Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 17:20:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1590964 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2880 -: юли 17, 2007, 14:11:37 »

Роклята ти е страхотна. Давам ти 6. good
И аз се присъединявам - BaBy страхотна е!  Bravo  И ти стои много добре!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #2881 -: юли 17, 2007, 14:37:29 »

И аз да се похваля много скоро, дори утре girl_wink, ще си имам сватбена рокля  goody.
Надявам се да изглежда така като искам! Утре ще пусна и снимчиици, ако ми хареса  Girl_hide  girl_wink
Честито на всички, които вече си имат рокли!  Flower
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2882 -: юли 17, 2007, 14:51:02 »

Ама това е готовата рокля, която е в цвят нежно шампанско и е обсипана с камъни Сваровски и е същата като оригинала но един-два размера поголям но снимката е ужасна и затова не си личи
Иначе роклята е на Деметриус от Арети и мислех да я взимам под наем ама нещо вече се разубеждавам защото междувременно сменихме формата на сватбата  tease tease tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #2883 -: юли 17, 2007, 16:16:31 »

BaBy и според мен роклята ти изглежда разкошно и много изискано. Аз си харесах две готови, но не мога да реша с коя от тях искам да бъда. И май докато се чудя едната са я купили и сега няма да мога да се видя и с двете за втори път. Ще се наложи да решавам по спомени за това как ми стоеше първата.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2884 -: юли 18, 2007, 08:44:20 »

момичета вече прилича на нещо!!!  tease след седмица трябва да е готова DANCE
А, забравих да кажа че е в галерията ми!!!!!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2885 -: юли 18, 2007, 09:23:07 »

Еййййййййййй шемет, голямо забавление е паднало по- време на пробата, доколкото виждам... *YAHOO*Мноого си сладка, като видение си..... girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2886 -: юли 18, 2007, 09:26:14 »

Фани, много си сладка  blum Аз май повече гледах чупките и стойките ти, но и роклята видях, де  girl_wink
Много е интересна, до сега не бях виждала такава  good
Хареса ми как ти стои и това, че е оригинална!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2887 -: юли 18, 2007, 09:51:19 »

май доста съм пропуснала !!!! хубави рокли имате момичета !!! Фани още малко и ще е готова smile
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2888 -: юли 18, 2007, 11:25:41 »

Фани много ти е сладка роклята!  Bravo  Аз също не бях виждала такава, по твой модел ли е? Оригинална е, изглеждаш просто прекрасно!  good  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2889 -: юли 18, 2007, 12:28:01 »

модела е мой с корекции от страна на шивачката, не разбирам много от материи и кройки!!!! laugh Виждала съм подобна на нея черна вечерна рокля и ми беше интересно как ще се получи!!! Радвам се, че и на вас ви харесва, защото този път като я облякох направо намерих себе си!!!!!! yahoo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #2890 -: юли 18, 2007, 12:32:51 »

Просто е невероятна!!!  good Поздравления за чудесния избор Фани!  Bravo А най-важното е че ти се харесваш и това е точно каквото си искала!  girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2891 -: юли 18, 2007, 16:07:50 »

Ох, аз от работа и тичане насам натам съвсем нямам време!
Така първо за gucci - благодаря ти че сподели с мен на мейла снимките на роклята!  Girl_sing Изглеждаш много красива и щастлива! Харесва ми много и нежната бродерия с мънистата еееее.... girl_in_love И да споделя, как като гледах снимките и същатат вечер те сънувам, как си облечена, натъкмена, гримирана с прическа и... shok с един сребрист гирлянд за елха от главата до края на полата!! laugh Oh my ... laugh Ама този гирлянд целия върви на спирала от горе до долу! laugh И аз се опитвам да ти кажа че всичко ми харесва, но с този сребърен гирлянд няма да те пусна пред хората! laugh laugh laugh И така..ох заболя ме корема от смях като си го припомих! Така че скъпа, да си спокойна, няма да те пуснем да се изложиш пред хората! tease laugh



Фани роклята е супер нестандарта, много харесвам такива умове нестандартни като твоя! Представям си как твоята сватба ще е една от най-веселите и щури на света! Party time tease danceg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2892 -: юли 18, 2007, 16:17:14 »

Дидка искам да ти кажа че много се смях и мила обещавам никакви гирлянди на главата няма да слагам.Мила а лампчки имах ли.Ако имах щях да заприличам на коледна елха.Ох как ме развесели и ми разведри гадния ден.Много благодаря мила.А с твоята рокля какво се получава няма ли да гледаме снимки най накрая.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2893 -: юли 18, 2007, 16:56:50 »

Ами аз пуснах линк преди време, сега в петък би трябвало да си я взема! Ох дано! Girl_sing
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #2894 -: юли 18, 2007, 17:06:52 »

Благодаря на всички за прекрасните думи за роклята, само че няма да е тя вече, защото сменихме формата на сватбата и няма да съм с голяма рокля, не че не сме я капарирали, но здраве да е, аз не съжалявам! Wink blum
Колкото до Фани- много красива, интересна и нестандартна става тая чудна рокля, моите поздравления!!!! Ще бъдеш наистина невероятна, сигурна съм!!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines