Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:25:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1647977 пъти)
 
Menta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #4365 -: януари 31, 2008, 18:03:26 »

Здравейте!

От няколко дни преглеждам форума - всички сте много, много готини и Ви се възхищавам! Тази година и на мен ми предстои това прекрасно събитие... Естествено нещото, което най-много искам е да си намеря рокля, която е прекрасна:)
Благодаря на Gadamer4e за публикуваните снимки на рокли от Fede. Много ми хареса с първата рокля.
Днес за първи път се сложих в булчинска рокля:). Понеже искам нещо семпло - пробвах модел, който не е много разкроен. Понеже съм нисичка - не се одобрих. Консултантката ми препоръча друг модел, с висока талия и леко разкроен, без презрамки - като се погледнах... матрьошка. Пробите се състояха в Симон. След това - веднага във Fede. Там най-много ми хареса роклята от втората снимка на Gadamer4e. Мисля, че това е моя тип, но не знам? Надявам се заедно с Вас да открия роклята мечта.  crazy
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4366 -: януари 31, 2008, 20:32:12 »

Menta  Welcome надявам се че ще сме ти от полза. Всички са много мили и с най-голямо удоволсвтие ще помагаме с каквото можем!

nina_nikole , роклята е страхотна. На мен много ми харесва, хем е изтънчена, хем стилна.  good

Arlina всеизвестно е, че прибрания силует издължава визуално линията. Но ти пак може да си с издължена линия и да е леко разкроена, е не точно тип "принцеса, но все пак. Нещо подобно беше моята рокля. Въпреки че аз съм от високите(1,78см) се влюбих в нея. Е не ми я направиха както в оригинал, но все пак си беше МОЯТА рокля. И аз винаги съм мислила че ще съм с голяма рокля, но макар и клише , твърдението "като я видиш ще я познаеш" е верен. Виждала съм и страхотно изглеждащи нисички булки с "големи" рокли. Като малки статуетки на принцеси. Така че продължавай да мериш и правиш "нелегални" снимки!
А на мен най ми харесваш в роклята от първата снимка, и тази от витрината на МАРЦИЯ също ми допада.
А иначе ето я моятя в оригинал


Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #4367 -: февруари 01, 2008, 09:28:09 »

Здрасти Арлина И за съм само 1 и 57 см и също обмислям варианта да съм с по-прибрана рокля Искаше ми се да съм с бухнала но  някакси ми се струва че ще исглеждам още по-ниска и пълна на всичкото отгоре Ти най-много ми харесваш с рокля номер 1 Спряла съм се на този тип рокли но още не съм обикаляла да меря Успех


* watters_8041B_1_.jpg (28.41 KB, 225x498 - видяно 329 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4368 -: февруари 01, 2008, 09:34:19 »

и аз съм ниска и закръглена даже !!!!!! мерих и такива рокли всички ми казваха 'много ще ти ходят' , но не се харесвах и за това си бях с тази в която се влюбих от пръв път, това си ми беше първата мерена рокля, след месец мислене пак мерих разни рокли и най-накрая пак тази си купих !!!!!!! важното е да сте сигурни, че като я облечете това е вашата рокля, Дидка е права !!!!

Арлина на мен ми харесваш във всички рокли, ти си знаеш коя е ТВОЯТА, тук сме пристрасни тъй като АВа например харесва такъв силует (прибрана рокля), другите друга за това не можем да дадем безпристрастно мнение !!!!! smile успех мила smile
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #4369 -: февруари 01, 2008, 10:08:27 »

Момичета, благодаря за мнението за моето предложение.
Дидка, аз от както видях твоята рокля почнах да обмислям за разни червени неща, които да се допълнят евентуално. Моделът, който си избрала е направо супер. Може и да съм пропуснала ако си писала, но колко ти взеха за ушиването? ако искаш пиши и на лични.
« Последна редакция: февруари 02, 2008, 22:59:10 от maria_lakova » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4370 -: февруари 01, 2008, 10:17:02 »

Нина 1200лв ми взеха, но ако я бяха направили така както исках нямаше да ме е яд, но не останах доволна от отношемието на шивачките. И все пак не се получи ТОЧНО така както исках. Бях мерила една тяхна рокля и именно заради нея реших да шия там. Защото видях ушито това което исках, но накрая го направиха така както им беше най-лесно. Все едно, пак се харесвах, но изхабих излишни нерви.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4371 -: февруари 01, 2008, 10:45:27 »

Arlina, и аз съм за първата рокля  good Виждала съм я и на живо и е страхотна наистина  Bravo Всъщност, Гергана Симеонова наистина прави много хубави рокли, може би съм и пристрастна  girl_wink

Little_Sweet_Didka , а къде ти шиха роклята?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4372 -: февруари 01, 2008, 11:39:06 »

Здравейте smile

Благодаря много на всички за мненията. Всъщност и аз се харесвам най-много на първата снимка, но бях мислила за съвсем различен модел рокля и все още не съм сигурна, че искам да се откажа от нея. Може би ми трябва време да свикна, че роклята ми може да бъде подобна на тази от първата снимка, а и задължително да пробвам още модели, защото всичко друго, което пробвах е с обръчи. Набелязала съм Феде, Принцес и Романтика, защото разглеждах списания и сайтове и видях, че имат подобни модели. Но на Симон май най-много ми допадат. Имат и други много хубави, но аз не ги пробвах, защото реших, че е по-добре първо да обмисля цялостната си представа за роклята.

Роклята от Марция също е много сладка, и както каза kleo е много удобна, аз я пробвах, но не ми позволиха да се снимам с нея, затова щракнах витрината. Ако се спра на вариатна с по-евтина рокля, определено ще е тяхна. Но милото още като му разках за дилемата с цената на роклите и каза, че според него ще избера най-скъпата... май до момента се оказа прав pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #4373 -: февруари 01, 2008, 12:07:09 »

Аз прочетох, че не си останала съвсем доволна от тях. Но като гледам повечето български фирми залагат предимно на обемните рокли и мисля да отида в Романтика, предполагам е по-трудно да се направи добре линията на роклята когато е по тялото и затова тези модели са по-малко.
Ти къде точно отиде? Видях, че имат 4 адреса в София, а и са представители на някой чужди марки за България, а аз искам да видя техните си рокли. Решила съм, че трябва да ми е от български дизайнер роклята ( не знам защо точно blush).
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4374 -: февруари 01, 2008, 12:16:01 »

Мисля че при мен се получи така, защото аз отидах със снимка, а не ми шиха техен модел. Където и да отидеш, а най добре първо на Витошка, на проби ще те пращат в ателието. Най-любезни са на Витошка, най-НЕлюбезни са на Пиротска. Ако шиеш рокля по техен модел, ще се справят безупречно. Роси (Rosistela) ши при тях и остана доволна, Стели (estrella) също беше с тяхна рокля и също остана много довона. good
Активен
Menta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #4375 -: февруари 01, 2008, 12:23:20 »

Сладка Дидка, благодаря ти...

Разгледах сватбеният Ви албум. Много хубава булка си.

Арлина - сигурна съм, че ще избереш най-хубавата рокля. Аз също съм ниска /159 см./ и смятам, че  прибраните рокли са по-подходящи. Въпреки това, когато пробваш, откриваш колко различно изглеждат в интернет, на някоя манекенка и.. на самата теб. Най-важното според мен е да се чувстваш добре в дадената рокля.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #4376 -: февруари 01, 2008, 21:22:19 »

Забелязах няколко мнения по отношение цените на роклите. Съгласна съм за непреходността на събитието и че всяка бъдеща булка иска да е с най-красивата рокля на сватбения ден, но не си струва да влизате в дългове заради една рокля. Дали роклята е 200 или 2000, дали е шита в БГ или извън, в крайна сметка няма никакво значение - сватбеният ден ще мине и замине, важното е да остане любовта и разбирателството между съпрузите.
Активен
pisanka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #4377 -: февруари 02, 2008, 15:03:29 »

Здравейте всички бъдещи, настоящи или вече законно обявени булки  girl_wink
На мен ми предсои сватба, но все още не знам точната дата понеже живеем в чужбина и след няколко седмици сме запланували прибиране до БГ за да си запазим дати. Сватбата ще е в Русе(аз съм от Трявна, но младоженеца ми е от там и няма как  hi
Замислили сме да е на 5 Юли, но да видим...дано се получи Good luck
И пред мен стои дилемата за булчинска рокля и тъй като нямам възможност да се прибирам в БГ и да меря,преправям и поръчвам сигурно ще трябва да я купя от тук(без коментар за цената  crazy
Ограничила съм се до 10 рокли и ще кача снимките ако искате ги погледнете и ще се радвам да дадете мнение good
Благодаря ви предварително и до скоро писане
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #4378 -: февруари 02, 2008, 15:43:27 »

Към Нина: Нинче, смятам, че роклята е много стилна и завладяваща, но според мен, като че ли ще изглежда  още по-добре без презрамките. Представи си, че ги няма, когато я гледаш и прецени как ти харесва повече.Но това рзбира се  е мое мнение и въпрос на вкус.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4379 -: февруари 02, 2008, 22:16:17 »

Момичета, благодаря ви! give_rose give_rose give_rose Направо треперех до последно днес- отидох сутринта на втора проба и я взех в 17.20....изчака ми се чакалото-за втори път затварям аз магазина  tease Да ви кажа, заслугата е на същата шивачка-леля Ваня от Сияна, за която беше говорила и механджийска тук във форума /извинявам се,ако бъркам,мисля, че механджийска беше blush/. А това на последната снимка са обувките ми..сериозен ток  Yes girl_wink Накрая се събраха всички служители да ме видят с тая изстрадана рокля, толкова ми се радваха и беше така мило... blush
Активен
Страници: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines