Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 04:54:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 166956 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: октомври 28, 2010, 15:40:19 »

Ако си я правиш сама няма да ти излезе никак скъпо, моята украса излезе около 7-8лв.Освен основния букет имаше и зелени листа , съжалявам но нямам снимка точно от колата мога да ви покажа като вече беше сложена и на масата в ресторанта.А в галерията ми има само основния букет
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #376 -: октомври 28, 2010, 17:02:08 »

zvun4e, права си, най- хубаво е с естествени цветя, дори излиза по- евтино. Проблемът при нас е, че може да е много студено в края на декември и ако вали...... По принцип замисълът на тази украса е да не е с живи цветя, розите не са копие на истински от силикон, а платнени и приличат малко на панделки. Намерихме точно такива, а за останалото смятам да използвам тел /ще погледна дали има боядисана или облечена, подобно на градинската тел/, според мен става и с телефонен кабел. Plamak_, тези завъртулки по цветарските магазини са от някакъв материал, подобен на дървесина и ми се струва, че са чупливи. Ако се справя, с удоволствие ще разкажа. Розите може да са естествени, в капсула, замаскирана с панделка.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: октомври 28, 2010, 18:14:51 »

Не са толкова чупливи заврантулките по цветарските магазини , но пак огледай ако си избереш друго пак ще стане.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #378 -: ноември 02, 2010, 20:01:58 »

Намерих хартиен шнур с тел, на цвят е идеално, моделира се трайно и лесно, само не зная какво ще се случи, ако се намокри........Още търся!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 03, 2010, 17:41:35 »

Защо не го лакираш с безцветен лак след като го моделираш? Лакът би трябвало да го предпазва при намокряне...
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #380 -: ноември 26, 2010, 10:37:57 »

Здравейте,
някои знае ли луксозна компания за коли под наем. Интересувам се най-вече за бял Майбах.
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 26, 2010, 12:10:02 »

Здравейте,
някои знае ли луксозна компания за коли под наем. Интересувам се най-вече за бял Майбах.

Здравейте.
Имам много добър приятел, който кара само луксозни и поръчкови автомобили. (ползвал съм го за моя бал преди години, и тази година на баловете на моята приятелка и братовчедка ми)
Държите ли да е задължително БЯЛ Майбаха?
Защото може да се намери сив или черен дългата база, като цената му е м/у 2000-2500 лв на ден.
За фирма поне в нашия град (Пловдив) не съм чувал и виждал да дават под наем Майбах...
В София мисля, че предлагат от големите салони.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #382 -: ноември 26, 2010, 13:44:04 »

Благодаря за бързия отговор. По принцип ми се иска Майбах.
А твоя познат от Пловдив ли е? И какви коли има, нещо по-различно от Мерцедес-Бенц, Ауди?  smile
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 26, 2010, 18:24:02 »

Благодаря за бързия отговор. По принцип ми се иска Майбах.
А твоя познат от Пловдив ли е? И какви коли има, нещо по-различно от Мерцедес-Бенц, Ауди?  smile

 За съжаление БЯЛ Майбах няма! Черен или сив... Бял Майбах имал Puff Daddy  blum
Примерно най-новата S класа, най-новата 7-ца на BMW, все големи лимузини. Иначе и Ферари, Порше, Bentley... ,но те са все спортни автомобили с 2 врати и няма да Ви е много удобно. Според мен за сватба почти задължително автомобила да е с 4 (5) врати smile
« Последна редакция: ноември 27, 2010, 02:40:12 от Алекси Маронов » Активен
milena_dimitrova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #384 -: ноември 28, 2010, 14:37:52 »

Мисля си дали е удачно да наемаме лимузина за сватбата. Събуждам се един ден така, един ден иначе. Не е ли демоде това с лимузините вече. Обаче пък от друга страна кога ли друг път ще се кача Girl_hide
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #385 -: ноември 28, 2010, 17:53:31 »

Няма значение кое е модерно и не, важното е вие как се чувствате  smile АКо ти е било мечта, защо пък не...
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #386 -: ноември 29, 2010, 14:21:56 »

Хехе, не знаех, че Puff Dady има бял Майбах.  good
Знаех само за някои шейхове. 
Благодаря ти още веднъж. Между другото и Бентли си е супер.
А ти си от Пловдив, нали?
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 29, 2010, 19:59:19 »

Хехе, не знаех, че Puff Dady има бял Майбах.  good
Знаех само за някои шейхове. 
Благодаря ти още веднъж. Между другото и Бентли си е супер.
А ти си от Пловдив, нали?

Да, от Пловдив съм!
Ето Бял Майбах -> http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11281509758748648&f1=details има в София на салон "Софавто". Ако решите обадете се на салона и попитайте дали го дават под наем за един ден (предполагам, че няма да има проблеми, обаче цената ще е доста висока, но щом се интересувате от Бял Майбах, значи можете да си го позволите) smile, но И до Вашата сватба може да го купят!  smile
Активен
milena_dimitrova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #388 -: ноември 30, 2010, 12:28:06 »

smile Ние чак бял Майбах не можем да си позволим, загледали сме се по някакви дълги лимузини, изглежда вървят по около 500 лева за ден. За тях питах за мнение. Чак мечта също не ми е, но има някакъв резон с кумовете да седнем отзад в една такава.
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #389 -: декември 06, 2010, 14:19:22 »

Супер си, Алекси1
Много ти благодаря за съдействието. smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines