Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 16:25:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 162252 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 14, 2010, 06:46:43 »

Нашата булчинска кола засега се очертава да е Тойота Авенсис

И нашата ще е тази danceg
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #316 -: април 22, 2010, 12:30:34 »

Хихх, три пъти УРА за Авенсис good И ние ще сме с такава. Решихме, че е в достатъчно прилично състояние (направо си е супер) и няма нужда - а и смисъл - да се изхвърляме с кола под наем. Трябва да помисля обаче за украсата...
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: април 22, 2010, 14:44:56 »

Да, момичета, много ми е глупаво това като вземат да се изхвърлят с някакви коли дето не са техни *crazy*И ква като си с такава на сватбата и се изфукаш, голяма файда като не е твоя........
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 22, 2010, 14:46:43 »

Да, момичета, много ми е глупаво това като вземат да се изхвърлят с някакви коли дето не са техни *crazy*И ква като си с такава на сватбата и се изфукаш, голяма файда като не е твоя........

 good
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 23, 2010, 14:31:37 »

момичета, всеки има право на мнение, но не е редно да квалифицирате хората толкова остро.
Все пак и ние "гупавите" си имаме гледна точка за нещата и си е наше право да решаваме за собствените си сватби, но не съм видяла някой да заклеймява хората, които ползват личните си автомобили.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 23, 2010, 14:36:14 »

Да, момичета, много ми е глупаво това като вземат да се изхвърлят с някакви коли дето не са техни *crazy*И ква като си с такава на сватбата и се изфукаш, голяма файда като не е твоя........
ванчи според мен целта, на хората, които си наемат коли не е да се изфукат. сватбата все пак си е официално събитие и не може да се иде с каква да е кола, добре е да е по-широка и по-луксозна, най- малкото за да се чувстват по-добре младоженците.
 ние си бяхме с нашата, но за да угодя на мъжа ми, защото е влюбен в колата си  smile
аз също мислих да наемем, но пък 70 евро на час ми се видя много.
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #321 -: април 23, 2010, 15:21:08 »

Не е идеята да се изфукат тези, който си взимат кола под наем, както и аз ще направя. Честно казано имам хубав джип на 1 година, но не искам да отида с него. Кога друг път в живота ми ще се случи да се возя в лимозина, да пия шампанско вътре и накрая като сляза да мина по червен килим. yahoo Просто ако не сега, няма кога. Поне един ден в живота си искам да се чуствам като принцеса. Толкова ли е лошо не мога да разбера. Сега и да си спестя този разход, който е около 500-800лв цял живот ще съжелявам. А и при мен няма да има други коли, защото всички са поканени направо в ресторанта. Ние там ще подписваме, а преди това само ние с милото и кумовете в лимозината ще ходим за кратка фотосесия, така че няма да има други коли зад нас. Всеки си преценява от какво да спести. pardon
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #322 -: април 30, 2010, 13:32:24 »

Моля ви, ако някои знае коя фирма предлага Белия хамър да сподели. Мислих, че го има в Дарлукс, но казаха, че вече го нямат. Ровя навсякъде и нищо не излиза за него. Да не би да не е в София. Моля помогнете, друга кола не мога да си харесам, бях сигурна за тази, а днес исках да я платим и то се оказа,  че я няма cray Защо не си оправят информацията в сайта не мога да разбера. beating
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #323 -: април 30, 2010, 13:43:37 »

elica_arteks, не знам какво е станало с белия хамър, но тъй като подразбирам, че търсиш кола тип "лимузина", защо не погледнеш колите в този сайт :
http://www.limoauto.com/bg/
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 13, 2010, 21:30:16 »

Относно сватбената кола,аз предоставих възможността за избор на моето момче,защото той е луд на тема коли,но...той не предяви никакви претенции,така че ще бъдем с колата на нашите-Hyundai Santa Fe.Aз смятам,че на такова събитие човек трябва да бъде във възможно най-хубавата кола,която намери и в това няма нищо лошо!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 13, 2010, 22:10:29 »

Моля ви, ако някои знае коя фирма предлага Белия хамър да сподели. Мислих, че го има в Дарлукс, но казаха, че вече го нямат. Ровя навсякъде и нищо не излиза за него. Да не би да не е в София. Моля помогнете, друга кола не мога да си харесам, бях сигурна за тази, а днес исках да я платим и то се оказа,  че я няма cray Защо не си оправят информацията в сайта не мога да разбера. beating

elica_arteks, точно Дарлукс е фирмата. Моя приятелка го ползва преди няколко седмици, сигурна ли си, че го нямат?!? Странно...
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 14, 2010, 09:06:37 »

Аз също не съм "за" бентлита и мазератита, мерцедеси и т.н. Незнам защо, но на мен мечтата ми е да сме ретро автомобил, поразпитахме тук-там и намерихме (по-скоро милото) само една, която ни хареса, обаче има четири места (шофьор+3 лица) , е да ама ние сме четири (ние двамата и кръстниците) някоя от вас има ли инфо за ретро коли под наем? (става въпрос за Варна)
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #327 -: май 14, 2010, 12:39:07 »

Във Виница има един много красив тъмносин Кадилак от 83г, в който съм влюбена, има и една черна Волга - това са по-евтините коли, иначе има и Берлие от 28г, но то вече е над 500лв. Ако те интересуват координати - пиши ми на лични, ще те свържа със собствениците!
Активен
kokotseva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #328 -: май 15, 2010, 15:18:56 »

здравей, и аз се интересувам от ретро автомобил, бял на цвят по възможност търся. ако можеш и на мен да дадеш координати, от варна съм. smile
Във Виница има един много красив тъмносин Кадилак от 83г, в който съм влюбена, има и една черна Волга - това са по-евтините коли, иначе има и Берлие от 28г, но то вече е над 500лв. Ако те интересуват координати - пиши ми на лични, ще те свържа със собствениците!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 15, 2010, 17:16:04 »

Моля ви, ако някои знае коя фирма предлага Белия хамър да сподели. Мислих, че го има в Дарлукс, но казаха, че вече го нямат. Ровя навсякъде и нищо не излиза за него. Да не би да не е в София. Моля помогнете, друга кола не мога да си харесам, бях сигурна за тази, а днес исках да я платим и то се оказа,  че я няма cray Защо не си оправят информацията в сайта не мога да разбера. beating

Разбрах какво е станало с белия хамър - явно не е бил техен и му е свършил лизингът и не са го продължили.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines