Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:22:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1545756 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4440 -: февруари 08, 2008, 22:57:01 »

Искам да ви питам всички рокли на М. Tyler ли имат шлейф? На сайта така ми изглежда, но се чудя дали в магазина са същите.

aleksa, това че роклята не е бяла, не значи, че не е булчинска. Важното е да ти харесва!
« Последна редакция: февруари 08, 2008, 22:58:34 от Arlina » Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4441 -: февруари 09, 2008, 09:13:51 »

здравейте момичета girl_wink Току що се регистрирах и се надявам на вашата помощ. Сватбата ни е юни месец, но сега съм започнала обиколката за рокля, защото с тези абитуриентски....
maslinka доколкото разбрах твоята рокля е на morilee, а аз съм си харесала тяхна рокля. Можеш ли да ми дадеш инфо колко горе долу струват,доколкото разбрах те са американски, а брат ми е в Америка и може и оттам директно да ми я поръча. Притеснява ме факта, че незнам точно какъв размер да му кажа, защото там са на футове и инчове.Ще съм ти много благодарна за отговора ти, както и на всички други момичета.


* img0large[2].jpg (91.16 KB, 600x850 - видяно 364 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4442 -: февруари 09, 2008, 12:44:01 »

здравейте момичета girl_wink Току що се регистрирах и се надявам на вашата помощ. Сватбата ни е юни месец, но сега съм започнала обиколката за рокля, защото с тези абитуриентски....
maslinka доколкото разбрах твоята рокля е на morilee, а аз съм си харесала тяхна рокля. Можеш ли да ми дадеш инфо колко горе долу струват,доколкото разбрах те са американски, а брат ми е в Америка и може и оттам директно да ми я поръча. Притеснява ме факта, че незнам точно какъв размер да му кажа, защото там са на футове и инчове.Ще съм ти много благодарна за отговора ти, както и на всички други момичета.
ами моята беше 2970 но в америка са май доста по евтини.ако искаш пиши ми на лични ще ти помона с размера знам как става good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #4443 -: февруари 09, 2008, 14:06:59 »

Искам да ви питам всички рокли на М. Tyler ли имат шлейф? На сайта така ми изглежда, но се чудя дали в магазина са същите.

Ами май почти всички са с шлейф, но шлейфовете винаги имат начин да се прибират. Няма през цялото време да се влачат след теб. Освен това, ако си против шлейф като цяло, те имат шивачка към салона и могат да го отрежат. А относно дали в магазина са същите, мога да кажа че са още по-хубави роклите наживо. А ако същите се отнася до това дали ги имат в наличност, трябва да отидеш на място да провериш, защото имат само някой рокли и то не във всички размери. Почти винаги трябва да се поръчва и доставката трае 3 месеца.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4444 -: февруари 09, 2008, 14:18:24 »

prin4ipessa, благодаря, ще побързам да отида тогава, за да може, ако се спра на тях да поръчам до края на месеца. Аз все си мисля, че има много време, защото до сега гледах само български рокли, а при тях срока е по-малък.
А като ти отрежат шлейфа не развалят ли роклята? Примерно ако покрая има дантела, като го отрежат ще има покаря само отпред на роклята. Аз не харесвам много как стоят, ако не са прибрани, а ако ще е прибран през цялото време, не виждам защо да го има изобщо. А твоята рокля много ми хареса girl_wink
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #4445 -: февруари 09, 2008, 17:27:25 »

Здравейте момичета и аз се пристраших да покава какво ми харесва  blush
Какво мислите?


* 137a.jpg (88.03 KB, 413x550 - видяно 318 пъти.)
« Последна редакция: февруари 09, 2008, 17:36:06 от amya » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4446 -: февруари 09, 2008, 20:51:22 »

Амиа и аз съм като теб,всеки ден нова идея а и не мога да меря защото не съм в българия,пробвала съм една рокля тук в Швеция-ама то от едн рокля каква идея мога да получа.Та ще сум в българия за 2 седмици през които ще пробвам харесвам  (може би шия) представи си в какъв шок трябва да съм. Но ако почнеш да се шашкаш за такива неща косата ти ще побелее. Так че спокойно и без стес.Да си виждала булка на сватба без булчинска рокля.И всичките са едни щастливи и красиви...Не се и съмнявам че и ти ще си само без стрес и притеснения.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4447 -: февруари 09, 2008, 21:01:07 »

Някои жени свалят най много именно през първия месец. Трудно ще ти я ушият, но нищо не пречи два -три дни преди сватбата да ти я коригират. Всичко зависи от модела който си избереш. Може би най-лесно ще е да си с корсет ,отзад с връзки
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4448 -: февруари 09, 2008, 21:58:12 »

amya, мисля че си се ориентирала към правилни модели. Дори и да ти остане коремче след като родиш, рокли като тази дето си показала, с висока талия, стоят много сладко, да не говорим, че са и супер модерни в момента.
А кога е сватбата? Ако се уговориш със шивач предварително, не би трябвало да има проблем с корегирането в дните преди сватбата.

Aniiii8, Gery79, не мога да кажа нищо друго освен познатото до болка ПРОБВАЙТЕ колото си може повече рокли! Дори и тези, които не ви харесват. Освен това, както сами знаете, от рокля на закачалка нищо не може да се види. А пък и вече и от личен опит  DANCE мога да кажа, че вярната рокля се усеща. Аз се чувствах найстина специално в моята рокля и аз секунда не съм се съмнявала, че това тя!
« Последна редакция: февруари 09, 2008, 22:11:47 от KlaraFina » Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #4449 -: февруари 09, 2008, 23:41:38 »

Здравейте момичета!

Предстои ми сватба през месец май, а освен няколко снимки свалени от интернет не разполагам с никаква информация за подходяща рокля или обувки. За съжаление, в моят град не намерих модел, който дори да пожелая да пробвам освен скъпите вносни. Според вас, продължава ли хегемонията на асеновградските фирми в шиенето на рокли или препоръчвате да се обърна към някоя фирма вносител? Страховете ми са, че ако се реша на една вносна рокля, ще е нужна корекция, а тя може да се окаже несполучлива sad
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #4450 -: февруари 10, 2008, 00:17:55 »

здравей new_bride. моята сватба е юни месец и колкото повече набрижава, толкова повче се обърквам за роклята. Ако се обърнеш към фирма вносител на рокли по-скоро ще разчиташ намоделите, които имат в наличност, защото за доставките се чака доста. Моят случай е такъв, харесах си рокля от америка, но доставката е около 4 месеца, доста време. Ти от кой град си
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4451 -: февруари 10, 2008, 11:47:08 »

ronilaz, според мен и трите са добри. Отиди и пробвай, защото от личен опит разбрах, че само когато облечеш една рокля и се погледнеш можеш да разбереш дали е това което искаш. Друг е въпроса за цените.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4452 -: февруари 10, 2008, 11:50:59 »

Аз мога да кажа само за Одета, защото оттам ми е балната рокля. Има цени от 500лв. нагоре. Роклите от по-новите колекции са над 1000лв. Всичко зависи от модела. Ако има дантела е по-скъпо.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4453 -: февруари 10, 2008, 12:05:34 »


Страховете ми са, че ако се реша на една вносна рокля, ще е нужна корекция, а тя може да се окаже несполучлива sad

Не съм съгласна с довода, че корекцията може да е несполучлива. Почти всички рокли се нуждаят от корекции, дори и шитите в България. Корекциите, които се правят са толкова минимални, че не повлияват цялостния вид на роклята, а само я правят да изглежда като "шита специално за теб".
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4454 -: февруари 10, 2008, 12:40:17 »

Зависи за какви корекции говориме. Ако мерките са взети както трябва корекциите са минимални. На мен когато си вземах балната рокля само ми коригираха дължината спрямо балните обувки
Активен
Страници: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines