Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 16:57:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 162284 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: февруари 27, 2010, 09:11:14 »

Намерих контактите от обявата, която е пуснала Su_to
 
Стефан и Георги Трендафилови
Адрес: Пловдив улица:Дарвин№7
тел. 0885247076 0887858165 0887896758
E-mail: [email protected]
kalqska.dir.bg
Активен
Vaqq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #301 -: февруари 28, 2010, 22:30:06 »

Благодаря,bergeria give_rose не знам как си намерила координати защото обявата беше много смотаничка,но проблема е,че на мен ми трябва за София и не мисля,че ще се навият за тук или ще излезе страшно скъпо crazy
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #302 -: март 07, 2010, 16:51:48 »

Ох, момичета колата ми е голяма дилема... Дали да бъде един страхотен Excalibur от Дарлукс или лилав кадилак от софия ауто. Но този лилав Кадилак си е обикновена лимозина, а аз искам нещо по-специално. Аз съм от София, така, че ако някой се сети за някакви екслузивни варианти нека помага. Ще съм ви много благодарна. Не искам файтони и разни каляски, а кола с голямо присъствие.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #303 -: март 08, 2010, 16:15:46 »

damira, ако можеш да си позволиш "Екскалибур"-а, направо го наемай. Това е истината! Ние с милото му се бяхме наточили, обаче цената ни спря.

Момичета, на нас с милото ни дойде изкъртителната идея да си наемем бяла рикша. От автобуса видяхме да джитка една около НДК и сега ще ровим за координати, да открием от коя фирма може да се наеме. Супер ще е с кутийките отзад.
« Последна редакция: март 08, 2010, 16:19:39 от Su_to » Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #304 -: март 17, 2010, 14:05:27 »

Здравейте, иска мисе нещо по- нестандартно. Идеята с мотора ми хареса, но имам фобия от мотори. Може би АТВ или нещо подобно. crazy
Активен
nicole
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #305 -: март 22, 2010, 18:29:37 »

Здравейте,пускам нова темичка ,защото аз не мога да реша дали да заложа на тенденциите ,които са наложени сега или да се оповя на традициите през 80'те ?Какво ще кажете да се възвърне традицията да се слагат големи булки кукли за украса на колата.Моята бъдеща свекърва  е взела специално за сватбата на синът си преди време една разкошна парижка кукла булка цялата в дантела huh: Споделете вашите идеи ... smile
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #306 -: март 22, 2010, 18:39:35 »

Ами според мен, ако съчетаете добре украсата на колата с куклата, и я закрепите добре, защо не? good Можете да и потърсите и младоженец  smile
Активен
nicole
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #307 -: март 22, 2010, 18:45:27 »

Няма да има място за младоженец :danceg:Трябва да  и поставим стража  :offtopic:да я пази-туко виж е хванала пътя за някде.
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #308 -: март 30, 2010, 08:33:58 »

Някой знае ли каква е цената на Белия Хамър лимузина. В интернет има много и различни цени от 200 лв на час до 2000 Oh my ...
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #309 -: април 13, 2010, 01:55:49 »

Ние ще сме с колата на свекъра, най-обикновен Форд на 10-тина години. Много се чудихме, но решихме да си го спестим този разход в крайна сметка, а и Форд-чето си изглежда прилично, черно е и като се измие си става екстра лъскавичко и хубаво, а и е сравнително голямо, та няма да ми се смачкат обръчите на роклята smile Аз даже си харесвам и нашата колица, нищо че е доста старичка още държи фасон, ама за късмет ни изкривиха единия калник наскоро и ще я ремонтираме чак след сватбата, а можеше даже да сме си с нея...
Поръчахме си само букет от бели рози и лилиуми, и някакви бели ленти, и това ще ни е украсата.
« Последна редакция: април 13, 2010, 01:57:54 от Iwka » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: април 13, 2010, 07:27:15 »

Iwka, и аз съм на твоето мнение! good Лично за мен това е излишен разход, и то за няколко стотин метра ход и 1-2 часа време.
И при нас, ако зетя на половинката нямаше възможност да ни даде неговата кола за повода, щяхме да сме си с нашата, или пък щяхме да питаме други приятели, но наемане на кола никога дори не е стояло на дневен ред pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 13, 2010, 10:41:00 »

Все повече двойки си спестяват този разход. Някой вземат от познати по-ретро коли, други например си уреждат среща в близост до обредния дом/църквата/ресторанта. Пристигат с каквато кола имат налична и там се правят снимки от мястото на срещата до края на вечерта.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 13, 2010, 10:50:38 »

И ние си го спестихме този разход. Аз даже и не се бях замисляла за кола под наем. Мислехме или да сме с кола на приятел или нашата. В крайна сметка решихме с нашето си возило  Wink
А и хич не се притеснявах с окрасата . Ако беше чужда щях да си мисля дали няма да повредя боята или нещо такова  pardon
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 13, 2010, 18:24:53 »

Аз също смятам, че този разход е излишен. Преди няколко месеца с милото станахме свидетели на една според нас комична картинка - разхождаме се ние по Витошка (там нали има ритуална зала) и гледаме едно сватбено шествие, водено от някаква супер готина и лъскава кола (не помня точно каква беше, но беше нещо от сорта на Бентли, Мазерати ...), а отзад доста по - скромни коли от типа на доста стари фордове и опели  funnytooth. Видя ни се комично, защото си личеше, че младоженците са се "изхвърлили" излишно. Някак си, ако колата си е твоя, е друго. Ама като е под наем ... Освен това контрастът между булчинската кола и другите беше огромен и някак си личеше, че обкръжението на младоженците не е от баровци, а те неясно защо се опитваха да се направят на такива  crazy
Нашата булчинска кола засега се очертава да е Тойота Авенсис на едно приятелско семейство  Wink
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 13, 2010, 20:29:29 »

И аз на мнение, че е излишно всичко това, освен ако младоженците нямат своя кола.
Ние ще сме с Хонда Сивик на свекървата smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines