Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 22:00:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1545480 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4425 -: февруари 07, 2008, 11:37:20 »

Avva и аз така си мисля след толкова момичета които ходят в Асеновград и толкова списания на пазара как пък тези шивачки не се научиха да направят нещо ново.Все тия стари тортенски рокли-нямам нищо против тях (за всеки влак си има пътници) ама малко разнообразие финес да има. За финансиите наистина е добре готова рокля ама ако съм фиданка като теб а то аз аз съм два пъти и готови рокли такъв размер трудно се намират,пак с проби трябва а и сватбата ще е в чужбина,ние плащаме по мое желание и става да не ти разправям. Та си казах хаиде така и така ще идвам да подбирам родителите да взема и роклята да къпя от България ама то накрая евтиното ще излезе по скъпо маи  pleasantry

Аиде стига съм се оплаквала пак че скоро ще имам собствена тема Оплаквачката на Гери
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #4426 -: февруари 07, 2008, 14:32:45 »

Авва гледай каква рокля намерих че и с твоя nik:)


* Avva.jpg (90.82 KB, 900x600 - видяно 321 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4427 -: февруари 07, 2008, 14:51:44 »

Това е от най-твърдия- американски сатен. Точно такъв казах,че не искам! Стои като колосан и на мен лично не ми харесва! Мисля, че стои като восъчно и загрозява роклята. Не виждам нищо красиво в тази рокля- нито изпъква линия, нито е подчертано нещо... crazy

 :offtopic:Туу, казах им на тия да не ми публикуват снимките без разрешение,а те-гледай,тц,тц,тц... tease
Активен
bayche
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #4428 -: февруари 07, 2008, 15:07:50 »

Здравейте дами!
Ще се радвам и аз да споделя малко опит по отношение на роклята.
Аз избрах своята рокля от този сайт www.dessy.com
Има страхотни модели за рокли - булчински и не само. Хубавото е че можеш да променяш цвета, а има и кройките. Няма да ви показвам моята рокля сега, защото сватбата ми е след 2 седмици и искам бъде изненада.
Само да ви кажа, че аз си харесах модел, който да подхожда на моята фигура. Свалих снимка и отидох в един страхотен бутик /аз съм от Варна, да уточня/. С малко въображение от страна на дизайнерката в бутика и модела, който исках се получи разкошна булчинска рокля. И всичко това само за 2 седмици.
Като мине сватбата ще ви изпратя малко снимки.
Надявам се че съм била полезна!
Пожелавам на всички много щастие и любов. heart
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4429 -: февруари 07, 2008, 17:16:29 »

Момичетаааа харесах си тези два модела. Чудя се... да комбинирам ли, или да избера един от двата???  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Какво ще кажете? Ще ми се пръсне сърчицето вече... Ще ми препоръчате ли къде да отида? Благодаря ви предварително .

P.S. ДРУГИЯ МОДЕЛ НЕМОГА ДА ГО КАЧА...


* ТОВАААААААААААА.jpg (43.79 KB, 419x600 - видяно 255 пъти.)
« Последна редакция: февруари 07, 2008, 17:21:37 от sisitka » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4430 -: февруари 07, 2008, 17:33:42 »

Роклята е много хубава. Ако е готова и щом толкова ти харесва направо я взимай.  *THUMBS*Вече става малко по-сложно, ако трябва да ти я шият.. Трябва да е някой изпитан и доказан професионалист, за да си сигурна, че ще се получи точно същата.
Не си спомням, но мисля че на Ава роклята беше шита и се получи малко по-различна, но пак й хареса крайния резултат...  girl_wink
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #4431 -: февруари 07, 2008, 17:56:59 »

ясно, аз все си харесвам това дето не го знам от къде е, по-долу бях сложила една снимка на роклята, която съм си харесала, но тя е от някакъв албум на момиче, което просто е сложило някакви снимки  и не знам от къде го я е взела  cray
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4432 -: февруари 07, 2008, 18:03:45 »

А пък моя проблем е, че това което съм си харесала знам от къде е, но сумата не ме устройва  pardon а пък не ми се иска да я шия. Искам готово. Все се надявам да си харесам  blum
Това е моята рокля фаворит (май съм я пускала вече тази снимка crazy)


* dem_pribcess_9686.jpg (64.15 KB, 360x480 - видяно 261 пъти.)
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #4433 -: февруари 07, 2008, 18:21:15 »

Ето я роклята http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,5.90.html
дано да я ушия добре, в случай че не си харесам друго
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4434 -: февруари 07, 2008, 19:19:04 »

d_petrovska имаш право, за тази си трябва професионалист да я докара 1:1. ще ми е кофти ако не се получи същата...  nea nea Валентинка, ако знаеш кой продава такава пиши ми, редовно влизам тук  give_rose give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4435 -: февруари 07, 2008, 19:22:13 »

sisitka
ето виж тук
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,239.0.html
и аз се сетих че едно момиче я продаваше същата
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #4436 -: февруари 08, 2008, 16:02:19 »

Здравейте на всички  give_rose ! Дойде време и аз да обикалям за "роклята" и в интерес на истината си харесах не една, не две, а цели три... biggrin , а мислех че ще е трудно...И трите са с обръчи, а аз съм доста слабичка. Притеснението ми е дали наистина са толкова неудобни този тип рокли...не искам да изпадам в смешни ситуации  funnytooth Ясно ми , че не са най-удобните на света, но са толкова прекрасни и се чувствам в тях като принцеса  girl_in_love
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #4437 -: февруари 08, 2008, 17:32:46 »

Здравейте на всички  give_rose ! Дойде време и аз да обикалям за "роклята" и в интерес на истината си харесах не една, не две, а цели три... biggrin , а мислех че ще е трудно...И трите са с обръчи, а аз съм доста слабичка. Притеснението ми е дали наистина са толкова неудобни този тип рокли...не искам да изпадам в смешни ситуации  funnytooth Ясно ми , че не са най-удобните на света, но са толкова прекрасни и се чувствам в тях като принцеса  girl_in_love
Обръчите не са толкова неудобни колкото смъкващите се бюстиета. Затова когато пробваш роклята обръщай внимание дали ти е удобно и дали се свлича  good иначе през по-голяма част от времето вместо да танцуваш спокойно, ще си го държиш да не падне.. Била съм на такава сватба и ви уверявам, че усещането за булката не е много риятно... sad
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #4438 -: февруари 08, 2008, 17:44:45 »

Цитат
Dalia, здравей!
Аз също харесвам рокли с обръчи и искам такава за сватбата. Носила съм такава рокля на бала и усещането е страхотно. На мен изобщо не ми пречеха обръчите ,даже напротив чувствах се като принцеса.

Благодаря ти, Ани! Наистина с по-прибраните рокли не се чувствам толкова специална, така че ще се жертвам, иначе и от другите моделчета има много сладки и нежни роклички, но... pardon . Утре ще направя последен, надявам се, оглед и ще взема крайното решение. Със сигурност обаче няма да се занимавам с шивачки, да ми тровят нервите до последно  insane, решила съм да е нещо готово.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #4439 -: февруари 08, 2008, 22:54:27 »

Момичета днес бях на проба. Всичко върви добре, наистина досега не можах да си представя как ще изглежда роклята ми в дълъг вариант. Като я облякох днес, е все още не е завършена, ми хареса. После като излязох от магазина, започнах да се притеснявам, че не изглежда булчинска, но след всички притеснения, които имах досега, и като се сетя, че хич не се харесвах в бяла рокля, сега съм доволна. Чакам с нетърпение да я завършат, за да мога да се видя. Пускам ви снимка на късичката рокля. Моята е същата, но дълга, и тюлът е малко по-дълъг.  pleasantry


* DSC000571.JPG (10.94 KB, 164x218 - видяно 3749 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines