Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 09, 2024, 07:59:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 166592 пъти)
 
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 25, 2010, 16:44:58 »

Hishten_pilec
е това ме разби, скъпа тиксото не може да вдигне бията на колата - в лучай, че се спрете на този вариант, е най-добре с вакум разбира се   Wink
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 25, 2010, 16:56:29 »

tweety bird
Моето мнение е, че на такова събитие повече подхожда кола тип "лимозина" /не визирам Линкълн, Роус Ройс и пр./ по -скоро голяма и комфортна кола, но все пак зависи и от самата сватба, роклята ти и  т.н.
Кабриолета също не е за пренебрегване като вариант, дори бих казала, че е много готино  smile, пък и снимките ще станат супер
Ама това със sub- колите / имам напредвид градските джипове - Порше Кайен, БМВ х6,х7 и т.н./ ми е малко не на място за събитието, това не е точно колата за този повод, дори като го погледнеш от гледна точка на височината й при качване  smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 27, 2010, 13:20:48 »

Според мен колата не е от кой знае какво значение ,важното е в този ден да се чувстваш щастлива и да е незабравим.Ние например ще сме с Ауди , аз лично не държа на определени марки или нещо подобно.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: септември 24, 2010, 13:08:16 »

За мен колата също няма значение, годеникът ми я избра, защото му харесва и на негов приятел. На мен почти ми е все едно къде ще съм, но където и да съм, всяка кола би се оказала малка за мен не само при влизане, излизане , а и за седене smile
Кабролетите според мен пък не за сватба, най-малкото е, че дори и да няма вятър, при скоростта пак се усеща и ако косата ти е спусната ще се чудиш къде да се скриеш заради прическата ти. Кабриолетите са за разходки ... те са лежерни, едно спокойствие ....
Активен
elivesko
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 29, 2010, 16:33:04 »

Аз много харесвам лимузина , но е доста скъпо !  good
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #365 -: октомври 02, 2010, 19:41:05 »

 smile Момичета сватба5та ми е другата седмица, а още незнам с каква кола ще сме. Първоначално щяхме да сме с на 1 приятел бентлито, но го бласнаха преди месец и още си чака вратата, която беше сериозна цифра ( те и за това го бавят). Лично на мен ми е все тая. По ме вълнува украсата. Може ли някой да сподели дали наистина тиксото сваля боята, защото не ми се иска да има щети по чужда кола.
Първоначално си мислех да е букет живи цветя, които после да преместим на булченската маса. Но сега се замислих, че не знам какво ще е времето. Ако е ветровито и вали ще съсипе скъпия букет и за ресторанта нищо красиво няма да остане smile
та май ще си купим готова
Какво мислите, как е най-подходящо?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #366 -: октомври 03, 2010, 12:55:40 »

Не мога да кача снимките тук, затова ще ги видите в галерията  pardon Аз никак не харесвам големите букети, които слагат по колите, затова мисля да е нещо подобно, а закрепяването ще е с вакуумчета и така няма да има щети по боята  good
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #367 -: октомври 06, 2010, 06:35:46 »

Здравейте момичета!
Аз имам една много интересна идея за моята сватба,понеже и двамата с моя човек и кумовете ни сме големи фенове на колелетата и имат и сантиментална стойност за нас,много ни се иска да отидем с нещо такова на сватбата...
http://www.thechopperdome.nl/custom-chopper-and-biycle-frames
http://treeinabox.com/wordpress/wedding-on-a-bicycle/ - бялото
или пък тандем
http://www.treehugger.com/files/2009/05/one-bike-wedding-and-two-discos.php
Търсих в нета дали има някъде такива колелета или тандем под наем, но не намирам абсолютно никъде....
Някой да има идея?Кефи ме че е нестандартно и забавно,каквато планираме да е цялата сватба-много забавна,не толкова традиционна:)
smile
Усмихнат ден
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #368 -: октомври 06, 2010, 07:49:17 »

Това е наистина една доста щура и нестандартна идея good Аз обаче си мисля какво ще стане с твоята цялостна визия на булка - дали няма да ти се развали прическата, да ти се изцапа роклята и неща от този сорт... Според мен добре трябва да обмислите дали придвижването на колела е най-удачния вариант за този ден. Всеки иска сватбата му да избяга от клишетата и да е различна и необикновена, но трябва да се направи ясна равносметка за всяко нещо, за да не се създадат ситуации, които да провалят сватбения ви ден. Желая ти успех, а ако решите концепцията за колелетата, със сигурност ще искам да ви видя на снимка  Bravo
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #369 -: октомври 06, 2010, 08:22:49 »

Ами то самата идея ме кефи,ако трябва дето се вика ще ги бутаме до ъгъла и за 50 м ще ги караме,но инак самата идея с появяването на бели колелета много би била интересна,с готина украса и т.н.А и ще станат яки снимки,защото ресторанта където мислим да сме  има огрооомна градина,с много зеленина,дървета и т.н.
Въпроса е откъде да ги намерим,аааа!!!:) smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #370 -: октомври 06, 2010, 08:52:36 »

  abi_dabi, виж дали това ще ви свърши работа:
http://www.dimibike.com/index.php/remontni-uslugi/velosipedi-pod-naem.htm
  Не е ясно какви точно са велосипедите, но пък е в Русе, което предполагам ще ви улесни  smile Или вие предпочитате да си ги купите?
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #371 -: октомври 06, 2010, 09:38:04 »

Мерси много!
Напротив, предпочитаме да наемем, въпроса е да проверим нещо такова дали предлагат, че не са от най-разпространения вид колелета,хи хи:)
Ще проуча въпроса като си дойда другата седмица,още веднъж благодаря:)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #372 -: октомври 27, 2010, 13:51:03 »

И ние си харесахме украса на колата, снимката е в галерията. Розите са купени, остава да измислим стеблата и завъртулките shok! При студено време има опасност живите цветя да замръзнат и клюмнат и залагаме на изкуствени. Ако имате идея, как да се изпълни, моля да споделите!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: октомври 27, 2010, 14:34:36 »

svekarva аз също си правих сама украсата и мога да ти помогна с ориентацията къде да си намериш заврантулките , има ги по цветарските магазини същите , а стеблата можеш да ги направиш като облечеш в плат  тел ,хем се пречупва както искаш ,хем лесно се прикрепва към цветята .Е това са си мои идеи само , вие ще си решите как точно да ги направите smile.
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #374 -: октомври 28, 2010, 15:28:39 »

svekarva, тази украса за кола е супер яка smile А аз не харесвам изкуствени украси smile Само не знам колко парички би излязла да се направи и дали ще има кой да го свърши...
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines