Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 00:57:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1649517 пъти)
 
galka_d
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #4320 -: януари 25, 2008, 10:43:53 »

Благодаря ви за съветите!Дано наистина са добри!!!Вчера като форма пробвах подобна рокля-торта,аз такава искам.Полата ми стоеше много добре и най-важното е че се харесах.а корсета естествено не ми стана в бюста,но добих представа горе-долу как ще изглеждам.дори моята приятелка се разплака като ме видя.Каза че ми отива много.Ще видим какво ще излезе.Иначе платовете,дантелите и кристалите си ги избрах сама,а са доста скъпички и затова и цената на роклята е такава.Но пак са невероятни.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #4321 -: януари 25, 2008, 12:08:59 »

galka_d  аз бях с рокля на Принцес, и съм много доволна, защото задоволиха всичките ми капризи. Бях писала подробно във темата за белият и ченият списък. Аз не съм от Благоевград, така че всички корекции които исках ми ги направиха на единствената проба, а воала си го поръчах и видях в деня на сватбата, защото не можех да ходя на проба само за един Воал. Изключително съм доволна от отношението на 2те дизайнерки!
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #4322 -: януари 25, 2008, 13:20:44 »

Здрасти Клара, много хубава рокля, и много хубава цена! Ако наистина имаш възможност си я взимай!!! Аз се надявам да харесам нещо доста опо-евтино, за да не вкарвам в излишни разходи свекървата, но пък има и вариант да си я доплатя..Кой знае още не съм тръгнала по магазините, чакам да стане топло:) Но определено май няма да влизам в скъпите магазини, а да ви кажа честно не ми се занимава с шиене:)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4323 -: януари 25, 2008, 13:48:11 »

сватбените дънки  funnytooth funnytooth funnytooth
по едно време и аз исках така...

До всички булки, които си мислят, че още е рано за рокля:
Ако сте от тези дето трудно решават и често си менят мнението, хич не чакайте да му дойде времето. Да си намерите РОКЛЯТА е по-трудно отколкото предполагате. Моят съвет е да понаминавате по магазините отвреме на време, за да сте в течение на предлагането и да имате повече време за обмисляне.

А тези дето вземат решения от първия път за истински щастливки.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #4324 -: януари 25, 2008, 14:05:46 »

моля ви за съвет за модна къща принцес благоевград

Две мои приятелки си шиха роклите там,а и аз бях на път да го направя,но тогава се влюбих в моята си рокля и така и не се стигна дотам.Наистина работят с много добри платове,дантели и т.н. и имат интересни собствени модели рокли.Соня и Силвана са мацки на място и правят много добра консултация-със записване на час,отделят много внимание,сваляш,мериш,преценявате...става въпрос за Бл-д,Галка,ти при тях ли прави консултацията в Плд?!Не шият евтино,а за тази цена трябва да получиш разкошна рокля,успех good

KlaraFina,роклята е  girl_in_love а с каква марка е?Малко ми прилича в долната част на роклята на Принчипеска,нейната беше от M.Tylor.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #4325 -: януари 25, 2008, 14:20:32 »

jennifer, благодаря за отговора, подейства ми успокояващо.

Искам да попитам, дали някой знае как стой въпроса с поръчването на рокля по интернет от USA. Някой да има опит или познат с опит? Направо е престъпно, че едни и същи рокли струват двойно повече в Европа от колкото в щатите.

Темата може и да е дискутирана вече, но ми е трудно да изчета всичките 300 страници.


относно интернет и най-вече специално за роклите ще ти кажа какво се случи с приятелката ми... хареса си рокля по интернет от М Тyler и естествено беше много по евтина да си я поръча директно от щатите... е тук вече започнаха проблемите... роклята дойде „почти на време“  в Бг, ама не при нея а в митницата в София... трябваше да плати доста дебело мито и в крайна сметка получи роклята 2 седмици след сватбата
аз също бях с рокля от M Тylеr но поръчана от Бг... така че бъди внимателна и помисли и този вариант... да не дойде роклята след сватбата
успех
Активен
angie
Новак
*
Публикации: 19



« Отговор #4326 -: януари 25, 2008, 14:28:33 »

galka_d аз също съм се ориентирала към модна къща принцес.доста добри отзиви чувам за ателието им в пловдив.На мен фаворити са ми роклите на san patric, а доколкото разбрах, принцес са дистрибутори на тази марка. Имаш ли представа как вървят цените на моделите на san patrik. изобщо някоя от вас момичета ако знае нека да сподели
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4327 -: януари 25, 2008, 15:18:34 »

Хубаво е да имам предвид тези неща, ако реша да поръчвам по интернет. Благодаря.

Вчера гледах рокли на San Patrick. От магазина ми казаха, че това е нещо като дъщерна марка на Pronovias. Роклите се шият в една и съща фабрика. Цените също са горе-долу еднакви, 1000-1500 евро.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4328 -: януари 27, 2008, 19:08:13 »

Zvezdiche, и ние ще ходим в събота good /и утре на проба/-по план трябва да е готова роклята ми- шият я в Сияна. Иначе ти препоръчвам и Александра- на 5 метра от Сияна на същия тротоар, както и Нели Праматарова- на кръговото и светофарите в началото на града, преди пощата-като влизаш от посока Стара Загора обаче,не знам как да ти го обясня иначе pleasantry
Странното е, че в един магазин ми обясняваха, че "Манийка" си били затворили магазина и в момента си правели нов. Oh my ... Е все някъде трябва да продават тия хора! crazy
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4329 -: януари 27, 2008, 20:14:20 »

Момичета днес за първи път мерих рокля, много вълнуващо  tease Пускам една снимка на модела с който се харесах най-много. Има още доста време до тогава, така че не е сигурно дали ще е тя, но в момента съм убедена че това е РОКЛЯТА smile


* S5032256_web.JPG (58.99 KB, 336x448 - видяно 316 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #4330 -: януари 27, 2008, 20:14:54 »

И от друг ъгъл:


* S5032258_web.JPG (61.62 KB, 336x448 - видяно 295 пъти.)
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #4331 -: януари 28, 2008, 09:44:42 »

Здравей! smile

На мен ми харесва тази рокля, шала я прави по-интересна и различна. И аз исках да имам по-"богата" пола, но много си харесах бюстието и затова се съгласих да е по-семпла, не ми се занимаваше с някакви луди комбинации и шиене. А и винаги съм си мислила, че точно на сватбата е момента за принцеска рокля, защото права можеш да облечеш винаги, когато пожелаеш, а принцеска не.
Предполагам, че щом ти е харесал този модел, ще търсиш нещо подобно, поне аз така правя. Нещо като ми хване окото не се чудя прекалено много. Успех! Wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #4332 -: януари 28, 2008, 10:52:45 »

Здравейте момичета! За тези които все още не са си избрали модел за роклята предлагам ето този сайт:

http://www.herve.cz/alexis_2007.htm

Има много оригинални идеи  danceg

Ето и още няколко линка:

http://www.dianthe.cz/spolecenske-saty-vecer.php?p=svatebni-saty

http://www.kleinod.cz/svatebni-moda1/pronovias/

http://www.houseofbrides.com/home.php?cat=387

Този последния съдържа толкова много колекции, че още не съм успяла да ги разгледам   smile
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #4333 -: януари 28, 2008, 11:11:53 »

Момичета,по горе прочетох ,че сте търсили магазина на Манийка.Наистина в момента нямат магазин,ще го открият в средата на февруари и ще е на друго място.В момента може да отидите до фирмата,смятам ,че няма да ви върнат.Ако искате ще ви дам адреса.Дано скоро да откриете вашите рокли! good good good
Активен
Faith
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #4334 -: януари 28, 2008, 14:50:29 »

Здравейте, момичета! От доста време чета този форум но досега не съм писала! Аз мисля, че открих моятя рокля мечта  yahoo. Ето я и нея smile:
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?showAll=1&pageSize=8&style=J192
най- вероятно ще трябва да си я шия защото не мисля, че ги продават в бг.
Та да си дойда на въпроса, ако някой може да ми препоръча шивач(ка), на която може да се разчита, че ще я направи като хората?
Много ще съм ви благодарна!!
Активен
Страници: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines