Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:29:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 298 299 [300] 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535564 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4485 -: февруари 12, 2008, 09:19:16 »

Вижте един от вариантите за модел, на който се спрях, докато се ровех в интернет. Почти съм сигурна, че трябва да се простя с нея (заради дантелата), но реших да я споделя с вас smile Някои мои приятелки са на мнение, че е доста семпла
 Пооправяме гротескно поставеното було + една разкошна прическа и готово:)
Миличка, роклята ти е върхът good- това е моята любима линия- толкова е елегантна и стилна! Girl_hide Не мисля, че дантелата трябва да те притеснява- моята рокля я шиха в Асеновград и имаше над 30 вида дантели в магазина, от който зареждаше булченският салон! Прекрасни дантели! Според мен тази дантела или е без бордюр, или е изрязан бордюра. Ако притеснението ти е дали ще намериш подходяща дантела- забрави за това притеснение! Роклята е номер 1 ! good
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4486 -: февруари 12, 2008, 09:24:07 »

 rozovka роклята ти е много хубава, честито и  Bravo за избора. Истинска принцеса! Кажи сега откъде я поръча, колко струва, кога ще пристигне-абе всичко! любопитни сме
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4487 -: февруари 12, 2008, 09:26:42 »

miloki, иди в бутик Арети на Крум Попов 63 и попитай какво е положението с тази рокля, дали имат още наличен този модел и т.н. Открих и някакъв техен телефон 02/866 60 90. Успех!  good
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4488 -: февруари 12, 2008, 09:34:56 »

new_bride страхотна рокля good. И аз смятам че проблеми с дантелата няма да имаш, има страхотни френскидантели, резани, с бордюри-всякакви! във всяко едно ателие ще ти покажат моделите, можеш да поискаш да ти я наложат върху плата и ще прецениш как стои. но според мен не се отказвай от роклята-много е хубава!
Активен
Darikche
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #4489 -: февруари 12, 2008, 12:16:47 »



Здравейте, момичета! И аз вече ще трябва да тръгвам из магазините за рокля за голямия ден. Можете ли да ми помогнете със съвет, за да знам дали да се разкарвам, как вървят цените в Шу Ши на Cymbeline  и ценит на роклите на Sanpatrick. Ще съм ви много благодарна  Bravo
Активен
Milichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #4490 -: февруари 12, 2008, 13:46:36 »

new_bride Не се отказвай от този модел сигурна съм ,че ще успееш да намериш всичко което ти трябва.Роклята е чудесна просто...
На мен също ми предстои сватба но все още не съм се насочила към нищо.Ще изчакам малко и може би две седмици преди сватбата ще си взема рокля защото може да наедрея до тогава...Все пак -  pqz
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4491 -: февруари 12, 2008, 17:35:17 »

darikche роклите на san patrick са между 2000 и 3000 лева
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #4492 -: февруари 12, 2008, 18:29:06 »

Сладурани, майка ми дава идея роклята да е от 2 части, като има 2 поли. Да съм си с големите обръчи по време на официалната част и полсе да махна обръчите и тежката част на полата и да сложа друга пола, с която да се чувствам по-комфортно за танци манци. аз нещо се чудя, не ми се иска да се преобличам. Някой правил ли го е този номер????

Оооо, това е една мода от да речем последните 2-3 години и вече не е нищо ново.Много е свежо и готино, можеш да се почувстваш супер свободна в танците, а и не чак толкова трудно подвижна и обемна!пък и е вярно, че визията е коренно различна!

Момичета, внимание! Ако имате намерение да махате обръчите на роклите си по време на сватбата първо вижте как ще стоят без тях! Роклята на сестра ми беше много красива с тях, но когато реши да я пробва и без тях бяхме доооооста разочаровани.   shok Моделът беше такъв, че се промени коренно и то ужасно! NO!
Права си, според мен това може да се получи само ако са бюстие и пола, като полата се смени с по-семпла. Благодаря на момичетата за мненията. после ще ви кажа какво съм сътворила.
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #4493 -: февруари 12, 2008, 19:36:01 »

Ще изчакам малко и може би две седмици преди сватбата ще си взема рокля защото може да наедрея до тогава...Все пак -  pqz
Две седмици са много малък срок за избор на рокля, не е ли по-добре малко по-рано да се разбереш със шивачка или ти искаш готова. Но най-важно е да се съобразиш с това в кой месец си и да прецениш дали ще ти трябват корекции до последно.
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #4494 -: февруари 12, 2008, 20:31:25 »

Извинете, пуснах моята рокля без коментар, без да искам   blush
Мили момичета, това е моята вълшебна рокля - на Деметриос. Поръчана е вече, и чакам да дойде от Щатите. Харесва ли ви - за мен това е Роклята  yahoo
http://www.demetriosbride.com/intl/showDress.php?styleID=1620

Приказна е роклята Bravo Виждала съм я и на живо и наситна стои чудесно. На мен лично много ми допадат такива гооолеми принцески рокли!  Curtsey За колко време ще пристигне от щатите?
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #4495 -: февруари 12, 2008, 22:10:59 »

Ох, милички, мого ви благодаря!!!  give_rose Толкова исках да получа някакво мнение за роклята, а се притеснявах да я пусна... Роклята трябва да дойде до края на месеца - в Арети, които са единствени представители на Деметриос, ми казаха два месеца да дойде от Щатите, а роклята поръчах точно по Коледа...  Има шлейф, който на снимката не се вижда, но е доста голям - може би колкото на роклята на maslinka. Шлейфът се закача с копче на кръста (малко под кръста  blum) за танците. Струва 1100 евро - половината се плащат предварително. Като дойде и си купя обувки, трябва да я премеря с обувките и ако има нужда от корекции, ти ги правят на място.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #4496 -: февруари 13, 2008, 12:01:13 »

Непременно! Много се надявам да пристигне малко по-рано... Харесах си едни обувки в Романтика които ще й подхождат... 180 лева обаче... Как ви се струва, а? От друга страна, при положение, че дадох 1100 евро за рокля какво да се стискам за едни обувки  nea
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4497 -: февруари 13, 2008, 13:04:28 »

Непременно! Много се надявам да пристигне малко по-рано... Харесах си едни обувки в Романтика които ще й подхождат... 180 лева обаче... Как ви се струва, а? От друга страна, при положение, че дадох 1100 евро за рокля какво да се стискам за едни обувки  nea
Въпрос на лична преценка, аз много по-лесно бих дала 180 лева за обувки, от колкото 2200 за рокля girl_wink Просто държа да ми е удобно. Особено ако не са строго булчински обувки, тоест с някакви дантелки и т.н. Мисля да си взема семпли бели обувки и след сватбата ще си купя и чанта за тях, да си ги нося smile
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #4498 -: февруари 13, 2008, 13:46:31 »

Чесно казано не бих дала 2200 за рокля, сестра ми предложи да ми вземе от USA рокля, но аз като видях цените в сайтовете реших, че не бих дала толкова пари(е разбира се ако имаш възможност и няма да се лишиш от друго е друг въпрос), но пък за обувки, стига да са удобни(все пак цял ден ще съм с тях )бих дала 180 лв.Ти си решаваш, ако толкова ти харесват няма какво да му мислиш, това е твоя ден. yahoo
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #4499 -: февруари 13, 2008, 14:00:38 »

Благодаря за съветите, момичета give_rose! Да ви кажа честно, обувките не стават много-много за друг повод, освен за сватба. Може да влязат в употреба някой път (теоретично), ама са си булченски.

Аз търсих и по обичаните магазини такива, които хем да стават за сватба, хем да се носят след това, но не намерих нищо подобно, което да ми харесва  nea. Има бели и екрю сандали, но аз търся обувки (поне отпред да са затворени). По настояване на свеки и на мама, (пък и аз съм съгласна де), затворените обувки с фино чорапче са по-подходящи за тази рокля (и за сватба като повод изобщо..)   
Активен
Страници: 1 ... 298 299 [300] 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines