Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 15:41:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1596117 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #4050 -: декември 18, 2007, 15:47:24 »

Страшна е! Не ми се вярва платове да се намерят, какво ли остава някой да я ушие Oh my ...
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4051 -: декември 18, 2007, 15:59:30 »

Не, аз не за себе си, нали коментирахме защо някои марки са издигнати в култ, опитах се да се аргументирам частично. Защото мисля, че може би 2-3 дизайнерки са способни на това нещо в България good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4052 -: декември 18, 2007, 16:01:30 »

Защо да не се намерят платове?Има невероятни дантели и красиви платов, всичко опира до парите.....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4053 -: декември 18, 2007, 16:02:03 »

аз досега само една рокля съм виждала ушита по снимка и станала 1:1 (роклята на сиска) но тя е модел на романтика пак българска фирма и се предполага по лесно намиране на платовете за изпълнение на 100% ,но тази рокля която е показала авичка незнам как ще се ушие от българска шивачка,едно че платовете са супер яки и сигорно ги няма в Бг друго че тези цветя незнам кой ще ги изработи толкова хубави ,с една дума още доста рокли ще се изшият в България докато започнат да се шият такива шедюври
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #4054 -: декември 18, 2007, 16:06:29 »

Ще добавя и още нещо- освен платовете, освен умението, освен цената, липсва нещо много важно- дизайнерска фантазия, за да измислят нещо подобно!Те си знаят тяхната /говоря за "масовите" салони, ако изобщо мога да ги групирам така,де pardon/- тук цветенце,там дантелка, оп тук малко да повдигнем и да го захванем и ето ти рокляяя..я да й сложим сега цена 500лв, пък който върже-върже! diablo Виждала съм само 4-5 рокли /без бюстиета/, които са с квадратно деколте,например!Едно такова по-особенко...
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #4055 -: декември 18, 2007, 16:29:00 »

avva_stz, много си права за дизайнерската фантазия. Много от нашите дизайнери шият еднотипни рокли или видоизменят чужди модели. С това не искам да обидя никой. Има и изключения. Аз харесвам и някои рокли на български дизайнери.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #4056 -: декември 19, 2007, 12:45:10 »

Не съм сигурна колко фирми /салони,дизайнери/ в България могат да ушият нещо подобно например

Роклята е супер,и на мен ми харесва  Bravo Но с такива модели задачата е по-лесна-те са с най-обикновена кройка,красотата им идва от платовете  pardon На повечето от нашите дизайнери наистина им липсва усет и фантазия,но принципно с тази кройка ще се справят,защото е лесна за изпълнение blum А си мисля,че този модел може и с различни от тези платове да стане ефектен  pardon Разбира се няма да е 1:1,но може даже да стане по-красив  blum
Само че не знам какво правят булките с по-сложни кройки на роклите,защото нашите дизайнери с това не се справят,според мен.Шият си все поли с обръчи и корсети,защото това си могат  pardon TONGUE biggrin Относно кройките им е най-големят проблем  crazy И е гадно,защото както бяхте споменали нагоре,има,например,малко модели с квадратно деколте.И ако някоя булка иска такова,или й казват "Дай 2000лв.",или "Не можем да го направим"  shok nea С кройките им е проблема на нашите,те просто не знаят почти нищо различно да шият  crazy Или ще е пола с бюстие,или ще е права,леко разкроена надолу,или от тези,които бухват от коляното надолу и с които трудно се ходи.Нищо друго нямат  girl_impossible
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4057 -: декември 19, 2007, 20:19:35 »

Аз лично се сещам за две дизайнерки, надявам се да не греша, но всичко, което съм виждала от тях е било наистина добро  good едната е Гергана Симеонова, другата Вергиния Здравкова ... опитайте при тях с такива модели  good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #4058 -: декември 20, 2007, 10:17:03 »

Ееее,супер,Дидка,представям си емоциите ти...!!Ще чакаме снимките ти smile
Аз,въпреки че много си харесвам моята рокля всеки път като попадна на някой страхотен модел и особено като гледам снимки на роклите на Проновиас  направо така ми се иска сватбата да ми предстои тепърва и да избера някой такъв модел-прелестен и също,незная защо,страшно ми се приисква роклята ми да е била бяла,много ми харесват белите рокли,особено ако нежността на този цвят е съчетан перфектно с модела-едни такива феерични и дълги,дълги...ми то с тези манекенки по снимките....
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4059 -: декември 21, 2007, 15:58:16 »

http://life.dir.bg/2007/12/21/video2471130_0.htmlhttp://

 blush Приятно гледане  blush
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4060 -: декември 21, 2007, 17:08:07 »

Благодаря ти Алекса! blush
Роклята наистина е прелестна- на PRONOVIAS е!
http://life.dir.bg/2007/12/21/video2471130_0.html

Ето и малко снимки

PRONOVIAS


Astela Аля Милушева


Модел на студентка на прф. Любомир Стойков
« Последна редакция: декември 22, 2007, 11:23:31 от Little_Sweet_Didka » Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #4061 -: декември 21, 2007, 22:41:10 »

Almarsy това е рокля на " Miro' " и в така актуланите за сезона лилаво и сребърни пайети, и аз много я харесах тази рокля!!! Имаше и още доста красиви неща в колекцията му! good

Благодаря на теб и на misskapriss за милите думи! blush
« Последна редакция: декември 21, 2007, 22:42:43 от Little_Sweet_Didka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4062 -: декември 22, 2007, 10:23:36 »

Дидееее чудесни снимки много си красива!!! give_rose @}->--божествена много нежна и роклите са прекрасни наистина!!а тази на Astela е точно стила който обожавам влщбих се в нея прекрасно ти стои  yahoo yahoo give_rose
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #4063 -: декември 22, 2007, 11:36:24 »

На мен все още ми е далече сватбата,но съм се спряла на нещо такова

Разбира се,ако не забременея до сватбата,тогава трябва искам не искам да е с обръчи smile
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #4064 -: декември 22, 2007, 11:52:40 »

Didka ,мерси мила give_rose а другите фирми , кой са ,защото ми харесаха
и тази
и тази пола


Относно Ирена... малко маниера й е ,че е наследствена кралица , въпреки, че половината СФ да не кажа цялата й знае кирливите ризи. Ролята на мила и очарователна жена е само за пред женските списания , иначе мн мн не минава pardon А и е много важно хората да не забравят от къде са тръгнали. nea
Активен
Страници: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines