Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:31:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 296 297 [298] 299 300 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1535337 пъти)
 
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4455 -: февруари 10, 2008, 13:29:26 »

момичета да споделя и аз моите мъки  Cray Cray Cray моята рокля няна да могат да ми я доставят навреме от Америка и затва отпада като вариант  Cray Най-вероятно ще шия и аз, защото не ми се дават толкова много пари за роклята. много ми е мъчно, но се надявам да попадна на добра шивачка, защото моделът на роклята която съм си избрала не ми се струва сложен. туткави американци, направиха ме нещастна sad
 Искам да благодаря на maslinka i klarafina за съветите и бързто съдействие- благодаря ви момичета.  :)Извинявам се за отклонението
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4456 -: февруари 10, 2008, 14:35:39 »

ами на тях им трябват около 4 месеца само да е докарат в магазина в денвър, а оттам брат ми ще трябва да ми я прати. като имаш на предвид че 4 месеца е по-бързичко за тях, иначе се чакало по 5-6 мес. за доставка. Oh my ... ще пристигне след сватбата евентуално girl_impossible
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4457 -: февруари 10, 2008, 17:23:28 »

Красива е

Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #4458 -: февруари 10, 2008, 21:15:00 »

Здравейте отново:)

milenium80, аз съм от Бургас, но почти нищо от тук не ми харесва. В Романтика цената на българското изпълнение на марков модел ми допадна. Само, че не бяха достатъчно убедителни, че роклята ще е поне на 80% еднаква с посочената от мен.. хм:) Доколкото разбрах причината е в драстичната разлика в качеството на използваните материи и дантели.. Впечатлиха ме роклите в бутика на Cymbeline, но и цените им - също  girl_wink
aniii8, KlaraFina, момичета поздравявам ви  good Вероятно имате тела на богини щом ви се налагат само малки корекцийки smile За себе си обаче не съм сигурна.. Дори нямаше смисъл да пробвам роклите на cymbeline, тъй като щяха да висят по педя от всички страни! А и моделите бяха такива, че аз трудно си представям как биха се скъсили и стеснили  girl_impossible
Явно ще се ходи в Асеновград... smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #4459 -: февруари 10, 2008, 22:09:57 »

Аз ходих вчера до Асеновград и там си харесах един модел рокля (по-точно линията на самата рокля, а останалото ще си го доизкусурявам smile ) - в един магазин тази линия я нарекоха "тайор". Тя може да бъде с един обръч или без обръч. На мен ми хареса, защото точно така си се представям smile Нито много обемна, нито пък прекалено права. Прекалено правите рокли ми изглеждат прекалено семпли, а прекалено обемните - като торта  pardon А тази ми изглежда толкова елегантно.... И направо се влюбих. В момента обаче за съжаление не мога да ви покажа снимка. Може би някой друг ден smile
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #4460 -: февруари 11, 2008, 08:31:18 »

Здравейте отново:)

milenium80, аз съм от Бургас, но почти нищо от тук не ми харесва. В Романтика цената на българското изпълнение на марков модел ми допадна. Само, че не бяха достатъчно убедителни, че роклята ще е поне на 80% еднаква с посочената от мен.. хм:) Доколкото разбрах причината е в драстичната разлика в качеството на използваните материи и дантели.. Впечатлиха ме роклите в бутика на Cymbeline, но и цените им - също  girl_wink
aniii8, KlaraFina, момичета поздравявам ви  good Вероятно имате тела на богини щом ви се налагат само малки корекцийки smile За себе си обаче не съм сигурна.. Дори нямаше смисъл да пробвам роклите на cymbeline, тъй като щяха да висят по педя от всички страни! А и моделите бяха такива, че аз трудно си представям как биха се скъсили и стеснили  girl_impossible
Явно ще се ходи в Асеновград... smile

Един съвет от мен и инфо-не се тревожи щом си си харесала рокля от Романтика!
ако си харесах точно определе модел, уточниш цвят и плат-не смятам, че ще имаш проблем!
и още-ако можеш да почакаш няколко седмици-скоро-до няколко дни ще имат нов голяв бутик с избор на рокли не само техни, но и много добри италиански и американски модели, на които фирми са единствени представители за страната.
Няма да съжаляваш!
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #4461 -: февруари 11, 2008, 10:02:03 »

ani4ka1710 роклята е страхотна, моята ще е подобна, само че малко по-различни цветове и бюстието е друго, но полата е подобна.Винаги съм си мечтала за подобна рокля, но като бях в Асеновград мерих една която беше права с една много красива дантела и все още се чудя. *crazy*Остават още 3мес и половина, така че е време вече да реша.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4462 -: февруари 11, 2008, 10:20:52 »

ani4ka1710 роклята е страхотна, моята ще е подобна, само че малко по-различни цветове и бюстието е друго, но полата е подобна.Винаги съм си мечтала за подобна рокля, но като бях в Асеновград мерих една която беше права с една много красива дантела и все още се чудя. *crazy*Остават още 3мес и половина, така че е време вече да реша.

Тази е от Менделсон тук в Пловдив, но аз по приницп не съм много очаравано от отношенията там, но тази рокля наистина е много готина, но то и булката като е хубава и всичко и стои готино.
Като почна да гледам различните модели в сайтовете, то все манекенки, как да не ти хареса, обаче аз като ги сложа... незнам кка ще стои, още нищо не съм проблава, само събирам идеи.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #4463 -: февруари 11, 2008, 10:38:37 »

Всички казват пробвай, ама като не ми харесва какво да пробвам? Това което харесах като го облеках май не е това което искам. Представям си я по друг начин, ама такава рокля няма Плачещо момиче
Ами отиваш при шивачката дето я е шила (ако е в Бг де) и казваш кое как искаш да се промени.
Аз бях така за бала и шивачката се хвана за главата то си стана направо нова рокля, ама се справи. И сега пак при нея мисля да ходя, но ще видим. Успех
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #4464 -: февруари 11, 2008, 10:41:27 »

Да аз съм на същото мнение за Менделсон, преди две седмици бях там, въобще не ми обърнаха внимание, сигурно ако бях свалила някоя рокля от манекените, за да я пробвам щяха да се трогнат, но уви не съм такъв човек.А относно манекенките си права, но повярвай ми като намариш твоята рокля ще се почувстваш страхотно, аз мисля че е намерих и съвсем скоро ще отида да е поръчам. yahoo
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #4465 -: февруари 11, 2008, 11:45:57 »

като ви чета постовете направо не знам как не сте изпушили досега.
аз миналата година също си ших роклята по това време на годината и навсякъде беше пълно с абитуриенти :angry:особено в Асеновград.и всички продавачки обръщаха внимание само на тях.
надявам се вие да нямате такива проблеми и да имате най красивите рокли в деня на сватбата ви. weddingday
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #4466 -: февруари 11, 2008, 11:54:37 »

Сладурани, майка ми дава идея роклята да е от 2 части, като има 2 поли. Да съм си с големите обръчи по време на официалната част и полсе да махна обръчите и тежката част на полата и да сложа друга пола, с която да се чувствам по-комфортно за танци манци. аз нещо се чудя, не ми се иска да се преобличам. Някой правил ли го е този номер????
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4467 -: февруари 11, 2008, 11:59:05 »

Да, братовчедка ми на нейната сватба. Официалната част си беше с обръчите и по някое време в ресторанта ги махна. Хем й беше по-удобно, хем все едно беше с различна рокля. Изцяло й се смени фасона. smile
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4468 -: февруари 11, 2008, 12:16:50 »

и аз да се присъединя за коментара за Менделсон. Определено не знаят как да привлекат клиенти, изключително нелюбезни, като им казах кога е сватбата те ми заявиха, че евентуално могат да почнат да шият роклята след абитурентските, а те свършват към края на май, а сватбата ни е на 14 юни, представяте ли си, последните дни да ми шият рокля, казах им "довиждане" и дотук!
 ani4ka според мен една рокля "Тайор" би стояла добре на почти всякакви фигури good
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4469 -: февруари 11, 2008, 12:50:53 »

За булките които като мен ще имат сватба в чужбина а и за тези които по една или друга причина няма да имат много време за избор или шиене бих искала да споделя малко лична информация. Та по едно и също време изпратих майл на Менделсон в Пловдив и на Росица Котюр във Варна- това беше преди около два месеца може би.Та от Менделсон никакви не са писали но от Росица Котюр жеднага ми отговориха. Аз си бях харесала едно моделче на Росица и ги питах за цена и дали ще е възможно да се направи за две седмици.Казаха ми че имали доста опит със булки които нямат много време а и това моделче им било любимо и нямало да има проблем. За момичетата които се интересуват- цената е 580 лева беь шлейф и 640 лева със шлейф.Имало го в бяло,шампанско и златисто.
Модела не е точно каквото аз исках- доста е обемен отдолу но малки корекцийки могат да се направят все пак.
Ето и моделчето


* RC011-a (413 x 550).jpg (73.66 KB, 413x550 - видяно 621 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 296 297 [298] 299 300 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines