Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 02:21:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 161900 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 21, 2007, 19:24:59 »

аз знам че са на час примерно може за 1,за 6 за 12 за 24 часа Wink
аз да ви се оплача малко съжелявам че дадохме толкова много пари за лимузина от софия,можехме да минем и с по обикновенна кола,сега само си притеснявам дали ще пристигне на време cray

Маслинка, няма защо да се притесняваш. Ние също бяхме с лимузина на сватбата и не съжаляваме! Все пак можеш да караш всеки ден една хубава кола, а лимузината е за специални случаи!

Аз съм съгласна с Диди!!! good Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 30, 2007, 18:40:45 »

Според мен най-добре е да се организира един автобус за гостите, които нямат личен автомобил, за да не се притеснявате дали всички ще пристигнат навреме и дали въобще ще пристгнат!
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 11, 2008, 13:02:36 »

Имам голям проблем и затова моля за съвети.Не намерих подобна тема затова моля ако има поста ми да бъде коригиран.Но на въпроса.Ние с милото говорихме и решихме за най-добре да ползваме за булчинска кола нашата собствена.Кумовете ни са с малко детенце и за него ще трябва да сложим специална седалка в колата.И така аз и милото,и кумовете с детето ставаме 5 човека,точно за една кола.Като идеята ни е милото да си кара.Обаче се оказа голям проблем от страна на родителите,че не било редно милото да шофира,че нали бил младоженец.Искам да попитам проблем ли е наистина и ако да-защо?Моля,дайте съвети,ще съм много благодарна.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 11, 2008, 13:05:05 »

Най-често младоженеца е почерпен с по няколко питиета /поне аз не познавам такъв дето да не е бил/ и не е редно да кара в такова състояние, макар и само за настроение. Както знаем наздравици се вдигат и при кумовете и после в дома на булката. А пък и ще ви е много по спокойно.
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 11, 2008, 13:11:56 »

Ами нашите кумове ще тръгнат заедно с милото.Няма да ги вземаме.И тръгването ще е много рано,към 7 сутринта,така че не ми се вярва някои да се разпие от тогава beating.А и милото хич не обича да пие,така че не вярвам в това да е проблема.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 11, 2008, 15:49:04 »

А защо да не кара кумът? Не, че нещо, но младоженеца толкова ще е ако не пийнал, то поне развълнуван и притеснен, така че едва и ще му е удоно да кара (знам го от опит  Wink ) повярвай ми и на най-спокойния мъж ще му се изпотят дланите и разтупти сърцето, пък и булчинската кола води колоната(ако отивате повече от една кола, както в повечето случаи към гражданското), тя определя скоростта и определено кумът би се справил по-добре според мен  good
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 11, 2008, 15:52:05 »

Предполагам към тази тема можем да побавим и още няколко въпроса. От къде ще наемете кола, ще наемете ли изобщо и каква ще бъде тя?  girl_wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 11, 2008, 16:10:43 »

И аз мисля, че по добре друг да кара, а не младоженеца. А ние бяхме с булчинска кола само от младоженеца до кумовете, и от кумовете до у дома, а от там с файтон. Колата я караше нашият кумец, който возеше младоженеца и кумовете, а после ние като се качихме във файтона булчинската кола возеше кумовете и децата им.
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 11, 2008, 17:01:46 »

Благодаря за идеите,момичета.fanimira,ние също мислехме за такъв вариант.Обаче аз не разбирам принципно има ли проблем да шофира младоженеца?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 11, 2008, 17:16:28 »

mim4ok, няма как ние да ти кажем дали има проблем. Ако на него не му пречи, няма да пие (примерно в гражданското и църквата също се пийва по малко, не знам дали имате нужда от кола между ритуалите) и нямате проблем да си оставите колата до ресторанта, какво пречи. Странно е, тоест на повечето сватби не е така, но нали е важно на вас да ви е добре. Ако помолите кумът, едва ли ще ви откаже, но според мен е притеснение да караш чужд автомобил.

Ние също смятаме да не даваме пари за кола под наем. Ще бъдем с колата на баща му или на моят баща. И двете са джипове, но на мен не ми пречи, аз ще се кача само от нас до ресторанта. Ще кара сътветният собественик на автомобила.
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 11, 2008, 17:25:51 »

Arlina,да права си че е странно,но нашите кумове както казах са с доста малко дете(тогава ще е на 1,6 години)и няма кой да се грижи друг за него.В смисъл няма кой да им помага и да го гледа.Така че детето ще е при нас в колата.Ние няма да имаме църковен брак,а от ритуалната отиваме направо в ресторанта,така че практически тя ще ни е нужна само до ритуалната зала.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #71 -: февруари 28, 2008, 22:45:06 »

Бяхме харесали една кола ,но отпадна. Сега не знам точно каква кола ще ни кара. Много исках лимузина, но до Пампорово нито една няма да иска да отиде ,защото има много завои.


* 38870_950381_th.jpg (4.14 KB, 125x93 - видяно 2564 пъти.)
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #72 -: март 18, 2008, 16:20:11 »

Някой от вас знае ли как вървят цените на лимузините в София?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 18, 2008, 16:29:29 »

Цена за 1 час - €89 - отнася се за всички услуги!!!
http://www.limosofia.com/
http://www.bulgarialimo.com/
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 18, 2008, 16:32:47 »

Kittcat, наем на новите модели е 89 евро на час  girl_impossible , до колко съм информирана.

(докато си напише баба Бубка поста я изпревариха)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines