Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 01:10:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 161717 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 08, 2009, 12:46:46 »

Ble6tu4ka, това ще бъде и нашата украса на колата. Още докато я видях и я познах.  heart heart Страхотна е.  Bravo Bravo Bravo Аз също не обичам традиционните украси. Тази е невероятна. Само да попитам тези оранжевите дългите нещича, от тази които се аранжират сухи цветя ли са? И къде мога да я видя от по-близо?
Защото цветовете на нашата сватба са също такива. Но мисля да сложим и няколко пеперудки.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 08, 2009, 13:07:25 »

Amelia и ние ще сме с файтон, така че след сватбата ще споделя нещицата около украсата и снимки ще покажа. С агенцията сме се уточнили-изцяло ще е украсен с живи цветя (слънчогледи) :)Да се надяваме че ще се получи добре smile
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 12, 2009, 19:03:04 »

Момичета, има ли някоя, която се е престрашила да си прави сама украсата на колата върху пиафлора с вакуум? Днес намерих в един магазин точно такава и се чудя дали да не го направя и аз  nea
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #258 -: юли 12, 2009, 23:31:19 »

Една съфорумка Валката си беше правила сама украсата и беше приказна!
Мисля, че никът и беше valkata27 Може да и разгледаш албума и да я видиш. ЗА мене страшно красива и много добре направена.  good
Аз също мислех сама да си  я правя.
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #259 -: юли 13, 2009, 10:48:33 »

и ние мислим сами да си я правим,обаче няма да е с живи цветя,а с изкуствени-не съм привърженичка на "убийството " на цветя  NO.даже и за моя букет се замислям дали да е с живи цветя.украсата на колата мисля да е с мрежа, тюл,  цветя и декорирана с пеперуди  blum
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 14, 2009, 21:01:34 »

Благодаря за споделените мнения give_rose, ще го мисля още, имам време засега
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #261 -: юли 27, 2009, 07:31:00 »

момичета,дайте идея как да закрепя на колата украсата.аз си мислех за вакумчета,ама ми казаха да го направя с хартиено тиксо  crazy.малко по-горе съм описала украсата, която съм намислила
Активен
jearsy
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #262 -: юли 27, 2009, 09:41:14 »

Моята украса за колата ще е от живи цвеят на пиафлора , която е с вакум  , обясниха ме че мястото на което съм поствила букета , трябва да е мокро и там къдетоп е вакума се отлепва и закрепя на колта , хубавото , на моя букет е ,ч е след това ще си го сложим на официалната маса и съм много доволна , че е две в едно с живи цветя и ми го предложиха на супер цена ... Усмивки на всички .....
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #263 -: юли 27, 2009, 22:18:27 »

Здравейте, оказа се ,че не можем да разчитаме на кола за сватбата и трябва да наемем.Разглеждах доста сайтове,но реших да попитам препатилите 
 smile
Може ли някои да ме ориентира в цените,дали се включва бензина,плаща ли се отделно за шофьор,за колко часа се наема и т.н. и някакви сайтове на фирми за коли под наем.Разчитам на някой който е ползвал услугите на рент-а-кар за достоверна информация.Благодаря предварително на всички отзовали се   give_rose

п.с. става въпрос за София и честно казано не ми остава много време за търсене... cray
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 07, 2009, 11:59:39 »

Нашата украса беше от изк. цветя, но бяха стр, и въобще не си личеше, но ги бяхме наели от агенция. те ни казаха кога да се закара колата и ги лепиха с вакуум, но мога да кажа че загубихме половината...и ни се наложи да караме с 20 км. и то на междуградски... Колкото за балоните , те и без това се пукат...няма голям смисъл от тях...По-добрият варант е ако може да се направи така, че освен с вакуум, да се завърже на триъгълник за двете странични огледала и опред някъде, виждала съм го на др. сватби и ако е направено добре изглежда ОК.
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #265 -: август 07, 2009, 12:50:19 »

аз май ще пробвам с хартиено тиксо  crazy.малко ме  е страх да не нараня боята на колата,че няма да е нашата,ама...евентуално за по-сигурно може да сложа и вакумчета.то нали аз ще си правя украсата и материалите си купих вече  pardon .ще направя цялата аранжировка и тогава ще закрепям към капака на колата.за другите коли взех балони-шарени,шарени-голяма циганийка  blum
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 07, 2009, 14:14:55 »

Ето как беше украсена нашата кола . Като в последния момент се сетихме за халките отпред, които са доста ефектни и лесно се правят. А слънчогледите бяха и основната украса в ресторанта
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 18, 2009, 18:38:08 »

Ето я и нашата smile


Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 26, 2009, 22:54:18 »

Днес измислихме почти окончателно нашата украса. Няма да има цветя. Аз от много време си бях решила че искам да ми е с тюл украсата.....та ще има една голяма пандела на предния капак, 1-2 такива спуснати да се веят (много съм добре в обясненията  sarcastic) , на едното странично огледало ще има пак панделка, може би и отзад и навсякъде пеперуди  yahoo yahoo yahoo
Активен
taq666
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #269 -: август 30, 2009, 17:46:54 »

 smile

http://hondaccord.snimka.bg/automobiles/mercedes-200d.365391


* Снимка0067.jpg (23.28 KB, 314x235 - видяно 2885 пъти.)
« Последна редакция: август 30, 2009, 18:33:59 от taq666 » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines