпи бижута. И обратното, помпозни рокли, с 7 метра шлейф не вървят в семейни сватби от 50 човека.

Голямо "НО" - най-важното е да отива на булката. Гледала съм толкова сватбени снимки и има момичета родени за роклята, която носят но има и такива дето приличат на "кифлички" с големи натруфени рокли, с панделки, шарени елементи, мани мани... пак въпрос на вкус де (или на липса thereof)  pleasantry
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #470 -: февруари 15, 2007, 09:15:01 »

е,то и аз свалям от нета,свалям,ама къде ще намеря в България такива... :'(ще трябва добра шивачка!  :grandma:но ще почакам пролетните и летните колекции тая година-може пък да има там такава подобна като за мен!  :loving:моята сватба наистина ще е малка-30 човека роднини на официалния обяд!  :CHEERS:пък вечерта ще си правим голямо джамборе(да се надяваме-на плажа) drinks-за там ще си избера най-вероятно нещо различно-шарено,късичко и удобно! Party time
silverarrow,не се чувствай така-мен пък би ме било яд да искам нещо пък изобщо да не мога да го намеря!но кифличка няма да бъда-ОБЕЩАВАМ! Cerry
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: февруари 15, 2007, 10:26:15 »

bulyov4e напълно те разбирам!И аз свалям разни неща от нета постоянно и след това обикалям магазините,но няма нищо подобно! cray Аз също съм харесала подобен модел рокля като тези,които ти си качила,обаче sad Аз също мислех да я шия,но много мразя като незнам какво ще стане!Пък и проверих колко струва на метър наистина хубава и финна дантела Oh my ...,защото повечето,който гледам са като покривките на баба плетени на една кука!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: февруари 15, 2007, 10:36:09 »

момичета, не знам дали сте ходили по магазините !!!!

аз спрях да разглеждам по интернет, защото гледам сайтове, които даже не са български и само се дразня дали ще стане или няма да стане !!!  cray cray cray cray cray
и реших следното !!!  good good good

ще отида в Асеновград и ще меря, всички ми казват, че няма начин да не си тръгна от там с рокля !!!!!  и съм съгласна с тях !!!

на бала си мислех да съм една рокля, а като видях една другга на един манекен и като казах , че ще е тя , и така стана  -  тя беше !!!!!   smile smile smile успех !!!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: февруари 15, 2007, 10:48:47 »

Ели,аз също съм решила да отида до Асеновград,защото наистина всички казвот,че там има страхотни неща!Дано наистина да е така!Пожелавам ти успех! give_rose
Активен
danny.ivanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


...завинаги двама - татко и мама...


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: февруари 15, 2007, 13:04:30 »

Момичета мен ако питате - спокойно, ако имате достатъчно време до сватбата можете да си вземете моделчето на снимка и да отидете в Асеновград да ви ги изпълнят.
Аз си харесах там рокля и ми я ушиха точно за 5 часа, но моделът беше техен, а имаха и поръчка по снимка и мисля че доста бързо действаха и по нея.
аз ходих в салон МИЛЕНА и съм изключително доволна и от моделите им и от обслужването просто там са страхотни хора. kiss2
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #475 -: февруари 15, 2007, 13:28:31 »

о,да,danny,не си първата,която казва такова нещо! всички това ме съветват! Bravo
аз дори си направих списък с най-препоръчваните салони в Асеновград и адресите им!
но наистина искам да ида там в случай,че не харесам нищо тук или това,което съм харесала е много скъпо! dance
ето и списъчето:
Йоанна-ул.Ал.Стамболийски 2
Моника-ул.Илинден 13
Милена-ул.Генерал Дандевил 48
Александра-ул.Марица 7
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: февруари 15, 2007, 14:59:49 »

Здравейте мoмичета,
Миналата събота ходих до Асеновград, но да ви кажа честно - оказа се че не съм избрала точно най-подходящото време. В момента почти всички салони в които ходих бяха извадили абитуриентските си колекции и ... имаше такъв сериозен наплив от абитуриенти, че ми се наложи да чакам по 20-30 минути за проба в три от бутиците crazy . Но не съжалявам - успях да пробвам много хубави рокли и то в различни стилове, понеже и аз още незнам какво искам  blush /само дето не ми позволиха да се снимам иначе шях да кача снимки/. На 1-2 места ме посъветваха да дойда към средата на март, зашото тогава щели да извадят новата колекция сватбени рокли /забавили я заради абитуриентите  cray / Така че аз мисля да ходя пак март месец и без това не успях да разгледам дори 1/3  от магазините...   girl_wink
И още един съвет - ако можете отидете в делничен ден 1. навалицата е по-малка и 2. част от магазините затварят в събота следобяд и не работят в неделя. Аз отидох към 11 и към 15 си тръгнах, защото почваха да затварят /а си мислех, че точно събота и неделя трябва да работят целодневно, защото тогава им е урожаят, но какво да се прави  /
« Последна редакция: февруари 15, 2007, 15:02:22 от seny » Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #477 -: февруари 15, 2007, 15:22:51 »

о,seny,мерси много за информацията! give_rose
това за абитуриентите го знаех,но не предполагах,че в момента е лудница! аз сигурно след април месец ще ходя до Асеновград 8)до тогава-тука ще изръшкам де що има сватбен салон и бутик! girl_wink
и това за работното време-как да ги разбереш тия търговци?!?! girl_impossible girl_impossible girl_impossible добре,че си писала...благодаряяяяя give_rose give_rose give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #478 -: февруари 15, 2007, 17:04:28 »

По въпроса за Асеновград- майка ми също е ходила през уикенда там, за да разгледа какво има- но не за булченска рокля, а за рокля на "mother of the bride" и каза,че е останала много разочарована от магазините и това което предлагат. Въпрос на мнение! scratch one-s head Може би от страна на булченски рокли има по-голямо разнообразие...
Активен
puki
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #479 -: февруари 15, 2007, 17:12:38 »


искрено ви завиждам че имате възможност да обикаляте,аз не живея в бг и ще имам само две седмици преди сватбата да обикалям за рокля,а така ми се иска да си ужиа понеже си харесал много един модел.бях писала на холидейсона варна и ги попитах за колко време могат да ми ушият рокля по мои модел и те ми отговориха ами два месеца ужас хич незнам какво ще правя а сам доста капризна.седя си тук и се притеснявам дали ще успея да си купя това което искам
« Последна редакция: февруари 16, 2007, 12:58:30 от Bulechka_TS » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines