Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 04:40:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 167408 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 09, 2008, 13:08:28 »

Момичета, аз имам време да го мисля това, но пък ме глождят едни съмнения...
Колата на баща ми е хубава - Тойота Аурис, ама е тъмна! Не искам да се чувствам така, все едно съм в катафалка! Представям си сватбата със светла кола (бяло, сребристо, светлосиньо, каквото и да е само не почти черно!)  girl_impossible А той сигурно ще иска да сме с нея и да не се харчат излишни пари за друга (например под наем)  girl_impossible

И аз съм за тъмната кола, определено изглежда по шик smoke  girl_wink
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 09, 2008, 13:28:30 »

Момичета, аз имам време да го мисля това, но пък ме глождят едни съмнения...
Колата на баща ми е хубава - Тойота Аурис, ама е тъмна! Не искам да се чувствам така, все едно съм в катафалка! Представям си сватбата със светла кола (бяло, сребристо, светлосиньо, каквото и да е само не почти черно!)  girl_impossible А той сигурно ще иска да сме с нея и да не се харчат излишни пари за друга (например под наем)  girl_impossible


И аз твърдо съм за тъмна кола. Мисля, че е страшно стилна и със сигурност е по-елеганта от светлата. Нашата кола трябваше да е черна, но за съжаление един ден преди сватбата поради независещи от нас обстоятелства се наложи да заменим черната кола със сива (но не беше сребриста, а малко по-тъмно сиво).
Но все пак е важно ти да се чувстваш добре и ти да я харесваш.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 09, 2008, 14:51:46 »

Ще ви се доверя тогава и ще останем с тъмната кола  girl_wink
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 09, 2008, 15:44:53 »

Момичета, аз имам време да го мисля това, но пък ме глождят едни съмнения...
Колата на баща ми е хубава - Тойота Аурис, ама е тъмна! Не искам да се чувствам така, все едно съм в катафалка! Представям си сватбата със светла кола (бяло, сребристо, светлосиньо, каквото и да е само не почти черно!)  girl_impossible А той сигурно ще иска да сме с нея и да не се харчат излишни пари за друга (например под наем)  girl_impossible


и аз съм за тъмната кола, определено изглежда по-красива поне според мен. Зависи обаче и от облеклото с което е младоженеца. Ако е с тъмен костюм определено ще му ходи. Освен това и баща ти ще се зарадва, че може и той да помогне с нещо. От друга страна щом си представяш, че колата ти трябва да е с по-светъл цвят и това ще те кара да се чувстваш по-добре значи трябва да се насочиш към такава кола. Важното е ти и любимия ти да се чувствате добре в този ден, а от това зависи и доброто настроение на всички останали. Лично аз бих избрала тъмна кола, но така или иначе не е чак такъв проблем каква ще е колата. И най-голямата реликва при подходяща украса може да се окаже уникат! Успех с намирането на колата! smile smile smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 09, 2008, 15:47:18 »

ето едно малко ретро возило .  funnytooth  Може би ако баща  ми не беше махнал старият си трабант можеше да го използвам за тази цел.   laugh laugh laugh   Въпреки всичко декорациата му ми се струва страхотан , и би се вписала добре за сватба с тема "слънчогледи" Girl_hide

това ретро возило е направо страхотно и толкова оригинално, чак да се замисли човек!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 10, 2008, 00:31:43 »

това ретро возило е направо страхотно и толкова оригинално, чак да се замисли човек!

На мен определено ще ми пасва много на темата със слънчогледите smile, ама къде ще намеря за 2 месеца трабант, и то зелен smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 11, 2008, 09:48:03 »

Ти си намери трабант, а останалото ще стане с украсата. Доколкото виждам този е украсен с нещо зелено, но нямам идея какво. Предполагам, че хора, които се занимават с украса буха дали страхотни идеи.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 11, 2008, 11:15:50 »

Kiksi, ако обмисляш идеята за трабанта провери ако искаш в някоя автокъща . По мое мнение трабантите сигурно струват наи- много 200-300 лв / но пък има прехвърляния, регистрации и т. н. и тои излиза "златен". Има и още една възможност-примерно на някои роднина приятел , баба , дядо , на някое село да имат пак някоя стара кола ,било то лада или москвич . Незнам   =]по- добре( според мен) ако търсиш някое такова " возило" провери вторият вариант , пък и с такава украса може и да изглежда добре.   good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 12, 2008, 09:24:27 »

Не съм споделила идеята с милото, предполагам, че ще я отхвърли на секундата.  diablo
Въпреки че го намирам за много оригинално.

Но се сетих, че вуйчо му имаше трабант преди, не знам, дали го пази все още. То цветът в случая е важен, защото оригиналният цвят на трабантите е един сивкав и не става, ама ако тръгнеш да го боядисваш, ще излезе "златен" направо.
Преди време редовно виждах един розов трабант в Бургас, но не цветът му беше най-готиното в него, а това, че беше направен ... кабриолет. Е, това ще е невероятната сватбена кола - розов трабант кабриолет  funnytooth Ама не съм го засичала отдавна...
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 12, 2008, 20:12:06 »

розов трабант не е лошо, може да му се спретне украса от сърца евентуално. Но този зеления повече ми допада като идея. Освен това няма ли как да му се ушие зелено покривало, за да не боядисва. Сигурно доста труд ще се хвърли за украсата му, но ако човек иска да е оригинален си заслужава.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 12, 2008, 20:30:08 »

ето още един "тапициран" в зелено автомобил  good от личния ми архив е и си спомням, че като го видях ходих да го разгледам  blush и останах с впечатление, че това зеленото е като зелен мокет дето застилят в заведения дворовете  blush така, че може би няма да е толкова скъпо да са облепи някой трабант по този начин  Bravo

Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 12, 2008, 23:20:46 »

от снимката се вижда, че може да подхожда такава украса на всяка кола
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 13, 2008, 13:38:09 »

Май само аз не харесвам тъмни коли huhhuh.gif Определено, особено на снимка, така окичени с цветя ми навяват неприятни асоциации. Нашата кола не съм я виждала още, но останах с впечатление, че е сребриста, дано да е така.
« Последна редакция: май 13, 2008, 13:42:53 от Месечинка » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 13, 2008, 17:22:52 »

Момичета вие в трабант возили ли сте се? Мама и татко имаха такъв, според мен е много лоша идея за сватба. Най-малкото роклята много ще се измачка, защото е много малък. А украса на слънчогледи може да се сложи на всяка кола Wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 13, 2008, 19:13:59 »

Да, за съжаление, когато човек избира колата за сватбата, трябва да мисли и практично.

Аз не съм се возила никога в трабант, но нали все искам да съм оригинална... blush

Мисля си, че трябва да се прави избор между оригиналност и практичност ( в случая - удобство). е, понякога могат да се съчетаят и двете.

Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines