Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:36:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 167241 пъти)
 
Decu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 07, 2010, 13:54:38 »

Благодаря на всички момичета за идеите и помощта, но за съжаление този проблем с кумата май ще отпадне. Неподвластни на нея събития ще я възпрепятстват да присъства на сватбата  cray
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #346 -: юни 11, 2010, 10:24:16 »

Ето 3 линка за коли под наем  smile

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi
http://www.autohop.bg/services-7.html
http://www.topobiavi.com/tags-сватбени-коли-под-наем.html
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юли 08, 2010, 23:25:10 »

Сладурки, я сега да ви попитам нещо, на което аз съм му намерила решението, но искам да знам, че мисля трезво. smile
Ние мислим да сме с един каква си кола ще я наричам Х за по кратко.
Тази кола е на един приятел на паптето ми. Нашите кумуве не знаят, че ще сме с нея, но помолиха годеникът ми ако може да попита приятеля си и за тях да е тази кола... аз нямах нищо против, моят си мисля също...но в същото време, не мисля, че е много удобно така и двете семейства през месец с една и съща кола, плюст това ми се струва малко неудобно да питаш някой за колата му, защото собственика на Х не познава кумувете ми. Как да кажем на собственика, а бе я си дай колата ако можеш на еди кой си. От друга страна кофти да им откажем.
Аз му казах какво да каже, но не знам...според мен...не може да молиш през 3 човек за дадено нещо. Ако нещо стане с колата, или пък да карат човека да ги извози smile ...не знам...дори и да го поканят на сватбата само заради колата...  малко странно ми изглежда. А и честно казано не искам да сме с една и съща кола, вярно е, че те не знаят с каква кола ще сме, но не е и нужно да ги уведомяваме. Просто моя е трябвало да каже, че и ние ще сме с тази кола и да не се пита повече.Вие какво мислите? Много написах и май нищо не казах  tease
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юли 08, 2010, 23:42:24 »

Ами tweety bird, да ти кажа и аз мисля, че не е редно през трети човек да молят за услуга. В интерес на истината ако е моя тази кола пет пъти ще си помисля дали да я дам на хора, които не познавам. В крайна сметка дори да се съгласи човекът, тя тази кола няма сама да се кара, а трябва да си има шофьор и  ако говорим за някаква скъпа марка, този шофьор не може да е кой да е. Т.е. собственикът на колата ще трябва да си отдели един ден да ги кара, а нито ги знае, нито нищо. Ти си познаваш хората де, не знам колко сте близки с въпросния човек и за какво можете да го молите. А кумовете ти искат услуга или искат да си платят на този вашия познат?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юли 09, 2010, 00:05:06 »

Ariel, колата е скъпа, но това няма значение, която и колата да е ако нещо й стане няма да е приятно на собственика. Не е някоя ретро кола де...но и тук в Америка я няма много, защото е скъпа и за средния американец това не е кола, която може да се купи,но в Бг както знам се среща често ,защото българите са по-богати  girl_wink, както и да е.
Те не искат да я наемат, искат просто да я ползват за "извозване" smile като са съгласни да го поканят на сватбата, което е глупаво...дано кумата ми не е регистрирана тука... smile ужас. Лошото е, че годеникът ми е трябвало да кажа, че и ние сме с тази, а той си замълчал. Естествено ме попита мен, че аз да съм черната овца lol))))))))) Въпроса е, че не искам да отказвам на кумувете, но не искам да сме с една и съща кола, а и не искам да поемаме отговорност ако нещо се случи. За мен честно казано няма значение колата....имаше преди, защото исках да съм с много голяма рокля и решението само беше лимузина smile , сега ми е все едно. Яд ме е, че понякога мъжете са като жени за някои неща и не могат да отказват. Сигурно защото жените сме по-свраки и се караме за глупости, по-импулсивни и рязки, а те да не засегнят някого го премислят дълго време..Уфф smile отивам да си сипя един бейлис, че да отпусна, че напоследък много напрежение, много чудо smile

Чакам да ми кажете мнението си...за да знам как да постъпя, въпреки че на мен не ми цепи много устата, просто ще им кажа, че ние сме с нея и това е.
Понякога,
за да угодиш на другите, потъпкваш твоите желания, а не мисля, че е правилно, защото за някои неща, които са единствени, трябва да ги правиш така, както искаш.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юли 09, 2010, 00:13:20 »

Разбирам те, да. Ами аз просто щях любезно да им кажа, че той вече е обещал колата на нас, но не е това проблемът, а че едва ли би я дал на хора, които не познава, защото много си я пази. В крайна сметка така прехвърляш топката на собственика, а те няма как да знаят дали наистина е така или не. Ти излизаш чиста от ситуацията.  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юли 09, 2010, 00:29:07 »

Благодаря Ariel ! Bravo Bravo  good
Аз и не мога много да лъжа, той също, ама ще опитаме нещо smile
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юли 09, 2010, 10:14:53 »

tweety, ама защо трябва да лъжете. Обади се на кумата и й кажи, че твоичкия е пропуснал да ги осведоми, че вие вече сте ангажирали тази кола за вашата сватба.
Едва ли и тя би искала да сте с еднакви автомобили. Най-вероятно ще се откаже от намерението си и ще ти отпадне обещанието да питаш за колата.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юли 11, 2010, 21:03:17 »

Alucinado е права.
Първоначално исках да сме с Лексус, обаче не познаваме човек с такава кола. Сега не бих дала пари за кола под наем, след като си имаме чисто нова кола nea. Мислим да сме си с нашата кола. Хубав цвят е, голяма, комфортна, ще ни излезе по евтино и няма да се притесняваме за часовете.
Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #354 -: юли 13, 2010, 21:08:09 »

Туити, за каква кола става въпрос, че нещо изпуснах и прочетох последните постове, ама пак не схванах  sad и ми стана интересно де.
Лексуса си е тип порода Тойота, неутрална съм на тази тема, по принцип си е супер кола, ама за сватбен ден бих си избрала нещо по-така. Е, вярно че Лексус в БГ не помня да съм виждала.
За оригиналност, като гледах файтоните, се замислих, че може да помогне дядо ми с някой хубава каручка и баща ми да впрегне двата коня, ама чак толкова оригинална неискам да ставам  Wink ще търся коли под наем, най-вероятно, засега гледах едно Порше с шофьор за Варна, мисля че и милото ще се съгласи. Щото мечовците са малко банални (според мен де) nea
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юли 20, 2010, 14:20:00 »

Не съм споменала колата никъде, просто казах, че в БГ сме по-богати и я има, а в Америка рядко я купуват, не защото е немска, а просто хората не дават толкова париза коли, масовият американец.
Не е лексус - БМВ Х6, за мен колата няма такова значение.
Лексуса не е тип тойота, а двигателя е на товата, на външен вид няма нищо обще с тойота по-скоро мерцедес. За мен лексусите стоят много стилно. За какво порше става въпрос?? Поршета много, кола, джип?модел..
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #356 -: юли 21, 2010, 05:05:56 »

Злати аз лично нито  Lexus ми харесва нито  Mercedes. Porsche е хубава идея good стига да е или Panamera или Cayenne, защото другите теснички ми се виждат особено ако е със шофйор, а и ако искате и кумувете да са с вас в колата ...... blush.малко ще е дядовата ръкавичка . Аз лично сам луда фенка на BMW и по всяка вероятност ще сме с такава, не че има кой знае какво значение каква е колата, но каквато и марка да е си е по добре да си е широко и комфортно..........защото на мене само роклята ми доста място ще заеме  Wink А иначе и идеята за файтоните е готина.....решения решения ....всеки както му е кеф и му харесва  blum сватба да е  yahoo
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юли 21, 2010, 18:28:20 »

За такъв Lexus става дума http://the-grayline.com/wp-content/uploads/2008/05/paul-mccartney-lexus.jpg
Активен
Hishten_pilec
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: август 25, 2010, 14:35:25 »

Хей, момичета, моля някой ако е по-запознат да помогне. Купихме си изкуствена украса за колата (готова, а не от цветя), но сега не знаем как да я закрепим. Вакуумните устройства за автомобили са с голяма пиафлора, която не е необходима в нашия случай и само ще загрозява колата. С тиксо не искаме, за да не се обели боята. Някой знае ли някъде да продават само вакуумното устройство или да има друга идея за закрепване на такава украса?
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 25, 2010, 14:44:01 »

Някой от форума си беше закрепил украсата за колата с тези малките вакуумни кукички, който са за кърпи, трябва да има в магазините за 1лев. Можете ли да закрепите и вашата с такива и да речем рибарска корда, която е хем здрава, хем не се забелязва много. smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines