Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:03:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1547234 пъти)
 
puki
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #300 -: януари 18, 2007, 16:19:38 »

 smile някой може ли д ами каже някоя фирма където могат да ми ушият рокля по снимка и за колко време се шие рокля?

МОЛЯ ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!!!!
« Последна редакция: януари 18, 2007, 21:16:40 от Bulechka_TS » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #301 -: януари 18, 2007, 16:20:25 »

здравейте. аз съм нова тук, но темата много ме вълнува, защото ми предстои това събитие. и въпроса за роклята при нас стои много сериозно, защото аз не искам бяла рокля. а идеята ми не се приема много добре. ка да се справя. дайте съвети.
зрадвей zuz-ка
добре дошла и честито от мен,аз винаги съм искала да бъда с бяла рокля,но докото пробвах рокли всички дизайнерки ми казваха че ми отива повече екрюто...и се убедих сама,въпреки че нямах крайни претенции дали да е бяла или екрю,исках само да ТОВА ДА Е МОЯТА РОКЛЯ....
когато си избирах платовете за роклята,свекито се намръщи на екрю-то, НО че аз просто не обърнах внимание....през цялото време си мислех само че ще бъда такава каквато АЗ ИСКАМ И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МИ СЕ СЪРДИ,защото аз СЪМ БУЛКАТА ...още повече че това е твоята сватба...и никой няма право да си налага мнението!!!!!!!!ОСВЕН АЗ beating beating beating
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 18, 2007, 16:26:09 »

ами иска ми се цвят шампанско или екрю. очите ми останаха в една такава, която онзи ден видях в един магазин.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 18, 2007, 16:30:07 »

 puki  кажи кой град?
zuza, vanis е много права. Това си е твоята сватба ти решаваш. При мен също имаше разни " ми то товааа " " ми то оноваааа" само дето аз отсичам много бързо и толкова.
 А щом си и харесала вече цвят давай, не гледай другите. Ти си.  good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #304 -: януари 18, 2007, 16:38:37 »

puki здравей
розовата доколкото понмя(понеже изрових къде що има рокли)беше от руски сайт за рокли ...ако успея да я намеря отново(ще се постарая)ще пейстна линк.... Wink
Активен
puki
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #305 -: януари 18, 2007, 16:44:05 »

мерси vanis, но няма смисъл да търсиш, щом не е бг фирма
« Последна редакция: януари 18, 2007, 21:26:47 от Bulechka_TS » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #306 -: януари 18, 2007, 16:51:22 »

мерси vanis, но няма смисъл да търсиш, щом не е бг фирма
мойта рокля е на италиански дизайнер и ми я ушиха по снимка,така че когато шиеш няма значение на кой е роклята а да са добри шивачките....виждала съм и копия и копия... look
« Последна редакция: януари 18, 2007, 21:29:03 от Bulechka_TS » Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 19, 2007, 09:04:17 »

аз ще дерзая, но се съмнявам, че ще имам успех. и аз мисля, че това си е моят ден и трябва да бъде такъв, какъвто аз го искам и си го представям. ще видим. кога трябва да започна да търся рокля. сватбата е юни месец.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #308 -: януари 19, 2007, 09:43:03 »

аз ще дерзая, но се съмнявам, че ще имам успех. и аз мисля, че това си е моят ден и трябва да бъде такъв, какъвто аз го искам и си го представям. ще видим. кога трябва да започна да търся рокля. сватбата е юни месец.
аз започнах октомври за пробвам,ноемри ми я ушиха за един ден,а сватбата ми беше декември,значи поне 3 месеца предварително,въпреки че можеш да си харесаш още в първия магазин рокля и да си я вземеш...малко е относително...нищо не ти пречи обаче да направиш една първа обиколка и да пробваш нещо....
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 19, 2007, 09:47:43 »

аз ще дерзая, но се съмнявам, че ще имам успех. и аз мисля, че това си е моят ден и трябва да бъде такъв, какъвто аз го искам и си го представям. ще видим. кога трябва да започна да търся рокля. сватбата е юни месец.
аз започнах октомври за пробвам,ноемри ми я ушиха за един ден,а сватбата ми беше декември,значи поне 3 месеца предварително,въпреки че можеш да си харесаш още в първия магазин рокля и да си я вземеш...малко е относително...нищо не ти пречи обаче да направиш една първа обиколка и да пробваш нещо....
А и сега можеш да пробваш на воля.Друга такава възможност няма да имаш.Пробвай,пробвай и не се притеснявай.Проявявай капризи сега е момента!А удоволствието е огромно! yahoo yahoo yahoo
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 19, 2007, 11:21:07 »

наистина ще се възползвам от възможността да изпробвам повече рокли. и ще се снимам задължително. но не знам как ще си избера рокла - има толкова много и то хубави. в асеновград наистина ли толкова бързо ушиват роклите - до един ден и то само по снимка.
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 19, 2007, 14:34:23 »

На мен тази рокля много ми хареса... май има сребристо в бродерията  LOVING мисля да отида и да я пробвам Love girl


* Svatben_salon_Sofia_Kontesa.jpg (51.18 KB, 400x533 - видяно 327 пъти.)
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 19, 2007, 15:24:30 »

къде се намира този сватбен салон софия - виждам името под снимката с тази невероятно нежната рокля. въобще ориентирайте ме за някои готини магазини за рокли в София - къде се намират.
« Последна редакция: януари 19, 2007, 15:26:12 от zuza » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 19, 2007, 15:27:40 »

ПО Пиротска има доста!!!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #314 -: януари 19, 2007, 16:30:05 »

момичета,подобен модел рокли в асеновград имаше за 160-180лв,много бяха нежни.......
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines