Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:49:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко време трябва да се пази албума преди да се напълни?
1 седмица - 6 (13.3%)
1 месец - 9 (20%)
3 месеца - 14 (31.1%)
6 месеца - 8 (17.8%)
Да не се трият - 8 (17.8%)
Общ брой гласове: 45

Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неактивни албуми  (Прочетена 49873 пъти)
 
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 25, 2012, 10:11:54 »

МЕРСИ!!!
От 1 месец търся съдействие от модератори, админи, пиша по теми за въпроси и никой от "нужните" хора не ми обърна внимание! Добре че се появи irishka, за да ми помгне  give_rose give_rose give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 25, 2012, 12:36:37 »

yl много се засегнах от поста ти след като ти изписах един куп ЛС и се опитах да помогна.Тотално се разочаровах от теб като човек.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 25, 2012, 12:55:32 »

gucci, ако съм те засегнала извинявай, но вместо да се сърдиш и разочароваш потърси вината и във вас!

От 1 месец търся съдействие от всички възможни страни, включително и теб самата те бях попитала към кого да се обърна и как да оправя нещата - виж си личните съобщения и си спомни "Изпратени до: gucci -: септември 26, 2012, 11:28:47". Писах съобщения и на Тео и във темите за помощ и успях да оправя нещата единствено след помощта на съфорумка, какво следва от тук - или една потребителка на форума е по-компетентна за самия форум от модераторите и админите, или просто е по-услужлива и има по-голямо желание да помогне...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 25, 2012, 13:47:07 »

Май основния ти проблем идва от това ,че ти спрях възможността да си пускаш рекламките.Бъди жива и здрава.Комуникацията ми с тебе свърши.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 25, 2012, 13:59:50 »

Мила, ако проблемът ми беше това нямаше да търся помощ от толкова отдавна и н толкова места give_rose Последните няколко поста се превърнаха в лични нападки и обяснения между нас, ако искаш ги разчисти, за мен няма значение, но знам че подобни "дискусии" в другите теми се чистят. Мисля, че се разбрахме, ако ли не, ако искаш да се върнем на лични, така както бяхме започнали. Аз съм доволна, че намерих нужната си помощ и си разреших проблемът.
Колкото до рекламата, мога да ти покажа доста запитвания от съфорумки на които изрично съм препоръчала други колеги и в никакъв случай не съм се самопредлагала! Помагала съм с идеи и предложения, на мейл, на лични и във форума и винаги е било само след като ме попитат!
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines