Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:23:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544281 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: януари 23, 2007, 12:08:00 »

Естествено,дотогава ще има куп нови модели.Аз затова и не бързам с моята рокля.Харесала съм я,но като отида може да харесам нещо друго,не се знае girl_wink
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #331 -: януари 23, 2007, 17:42:46 »

чували ли сте отзиви за поръчани рокли от чужбина???
аз си харесах от Щатите? не са по-скъпи от тукашните(за голямо мое учудване)! Bravo
доставката пише, че става най-много за 14-16 седмици!!!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 23, 2007, 17:46:03 »

Със същия успех и въоръжена със снимки можеш да отидеш при някоя шивачка тук в БГ. Има много добри.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 23, 2007, 17:57:48 »

Много вероятно роклята да е от Китай или изработена в източна Европа (България например).
Бъди сигурна, че няма да ти дадат информация от къде е роклята. Всички казват, че е произведена там. Но това почти винаги не е така. В Америка цената на личният труд е доста по-висока от нашите стандарти. Ако цените на платовете са по-ниски заради курса на долара, то със сигурност цената на труда компенсира тази разлика и отгоре.
Тук има добри дизайнери и шивачи. Също така в България може да избираш от уникални маркови рокли до ...
Ако си харесаш рокля на световно известен дизайнер може да намериш някой да ти я пресъздаде. Колко точно това е друга тема, свързана с умения и платове. Виждал съм доста добри копия и познавам добри майстори на иглата и кредата.
Според мен е по-добре от тук да си я вземеш.
« Последна редакция: януари 23, 2007, 17:59:20 от Teo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: януари 23, 2007, 18:11:42 »

Със същия успех и въоръжена със снимки можеш да отидеш при някоя шивачка тук в БГ. Има много добри.

Ами да!!! На мен ми я шиха по скица, както вече съм казвала, и стана СУПЕР!!! girl_in_love

А и Тео е МНОООООГО прав!!! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #335 -: януари 23, 2007, 22:22:39 »


Ами да!!! На мен ми я шиха по скица, както вече съм казвала, и стана СУПЕР!!! girl_in_love


Bulechka,
аз видях в една друга темичка че се занимаваш с дизайн и ти май си скромна и не признаваш, но аз да попитам: Ти ли си направи скицата за роклята? И ако е така само мога да те похваля! good
Активен
Fantasy_Girl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: януари 23, 2007, 22:25:40 »

Здравейте и то мен! нова съм тук и страшно ще се радвам да споделите мнения! с моя сладур сме планирали събитието за август!
какво ви е мнението за роклите под наем? знаете ли къде се предлагат и какви са цените?
приятелки ми казаха,че във Варна имало добър избор на рокли,нетрадиционни! аз съм също на мнението,че ми трябва нещо семпло,но като че ли съм по-навита да си взема рокля под наем,а да си позволя по-скъпи обувки!
нашата сватба ще е в Бургас-за там чували ли сте отзиви какъв е изборът на рокли? а дали дават под наем!
Поздрави на всички!!! Curtsey


Моля пишете на кирилица!!!

Във варна специално съм останала с впечатление, че роклите са адски скъпи...  Oh my ... Обаче има наистина страхотни модели, аз лично всеки ден като се прибирам от работа минавам покрай един булченски магазин и все си харесвам някоя от роклите на витрината, даже днес ги бяха сменили и пак си харесах една, само дето предлагат най- скъпите рокли.... което всъщност е оправдано, защото роклите са бутикови и уникати...... уф искам да си купя рокля от там ама едва ли ще ме огреее  Cray
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #337 -: януари 23, 2007, 22:31:02 »

Fantasy_Girl, харесай си едно моделче и смятам че ще се намери ателие, което да ушие роклята на мечтите ти за по-малко пари. Нека и другите момичета, които са си шили рокля по поръчка да кажат дали опитът им показва това, но смятам че едно сватбено ателие което си разбира от работата няма да има проблеми да направи каквато и да е рокля. Успех!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: януари 23, 2007, 22:43:58 »

Fantasy_Girl, колку скъпи, какви са цените? Има ли наистина хубави? Питам щото мисля да ида до Варна.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 23, 2007, 22:45:46 »

Във варна специално съм останала с впечатление, че роклите са адски скъпи...  Oh my ... Обаче има наистина страхотни модели, аз лично всеки ден като се прибирам от работа минавам покрай един булченски магазин и все си харесвам някоя от роклите на витрината, даже днес ги бяха сменили и пак си харесах една, само дето предлагат най- скъпите рокли.... което всъщност е оправдано, защото роклите са бутикови и уникати...... уф искам да си купя рокля от там ама едва ли ще ме огреее  Cray

Мила, моята рокля също беше (и е) уникат и смея да твърдя, че няма друга такава!!! girl_in_love blush А цената й беше съвсем приемлива -  400лв. - за мен!!! girl_wink puppets
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #340 -: януари 24, 2007, 09:11:07 »

Teo,bulechka,Fantasy girl,благодаря за отзивите! Curtsey Curtsey Curtsey
Като че ли се поотказах от чужбинските поръчки-нямам излишни нерви време и пари, въпреки че сватбата е още далече!
В този дух-моля посъветвайте ме за шивашко ателие в София, където бих могла да си поръчам роклята, ако не си харесам от обиколката по магазините! и в Асеновград не ми се ходи! имам си идея за нетрадиционна,но семпла рокля! dance dance dance
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 24, 2007, 11:09:56 »

Моята рокля купих след като обиколих цяла София. Рокляа, която истински ме грабна струваше 1240 лева  crazy Е не, благодаря. Толкова пари аз не мога да дам. Предпочитам да ги дам, за да поканя още хора, отколкото за една рокля, която ще облека точно един път. Съпругът ми е едвам ме нави да отидем до Асеновград. Чувала съм различни мнения за там. Моето е, че си заслужава да се отиде. Поне изботът е голям и всички магазини са съсредоточени на едно място. Има рокли за всеки вкус и възможности. Там открих МОЯТА рокля. Успя да замени онази за 1240 лв. Грабна ме, макар да не беше точно това, за което уж бях тръгнала. Роклята беше с френска дантела на цена 450 лв. Аз си я поръчах да ми я ушият с НЕфренска дантела за 320 лв. Прилагам снимки, пък вие сами преценете дали е била хубава.... все пак вкусове разни  smile

« Последна редакция: януари 25, 2007, 12:38:16 от buba_mara » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 24, 2007, 11:40:30 »

Teo, Вulechka, Fantasy girl, благодаря за отзивите! Curtsey Curtsey Curtsey
Като че ли се поотказах от чужбинските поръчки-нямам излишни нерви време и пари, въпреки че сватбата е още далече!
В този дух-моля посъветвайте ме за шивашко ателие в София, където бих могла да си поръчам роклята, ако не си харесам от обиколката по магазините! и в Асеновград не ми се ходи! имам си идея за нетрадиционна,но семпла рокля! dance dance dance

Моята рокля ми я шиха в "Сватбен салон Оксана", намира се на "Пиротска 8"!!! Много съм доволна!!!! good Bravo girl_in_love
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 24, 2007, 11:46:18 »

Bulechka, много съм любопитна как е изглеждала твоята рокля.
Приложи снимка, моля те.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 24, 2007, 12:41:21 »

Ето я и моята рокля!!! Curtsey


* AZ.jpg (31.41 KB, 375x500 - видяно 314 пъти.)

* Az1.jpg (23.22 KB, 357x500 - видяно 274 пъти.)

* Az2.jpg (25.57 KB, 357x500 - видяно 277 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines