Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:14:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 297 298 [299] 300 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535408 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4470 -: февруари 11, 2008, 12:51:22 »

И малко по отблизо


* RC011-c (413 x 550).jpg (78.68 KB, 413x550 - видяно 548 пъти.)
Активен
Tanya
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #4471 -: февруари 11, 2008, 13:59:05 »

Цитат
Здравей, как бяха точно цените в cymbeline..поне да знам дали има смисъл да ходя   
Здравей,
цените на  cymbeline варират от около 1000 евро до към 3000 евро, но в момента имат 50% намаление на колекция 2007 г.
Успех със избора на рокля.
 
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #4472 -: февруари 11, 2008, 16:13:47 »

моята рокля ще си я шия......харесах си я в интернет и направо съм влюбена в нея.........всяка друга рокля по магазините я сравнявам с нея и ........не мога да си харесам готова,но отидох да прбвам обемна рокля с обръч(тази която съм харесала е такава)по простата причина че приятелки твърдяха че с обръчите няма да ми е удобно......,НО аз съм доволна чувствах се прекрасно с обръчите и съм сигурна че искам точно такава обемна рокля! Wink
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4473 -: февруари 11, 2008, 16:22:16 »

Браво! Така и трябва... Завиждам ти за спокойствието  Bravo Аз се паникъосвам за всяко нещо покрай сватбата  crazy

Аз ще взема да направя една тема ZEN Сватба че гледам как всички са се шашхнали. И да си призная ми е мрого приятно и забавно тук ама понякога като вляза и като прочета няколко поста на момичета които са се шашнали за тва или онова а се оказва че имат 4 или 6 месеца до сватбата и някак си тяхната тревога се придава и на мен и без да го искам. Та затова го давам по спокойно.Каквото и да стане знайте че това е вашият ден и сватбата не е сватба защото има украса, цветя, балони, покани, и тем подобни а защото се обичате и искате да сте заедно и след това когато балоните поканите и другите фантазии ще се вече забравени. Наслаждавайте се на подготовката и гледайте позитивно на всичко:))
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4474 -: февруари 11, 2008, 17:48:54 »

 Напълно съм съгласна с теб Gery79 good И аз се бях вкиснала за мойта рокля, че ми се провалиха плановете, но точно след 1 час вече бях на другата вълна! В крайна сметка всички булки са красиви в този ден, защото са щастливи. Роклята трябва да е едно допълнение към щастието, а не от нея да ни зависи настроението! Успех на всички момичета и нека да не се ядосваме толкова за тези рокли
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #4475 -: февруари 11, 2008, 18:32:54 »

Здравейте отново,
сега да ви разкажа моите мъки...днес цял ден обикалям по сватбени бутици...бях в M.Tyler,където ми харесаха няколко модела и мацките там бяха много мили,цените им са между 1200-1500лв,после бях в cymbeline,където може би видях роклята-мечта,но цената и бе 1500евро..което за момента не ми е по джоба..след това ходих в одета,където жените просто се държаха отвратително с мен и дори да ми беше харесало нещо,не бих си купила от там. като за край ходих и в симон-грегана симеонова,където също ми харесаха няколко модела. утре мисля да отида до Pronovias...въпроса ми е : Как са цените там? Моля ви,ако някой вече е ходил там да сподели ..до скоро
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #4476 -: февруари 11, 2008, 19:17:47 »

а някой има ли наблюдение върху Fede ?
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #4477 -: февруари 11, 2008, 20:06:46 »

какво ще кажете


* nomer1.jpg (24.69 KB, 310x398 - видяно 4577 пъти.)
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #4478 -: февруари 11, 2008, 20:31:49 »

Сладурани, майка ми дава идея роклята да е от 2 части, като има 2 поли. Да съм си с големите обръчи по време на официалната част и полсе да махна обръчите и тежката част на полата и да сложа друга пола, с която да се чувствам по-комфортно за танци манци. аз нещо се чудя, не ми се иска да се преобличам. Някой правил ли го е този номер????

Оооо, това е една мода от да речем последните 2-3 години и вече не е нищо ново.Много е свежо и готино, можеш да се почувстваш супер свободна в танците, а и не чак толкова трудно подвижна и обемна!пък и е вярно, че визията е коренно различна!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #4479 -: февруари 11, 2008, 21:49:10 »

Извинете, пуснах моята рокля без коментар, без да искам   blush

Мили момичета, това е моята вълшебна рокля - на Деметриос. Поръчана е вече, и чакам да дойде от Щатите. Харесва ли ви - за мен това е Роклята  yahoo


http://www.demetriosbride.com/intl/showDress.php?styleID=1620

Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #4480 -: февруари 11, 2008, 22:14:16 »

Сладурани, майка ми дава идея роклята да е от 2 части, като има 2 поли. Да съм си с големите обръчи по време на официалната част и полсе да махна обръчите и тежката част на полата и да сложа друга пола, с която да се чувствам по-комфортно за танци манци. аз нещо се чудя, не ми се иска да се преобличам. Някой правил ли го е този номер????

Оооо, това е една мода от да речем последните 2-3 години и вече не е нищо ново.Много е свежо и готино, можеш да се почувстваш супер свободна в танците, а и не чак толкова трудно подвижна и обемна!пък и е вярно, че визията е коренно различна!

Момичета, внимание! Ако имате намерение да махате обръчите на роклите си по време на сватбата първо вижте как ще стоят без тях! Роклята на сестра ми беше много красива с тях, но когато реши да я пробва и без тях бяхме доооооста разочаровани.   shok Моделът беше такъв, че се промени коренно и то ужасно! NO!
Между другото, нейната сватбена и моята шаферска рокля са ушити в Менделсон. Ние останахме доволни от вниманието, 4 пъти бяхме на проба и не усетих напрежение въпреки множеството бални рокли, които шиеха. Единственото което ме издразни е, че нямаха една свястна дантела..
Сега не знам как е, но май ще се откажа от изцяло дантеления модел, на който съм хвърлила око nea
Освен ако някой от вас не ме окуражи с малко info за тях  girl_wink



Активен
miloki
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #4481 -: февруари 11, 2008, 22:44:27 »

Здравейте момичета, и на мен ми предстои скоро сватба и бих се радвала да обменя информация с вас.  Харесах си една рокла на Деметриос ама е по-стар модел и незная дали ще я намеря, а не ми се иска да си я поръчвам така сляпо на шивач без да съм я пробвала и да зная как ми стои. Ако някой има идеи къде мага да проверя за нея да пише!  Благадаря предварително. Ето и моята рокля:

http://img120.imageshack.us/my.php?image=demitriosxo2.jpg
« Последна редакция: февруари 11, 2008, 23:03:19 от miloki » Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #4482 -: февруари 11, 2008, 22:52:39 »

 Вижте един от вариантите за модел, на който се спрях, докато се ровех в интернет. Почти съм сигурна, че трябва да се простя с нея (заради дантелата), но реших да я споделя с вас smile Някои мои приятелки са на мнение, че е доста семпла
 Пооправяме гротескно поставеното було + една разкошна прическа и готово:)


* J1083.jpg (82.99 KB, 389x529 - видяно 604 пъти.)
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #4483 -: февруари 11, 2008, 23:30:52 »

new_bride не се отчайвай, има някой шивачи които могат да намерят дантела  girl_wink

А Ками, на моята рокля дантелата и беше почти като твоята рокля и аз се чувствах наистина прелестно smile  А ти изглеждаш страхотно !!
« Последна редакция: февруари 12, 2008, 01:34:12 от Rou » Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #4484 -: февруари 12, 2008, 09:02:14 »

а някой има ли наблюдение върху Fede ?

Аз имам - виж по-назад в темата съм се снимала с някои от роклите. Има страхотни рокли, доста са по-различни от всичко останало, което се предлага, а материите са италиански и са направо чудесни. Кат оцени варират доста - зависи от платовете - от 450 до 3000 лв., повечето са около 1000-1500 лв.

Ками много хубава рокля, но подобни деколтета според мен не са подходящи за дами с голям бюст, както  е в случая при мен, особено пък след раждането не  е много добре положението и аз лично, въпреки че много харесвам подобни рокли, съм се спряла на нещо с презрамки, което да удържа фронта отпред  girl_wink
« Последна редакция: февруари 12, 2008, 09:06:07 от gadamer4e » Активен
Страници: 1 ... 297 298 [299] 300 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines