Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 19:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 167211 пъти)
 
kremolinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #405 -: февруари 27, 2011, 20:22:10 »

Привет на всички, ние сме решили да бъдем на сватбата с ретро кола, но проблема е че в Русе не намираме такава. Гледахме снимки на сватба в Русе с ретро кола, но уви няма никакви координати на младоженците. Някой има ли инфо? Предварително благодаря!
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #406 -: февруари 28, 2011, 11:56:53 »

Хей kremolinka,опитах се да ти помогна,рових,рових,ноо не можах да намеря нищо за Русе.Пробвай да питаш в сватбените агенции или в хубавите магазини за цветя.Някой от тях също организират такива неща..Wink.
Ние нашият въпрос с ретро колата го решихме доста кардинално 2 в 1...Намерихме си Chrysler PT Cruiser. Много готин съвременен автомобил с ретро визия smile. Има си всичко необходимо,за да се чувстваме комфортно и е доста широко вътре.Има климатик,което си е важно в летните жеги и при вълнението,на което ще сме подложени...и това обмислихме... Определено привлича погледите...Скоро ще имаме и снимка на колата,украсена..ще ви покажа Wink
p.s. и под секрет...много добра цена ни дадоха ;D
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 28, 2011, 12:23:37 »

Момичета, аз имам въпрос относно колата на младоженците-необходимо ли е след като ни е закарала до ресторанта и да ни върне след това или можем да я освободим веднага след като стигнем до ресторанта. Така или иначе ще вземем украсата от нея, за да я  сложим на нашата маса-тъй като са само цветя.И май повече няма да ни е нужна. А пък и след като ще е под наем ако остане до края на сватбата ще трябва да осигурим и куверт за шофьора. Вие как мислите?
Активен
kremolinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #408 -: февруари 28, 2011, 15:50:15 »

Здравей, millit, били ми дала тел. за връзка на фирмата. Пиши ми на лични.
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #409 -: февруари 28, 2011, 19:33:56 »

Здравей ,nellyaci.До колкото ние се интересувахме за колата,наемането на повечето места е за около 3 часа.Ако вие искате срещу допълнително доплащане могат и да ви вземат от ресторанта smile.Така че ви отпада ангажимента с порцията на шофьора освен ако не ви е познат  pardon.Тогава е друго..
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 01, 2011, 19:22:02 »

Понеже ще сме с нашата кола, свекър ми ни попита дали ще има украса. Като му казахме "да", той като скочи, че не можело crazy crazy, цветята щели да надраскат боята, когато сме ги лепяли с тиксо crazy. Ама наскоро свекърва ми, която печели титлата "мисис несъобразителност", така изджаска вратата в оградата, докато я отваряше, че ако не бяхме с каско, право съм ѝ скочила на бой. beating
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #411 -: март 01, 2011, 22:11:34 »

Много ми се щеше да наемем ретро автомобил, но ще се лишим от това удоволствие. За сметка на това пък един приятел си купи наскоро мерцедес, който мисля, че ще ни свърши чудесна работа. А и колата е само няколко минути. Важно е в ресторанта купонът да е на макс  danceg
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #412 -: март 08, 2011, 18:50:53 »

Честит 8ми март момичетаа..
Ето я и нашата сватбена кола...Нямах търпение да покажа на всички..  blush . Много е сладурска,нали..?
Колата е в София.Ходихме да я видим ангажирахме я и сме много доволни.За сега поне това отметнахме..
Поздрави и весел празник на всички ви!!!


* pic 072 1.jpg (20.48 KB, 336x436 - видяно 3724 пъти.)
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #413 -: март 08, 2011, 18:52:47 »

И още една,че нещо не се справям много с качването на снимки... smile


* pic 062 1.jpg (33.86 KB, 448x299 - видяно 315 пъти.)
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #414 -: март 08, 2011, 18:56:54 »

И последно..


* 20110306_008 1.jpg (25.92 KB, 448x252 - видяно 312 пъти.)
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 08, 2011, 22:43:53 »

На мен лично тези са ми адски грозни. Приличат ми на прегърбени баби. Важното е, че на вас ви харесва. give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 08, 2011, 22:54:30 »

Posum, ние сме возили булка с нашата кола и наистина тиксото разваля боята ужасно sad за това, за да нямате ядове намерете вакуум гъба. Не съм много запозната, но сватбената ми агентка, когато говорихме за украсата на колата, каза, че задължително цветята се поставят с такава вакуум гъба върху колата! Можеш да попиташ в магазини, където правят такива украси, като аз лично се сещам за Лизиантус - там са професионалисти по отношение на цветя и декорации и нещата не са скъпи изобщо. Това е сайта, намират се до дома на младоженците: http://www.liziantus.com/ Успех!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 08, 2011, 23:16:27 »

Лойър, проблемът е, че бодличките на слънчогледа ще надраскат боята, не тиксото. Свекърът предложи да я облепяме с тиксо. crazy
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 08, 2011, 23:36:37 »

Кажи му, че "бодличките" едва ли биха причинили на колата това, което тиксото причинява. Ако не вярва, ще ти снимам отблизо нашата, за да му покажеш за какво става въпрос- в никакъв случай, не го слушай и не рискувай! И пак за по-сигурно, дори и да не поръчаш тази украса от магазин или флористка, можеш да влезеш да чуеш и техни мнения, все пак са по-компетентни от мен smile
Активен
millit
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #419 -: март 09, 2011, 15:43:49 »

На мен лично тези са ми адски грозни. Приличат ми на прегърбени баби. Важното е, че на вас ви харесва. give_rose
Това не важи ли и за повечето ретро автомобили???Мисля,че именно тези особенности ги отличават от масовите МПС-та и им придава индивидуалност и характер...
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines