Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:59:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за misskapriss!  (Прочетена 13074 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2008, 22:24:57 »

Айде малко и от мен  Wink
1.Коя е любимата ти типично женска глезотия?
2.Обичаш ли да пътуваш и къде би искала много да отидеш?
3.Кое е последното ти постижение,за което си много доволна?
4.Как най-много обичаш да започваш деня?
5.Кой ти е любимият цвят?
6.Кое е най-милото нещо,което половинката ти е правил за теб?
7.Как се запознахте?(извинявай,ако съм повторила въпроса  blush )
8.Кое твое качество според теб те прави уникална?
9.Какъв е стилът ти на обличане?

Това е засега,че трябва да се връщам при курсовата работа  tease Дано ти е удобно и забавно на столчето  good

Diavolinkata благодаря ти за въпросите миличка. Много ми се спинка вече и за това ще отговоря утре сутрин. Дано нямаш нищо против give_rose give_rose give_rose Успех с курсовата сладурка
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 29, 2008, 15:57:30 »

Хайде миличка малко въпросчета и от мен blum
1.Като малка кава искаше да станеш/в смисъл професия/ и защо
2.Сподели някоя интересна/забавна случка която ти си е случвала
3.Как се виждаш след 5,10,20,30години
4.Била ли си разочарована някога от милото ти и за какво
5.Ако спечелиш 1 000 000 лв какво би направила с тях
6.Какво е хобито ти и имаш ли такова smile
7.Какво искаш да постигнеш през живота си и какво си постигнала до сега
Еми това е мила да не те мъча повече,благодаря ти предварително give_rose give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #17 -: януари 29, 2008, 21:41:03 »

Diavolinkata благодаря ти за въпросите миличка. Много ми се спинка вече и за това ще отговоря утре сутрин. Дано нямаш нищо против give_rose give_rose give_rose Успех с курсовата сладурка

Няма проблеми  Wink good Аз тук продължавам да се боря с книгата на Марк Леви,а и сега се сетих за едно ново въпросче,дано не е много нетактично,но ако е такова,не ми отговаряй  blush Сега видях и ми стана любопитно,дано не те засегне с нещо въпросът  blush Защо си смени ника?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 29, 2008, 21:50:29 »

Diavolinkata започвам и твоите въпроси smile Дано ти харесат отговорите ми blum

1.Коя е любимата ти типично женска глезотия?

Ами маникюр може би. А и прическите, обичам да ми пипат косата и направо заспивам на фризьорския стол blush

2.Обичаш ли да пътуваш и къде би искала много да отидеш?

Да, макар и да не съм пътувала много. Бих искала да пътувам из азиатските страни. Бих искала да посетя Индия, Тайланд. Има една верига Taj hotels. Страхотни са, много бих искала някой ден да имам възможност да отседна в някой от тях. Искам да отида на остров Пукет. Изобщо разни такива места  smile

3.Кое е последното ти постижение,за което си много доволна?

Website на изложението, което организираме. Голяма част от него е моя разработка. Това е последното ми постижение smile

4.Как най-много обичаш да започваш деня?

Най-много обичам неделята, защото винаги започва по любимия ми начин. Даниел става по-рано, прави закуска. Заедно сервираме масата, правим си кафе и закусваме. Аз си седя по пижама и правя план за деня, а той се опитва да се измъкне от чистенето например. Такива нещица  blush

5.Кой ти е любимият цвят?

Мисля че маслинка ме беше питала вече, но пак ще си кажа: люляково, няма по-нежен цвят според мен smile

6.Кое е най-милото нещо,което половинката ти е правил за теб?

Пусна гълъб под терасата ми. Беше много романтично  girl_in_love

7.Как се запознахте?(извинявай,ако съм повторила въпроса  blush )

Един приятел ни запозна. Историята ни е много весела. В началото изобщо не се понасяхме, заяжахме се нон-стоп. После се разбра че ще учим на едно и също място и лека по лека се сприятелихме и си станахме близки. И така...

8.Кое твое качество според теб те прави уникална?

Ами то не е едно качество предполагам. Всеки човек е уникален заради съвкупността от всичките си качества.

9.Какъв е стилът ти на обличане?

Ами спортно-елегантен. Макар че сега заради новата си работа трябва да го променя към по делови стил. Не ми се ще особено, но работата иска жертви, особено ако жертвите са свързани с подмяна на по-голяма част от гардероба ми  tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 29, 2008, 21:55:46 »

Diavolinkata благодаря ти за въпросите миличка. Много ми се спинка вече и за това ще отговоря утре сутрин. Дано нямаш нищо против give_rose give_rose give_rose Успех с курсовата сладурка

Няма проблеми  Wink good Аз тук продължавам да се боря с книгата на Марк Леви,а и сега се сетих за едно ново въпросче,дано не е много нетактично,но ако е такова,не ми отговаряй  blush Сега видях и ми стана любопитно,дано не те засегне с нещо въпросът  blush Защо си смени ника?

Виж колко съм изпълнителна. Веднага отговорих на въпросите  blum Ами този ник реално не изразява същността ми и създава грешно впечатление според мен. Сигурно се чудиш защо изобщо съм го избрала в такъв случай smile Това ми беше мейла тийн-годините. От тогава го използвам и за всякъкви регистрации, които няма да използвам много. Преди да се регистрирам тук се пробвах с още няколко форума и никъде не ми хареса и не съм се задържала толкова много. Не очаквах да пиша редовно и тук, но нещата се оказаха различни. За това и реших да си сменя ника. Не искам хората да си мислят че съм някоя капризна лигла, което първо впечатление се създава от ника ми. Или поне аз така си мисля pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 29, 2008, 22:19:41 »

dafni миличка благодаря и на теб за въпросчета

1.Като малка кава искаше да станеш/в смисъл професия/ и защо

Да си призная няма никакъв спомен.

2.Сподели някоя интересна/забавна случка която ти си е случвала

Ами интересна случка, на всеки различни неща са му интересни, така че не знам какво точно да споделя. Много глупости съм правила. Като започнеш от балет върху чалга, минеш през купонджийски нощи, след които няколко човека ни посочиха с моята приятелка с лафа: Ей това са мацките от снощи(действието се развива в Студентски град) та стигнеш до какво ли не. Друго интересно за мен са киноложките изложби на които съм ходила с моите кучета. Там винаги е много вълнуващо. Има много интересни неща, просто не съм сигурна на теб какво точно ще ти бъде интересно да ти разкажа smile В работата ми също е много интересно.

3.Как се виждаш след 5,10,20,30години

След 5 с малко детенце и евентуално второ на път. След 10 със собствена агенция за организиране на събития. След 20 с добър бизнес и щастливо семейство. След 30, надявам се с внуци, но сигурно ще продължама да работя. Не знам как бих живяла без работа  pardon

4.Била ли си разочарована някога от милото ти и за какво


Чак пък разочарована, по-скоро не. Дори напротив много се гордея с него. Има си своите недостатъци, но кой ги няма  pardon

5.Ако спечелиш 1 000 000 лв какво би направила с тях

Ще ги вложа в недвижимо имущество и ще финансирам проекта си за откриване на фирма за организиране на събития smile

6.Какво е хобито ти и имаш ли такова smile

Обичам да си майсторя разни неща за декорация вкъщи. Бях показала в темата за дреболийките едни щипки, които съм правила. Обичам да се занимавам с разни такива неща. Също така обичам да шия и да рисувам. За съжаление нямам време за последните 2 неща smile

7.Какво искаш да постигнеш през живота си и какво си постигнала до сега

В личен план, имам страхотна връзка с прекрасен човек. Искам наи-невероятната, красива и запомняща се сватба. Искам 2 дечица, които да успея да възпитам като стойностни хора. Това искам да постигна в личен план. pardon В професионален: В началото на годината си поставих за цел до края на годината заплатата ми да двойно по-висока и го постигнах. Новата ми цел е да направим едно перфектно изложение и да докажа на себе си и на колеите си че съм качествен кадър smile

Това е сладур, дано ти е било интересно smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 30, 2008, 09:02:01 »

Мискаприс благодаря ти за изчерпателните отговори  give_rose give_rose give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 31, 2008, 13:37:20 »

Код:
 Публикувана от: наденцето
1.Ако можеш да се опишеш с
-филм
-песен
-цвете
-птица
-книга
-животно
какво щеше да си

Ели, когато прочетох този въпрос, очаквах да отговориш със заглавие на всички тези изброени неща.
Затова сега ти задавам същият въпрос smile
Ако можеш да се опишеш с
-филм
-песен
-цвете
-птица
-книга
-животно
какво щеше да си?

И ето още няколко:
  • Склонна ли си да правиш компромиси и с какво?
  • Как обичаш да се забавляваш?
  • Какво те отблъсква у хората?
  • В София ли мислите да се установите за постоянно?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 02, 2008, 22:56:28 »

danieIa извинявай че чак сега отговарям, но нямах време през седмицата, а не исках да отговарям на въпросите ти на бързо  blush

Ели, когато прочетох този въпрос, очаквах да отговориш със заглавие на всички тези изброени неща.
Затова сега ти задавам същият въпрос smile
Ако можеш да се опишеш с

-филм - не знам, наистина не мога да определя с кой филм да се опиша.
-песен - пак не знам  blush
-цвете - лалета или пролетни цветя
-птица - ох, не знам, и милото питах, той каза че съм някое нежно птиченце, мило и добро  blum
-книга - ох, сложно
-животно - ами не знам, милото каза че би ме оприличил на малко тигърче  laugh

Склонна ли си да правиш компромиси и с какво?
Да, склонна съм. Щастлива съм че не ми се налага да правя много големи компромиси с милото. Имаме сходни мнения по всички въпроси и лесно стигаме до решение. Правя компромиси с баща ми. Той има навика да ми се качва на главата и за да няма скандали предпочитам да замълча. В работата си правя компромиси когато е необходимо, но не особено често. Особено когато съм права, отсточвам позицията си.

Как обичаш да се забавляваш?
Обичам да танцувам danceg да се виждам с приятели и да ходя по магазините.

Какво те отблъсква у хората?
Лицемерието и интригантството. Това ме отблъсква най-много  nea

В София ли мислите да се установите за постоянно?
Ами не знам, за сега да. Тук има повече възможности за професионално развитие и по-добри доходи.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #24 -: февруари 02, 2008, 23:08:14 »

Виж колко съм изпълнителна. Веднага отговорих на въпросите  blum Ами този ник реално не изразява същността ми и създава грешно впечатление според мен.

Мерси за изчерпателните отговори,на един дъх ги изчетох  danceg
А никът ти мен лично много ме кефи  pardon И със,и без добавката.По-смели и по-нестандартни никове винаги ми харесват  good Но най-важното е ти да си го одобряваш  Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 02, 2008, 23:17:13 »

Виж колко съм изпълнителна. Веднага отговорих на въпросите  blum Ами този ник реално не изразява същността ми и създава грешно впечатление според мен.

Мерси за изчерпателните отговори,на един дъх ги изчетох  danceg

Хехе, за теб винаги  Wink
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines