Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:52:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 167794 пъти)
 
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #180 -: април 04, 2009, 11:26:12 »

Някой може ли да прати данни за ретро кола под наем, може и "Чайка" с по-нормални цени
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 05, 2009, 12:32:56 »

Наистина е готино да е някоя уникална кола yahoo
Аз преди няколко години на бала ми бях с Хамър, нямаше ги много тогава и всички направо  Oh my ... след това се говореше сума време за мацката с Хамъра  give_rose
Но нямам намерение да дам сега луди пари за кола, другите разходи са достатъчни. И за това ще помоля пак тези познати дето тогава услужиха с Хамъра, или ще е Ауди или Порше!
Мисълта ми е че всяка кола украсена подходящо може да направи впечатление!!!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #182 -: април 14, 2009, 08:19:09 »

Това с ретрото се оказва доста трудно. Аз също търся такава и засега съм стигнала да следните резултати.

Една съфорумка от Пловдив беше наемала "Стъдибейкър", колата има наистина много хубав вид. Обаче е в Пловдив.

Друго, което намерих пак с помощта на съфорумка е http://www.darluxlimos.com/exwhite_bg.htm  Обаче като паднаха финансите и цената взе да ми става недостъпна. Иначе колите и двете са красиви.

Третото, което ми хрумна е да търся инфо за нещо подобно http://www.bulphoto.com/events/13088/ и да отида да гледам и евентуално на място да се разбера със собственик. Недостатъкът е, че нещо не мога да открия инфо за такива събития през тази година, единствено се надявам да се повтарят на същите дати ежегодно и да се ослушвам около Спасовден в Сф, защото април почти си изтече, а в Пловдив не чух да е имало.

И последен вариант, който май е най - реалистичен за момента е, че изрових познат с една от най - старите Волги, от тези с издутия капак и ще я лъснем малко, ще я украсим и ще стане муци!  danceg

И все пак, най - красиви са колите от 30-те 40-те години, ама и най - трудни за намиране.

Едит: Току що открих това инфо http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/read.php?14,27715,27715  Сега ще трябва да припкам до Несебър лятото.
« Последна редакция: април 14, 2009, 08:24:42 от Su_to » Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #183 -: април 25, 2009, 11:49:56 »

Чаквам предложения за ретро кола в София!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #184 -: май 10, 2009, 14:47:23 »

Момичета, кой седи в младоженската кола? Аз бях оставила всичко, свързано с колата на мъж ми и вчера се заговорихме за това. Аз тръгнах да му обеснявам какво и що и се оказа, че нищо не ми е ясно... Ориентирайте ми малко, моля ви!  give_rose
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #185 -: май 10, 2009, 15:24:50 »

Момичета, кой седи в младоженската кола? Аз бях оставила всичко, свързано с колата на мъж ми и вчера се заговорихме за това. Аз тръгнах да му обеснявам какво и що и се оказа, че нищо не ми е ясно... Ориентирайте ми малко, моля ви!  give_rose

Не са ли младоженците и кумовете? И евентуално един трезв шофьор, ако както се предполага младоженика и кума, са леко поомаяни, за да карат...  smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #186 -: май 10, 2009, 15:51:41 »

А оператора? Аз си мислех, че са булка, шофьор, младоженец и оператор. или поне на бала операторите винаги са били в колите с абитуриентките. Не знам?
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 10, 2009, 16:08:32 »

Аз знам,че в младоженската кола се качват булката,младоженека и кумовете и един шофьор.И при нас ще е така.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 11, 2009, 15:06:26 »

Незнам дали тук е редно да питам, но някоя от вас правила ли е номер за колата
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 11, 2009, 15:28:04 »

Незнам дали тук е редно да питам, но някоя от вас правила ли е номер за колата
Аз си купих готов- 10 лева.(Варна)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 11, 2009, 16:05:05 »

Е сигурно, как няма да има. Поразпитай в булчинските магазини, аз моя го купих от такъв. Ако имаш път към Варна (или някой да ти го купи от там), мисля, че им пазя визитката и мога да ти дам телефон, координати.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #191 -: май 11, 2009, 18:43:50 »

Момичета и аз търся тук в София номер за колата!Ака знаете къде мога да поръчам,моля пишете на лични! give_rose
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #192 -: май 11, 2009, 18:55:35 »

Момичета и аз търся тук в София номер за колата!Ака знаете къде мога да поръчам,моля пишете на лични! give_rose

А на този номер ще пише "младоженци" ли?
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 11, 2009, 19:39:25 »

И мен ме интересува този номер за колата  blum   А градовете са Пловдив и Димитровград. Я само ми кажете, другите номера трябва ли да се махат, че не ми е много ясно?  crazy
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 11, 2009, 19:41:22 »

Това ми харесва! Не бях мислила за това! Мерси  Bravo Сега остава и някой да каже, дали знае къде се продават в Пловдив и направо ще действаме  yahoo
Аз съм виждала в Асеновград.Има едно магазинче зад пощата се пада.Като се свие за кърджалийския път,втората пресечка вдясно и след това първата вдясно.Магазинчето е за сватбени аксесоари.Отгоре май пишеше името на собственичката София Тодорова аранжор-художник.Имам визитка-адреса е ул.Раковски 11.   GSM 0888 967 926.
Тези номера за колите с надпис младоженци беше на стикер и доколкото си спомням струваше 3 лв.Не знам колко ще е стабилен обаче.Дано съм била полезна.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines