Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:30:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за misskapriss!  (Прочетена 13073 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« -: януари 25, 2008, 09:49:47 »

Този път честта се пада на теб! Заповядай на столчето!  yahoo
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 25, 2008, 09:52:01 »

Нека да започна с разпита!  blum

1. Как разпускаш след тежък ден?
2. За какво мечтаеш?
3. Кога разбра, че е Той?
4. Как си представяш сватбения си ден?
5. Какво не би простила?
6. Има ли нещо, за което съжаляваш в живота си?

Е, стига толкова...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 25, 2008, 10:17:29 »

Ей сладурки, мерси за столчето, да ви се връща  blum

Обещавам най-честно да си отговоря на въпросите, но няма да е сега, а довечера.
Опитвам се да го затворя тоя форум, но все не успявам. Май съм пристрастена. blush А работата си чааака Offtopic
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 25, 2008, 10:48:56 »

честито столчесаурано Wink
обещавам да не те мъча Wink

1.какво точно работиш?
2.имаш ли домашен любимец?
3.спортуваш ли нещо?
4.море или планина?
5.на токчета или ниски обувки?
6.кой е любимият ти цвят?
7.за какво мечтаеш най-много?
8.(един въпрос на едн асъфорумка който много ми хареса)На кого от филма "приятели би се оприличила?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 25, 2008, 12:21:58 »

опаааа ето те най сетне на столчето хихи
1.как си?хи
2. човек на крайностите ли си?
3. кога плачеш?(ако изобщо плачеш разбира се blum)
4. коя е последната книга която прочете-разкажи на кратко за нея
5. какво сънуваш най-често?
6. мислила ли си си някога за изневяра?и какво е мнението си за полигамията
айде за сега съм до тук  give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 25, 2008, 22:34:04 »

summer_sky започвам с твоите въпроси, дано отговорите ти допаднат  tease

1. Как разпускаш след тежък ден?

С врял душ, преди имах вана и прекарвах в нея поне час, но сега се задоволявам с дълъг душ.

2. За какво мечтаеш?

Ами за много неща. Може и да е банално но си мечтая за хубаво смейство, за 2 деца, на които да можем да подсигурим хубав живот. Мисля че това е най-голямата ми мечта и най-големия ми страх дали ще успеем, всичко в живота ни в момента е свързано с пари за съжаление и ние работим много за да искараме достатъчно пари, за да можем един ден да дадем на децата си всичко от което имат нужда. Дано не си помислите че съм материалистка, просто хубавия и лек живот е свързан с пари. pardon

3. Кога разбра, че е Той?


Ами малко странно ще ви прозвучи сигурно, но като ми даде една праскова. Никога няма да го забравя. Те правеха ремонт на техния апартамент, трябваше да отидем до тях за нещо, но него го беше срам да ме покани заради натурията. Аз го помолих да ми сипе вода и да ми донесе като слиза, защото бях жадна, обаче те нямали пластнасово шише и той не се сетил да ми донесе вода в чаша и за това ми донесе праскова, цялата с малки капчици вода и като ми я подаде никога никой не беше поглеждал така, някакси много уверено, почувстах някаква сигурност, каквато никога преди, все едно целия свят беше в тази праскова и той ми го даваше. Малко е странно  crazy Дано не решите че не съм в час.

4. Как си представяш сватбения си ден?А

ми при мен всички силни емоции се изразяват в музика и танц. Асоциирам моя сватбен ден с балерина в нежна рокля, която се върти на един крак и държи лента в ръката си и всичко е в мъгла, носи се лека музика...Това е моята представа за нежност, ефирност, романтика и съвършенство. Такава се надявам да е и моята сватба. Искам като си спомням за нея един ден, в съзнанието ми всичко да е като сън, в лека мъгла, да звучи тиха музика и да чувам смях край себе си.

5. Какво не би простила?

Ами аз не съм злопамента. Лесно прощавам. Винаги се страя да видя нещата от всички страни, защото нещо което за мен е грешно, за другия не е. Освен това понякога се случва някой а те обиди без да иска, несъзнателно. Трудно би ми било да приема изневяра или предателство от приятели, но съм склонна всичко да простя. Поне така си мисля, дано не ми се налага...

6. Има ли нещо, за което съжаляваш в живота си?

Имам моменти от живота си в които съм проявила нерешителност. Например в 6 клас едно момиче ме базикаше защото носих очила, съжелявам че не и се опълчих цяла година и ч оставих да ми се подиграва. Май за това съжалявам най-много в живота си.

Леле, исках весели отговори да дам, то какво стана...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 25, 2008, 22:49:35 »

maslinka ще гледам по весело да отговоря на твоите въпроси  smile

1.какво точно работиш?

Аз съм част от екип, който организира едно изложение, първо за България, за фирми в сферата на развекателната и игралната индустрия. Аз съм отговорна за връзките между изложителите и фирмите подизпълнители на различните услуги(фирми изграждащи щандове, кетъринг фирми и т.н.) Следя изпълнението на различните проекти, всичко да е срок, да е качествено и изложителя да е доволен, за да дойде и догодина. Това е в общи линии  smile

2.имаш ли домашен любимец?

Имам 2 хрътки- малка английска хрътка(уипет). Те са по скоро на родителите ми, но са си и мои малките душички. Едната е европейски шампион, а другата балкански, много се гордея и с двете, страхотни са, като влязат в ринга на изложбата и са като принцеси, целия свят е в краката им. Много се променят, който е ходил на изложба ще ме разбере. И двете обичат да се показват на изложби, да се снимат и да им се обръща внимание като цяло smile

3.спортуваш ли нещо?


Срам ме е да си призная, но не. По повода съм качила за последнта година 10кг и трябва да се взема в ръце че на сватбата не искам да съм като топчица  blum


4.море или планина?

МОРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, моя приятел е от Бургас и го обожавам този град. Така че моренцето yahoo

5.на токчета или ниски обувки?

Токчета, как иначе girl_wink


6.кой е любимият ти цвят?

Люляково, най-нежния цвят според мен smile

7.за какво мечтаеш най-много?
Ами summer_sky беше задала такъв въпрос, нали нямаш нищо против да не отговарям отново, защото пак същото трябва да напиша smile

8.(един въпрос на едн асъфорумка който много ми хареса)На кого от филма "приятели би се оприличила?

Ами маниачка на чистенето съм като Моника, но пък и купонджийка и не разбирам от география като Рейчъл. Знам ли аз, не съм странна като Фийби,макар и след отговорите ми на въпросите на summer_sky може и да не мислите като мен blum Май съм по-скоро Рейчъл

Май това  give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 25, 2008, 23:06:34 »

kleo_20 хайде да видим дали ще мога да отоговоря и на твоите въпроси blum

1.как си?хи


Като видя някой твой пост винаги се усмихвам, дори да ми е кофти за нещо, така че съм добре smile

2. човек на крайностите ли си?

За някои неща да- искам нещата да станат по моя начин, когато знам че съм права. Но като цяло съм склонна да правя компромиси и се стремя да не виждам нещата само в черно и бяло, а да забелязвам и нюансите.

3. кога плачеш?(ако изобщо плачеш разбира се blum)

Ами плача от силни емоции, положителни или отрицателни. Плача на Имаш поща понякога  blush Вълнувам се от новини като тази че някое момиче от форума ще има бебче. Насълзяват ми се очите като чета сватбените ви истории. Веднъж плаках за едно конче, което бяха впрегнали в огромна каруца, валеше дъжд и кончето с пързаляше и циганина му крещеше. Беше много гадно, тогава доста плаках  cray

4. коя е последната книга която прочете-разкажи на кратко за нея

Ами аз харесвам Удхаус и конкретно поредицата за Джийвс и Устър. Чела съм почти всичките книги от поредицата, но коя четох последно, не съм сигурна. Всички са много готини, английски хумор  good

5. какво сънуваш най-често?

Рядко сънувам. Обикновено като имам проблем в работата го разрешавам на сън. Не обичам да сънувам, защото не мога да се наспя nea

6. мислила ли си си някога за изневяра?и какво е мнението си за полигамията

Ами ако кажа че не съм, ще излъжа. Ако човек не е обвързан сериозно няма лошо да прави секс с различни хора, но със съответните предпазни мерки разбира се. Но като е обвързан не смятам че е нормално да си ляга с други хора освен партньора си.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 26, 2008, 08:48:59 »

Честито столче, мацка give_rose И от мен няколко въпросчета blush

1.Каква зодия си и вярваш ли на хороскопи?
2.Обичаш ли да оставаш сама?
3.Как обичаш да прекарваш уикендите?
4.Изневерявала ли си?
5.Определи се с 3 думички
6.Какво правиш, когато си тъжна?
7.Кои са нещата, които най-много харесваш в милото ти? И какво те дразни понякога (ако има такова blum)
8.Щастлива ли си?

Това е от мен, мацка give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 26, 2008, 15:33:11 »

Така, да отговоря и на въпросите на beb4e

1.Каква зодия си и вярваш ли на хороскопи?

Зодия БЛИЗНАЦИ съм. Ами по-скоро не, не им вярвам много. Виж ако хороскоа е правен конкретно за някой човек, да, тогава смятам че може да им се вярва, но тези общите, които са във вестниците  nea

2.Обичаш ли да оставаш сама?
Да, понякога когато имам нужда обмисля нещата или да взема важно решение.

3.Как обичаш да прекарваш уикендите?

Ами обичаш да спя до късно и Даниел да ме събуди с палачинки. Обичам да мързелувам с пуканки пред компютъра на някой филм. Ако е топличко може да направя един тур по магазините, но като е судено си седя вкъщи.

4.Изневерявала ли си?

НЕ

5.Определи се с 3 думички

Хм, сложна работа, както се видя вече аз съм доста обстоятествена, но все пак... Мила, всеотдайна, обяснителна  blum Май горе долу това е smile

6.Какво правиш, когато си тъжна?

Обаждам се на брат ми... Той винаги успява да ме успокои

7.Кои са нещата, които най-много харесваш в милото ти? И какво те дразни понякога (ако има такова blum)
Ами зле е с организирането на каквото и да е, но пък има много положителни качества, а и аз съм добър организатор, така че не е кой знае какъв проблем. Дразнят ме дребни неща, като напрример че си "складира" празни бутилки от бира до бюрото в хола и ги прикрива със стола  funnytooth

8.Щастлива ли си?

Бих казала ДА, имам своите кофти моменти, но това е нормално за всеки един човек  pardon

Това е от мен, сладур
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 28, 2008, 17:41:19 »

Здравей сладурано! честито столче!
Малко въпросчета и от мен:

1. Коя е любимата ти емоиконка?
2. Каква музика слушаш?
3. Можеш ли да плуваш?
4. шофираш ли?
5. Има ли нещо в половинката ти което те дразни, някакви негови навици?
6. Какво не харесваш в себе си?
7 А какво харесваш?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 28, 2008, 17:50:03 »

1.Ако можеш да се опишеш с
-филм
-песен
-цвете
-птица
-книга
-животно
какво щеше да си  blush blush blush blush
2.Кой е момента в който си била най-щастлива?
3.Вярваш ли в голямата любов?И какво за теб означава понятието 'голяма любов'
4.Какво и къде си завършила средното и висшето си образование?
5. Мечтаеш ли и смяташ ли,че мечтите не носят само усмивки,а и сълзи,когато се сбъднат?
6.последен въпрос: Би ли заминала да живееш в чужбина pardon
 air_kiss
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 28, 2008, 21:21:43 »

Наталия Борисова благодаря за въпросчетата, захващам се веднага blum

1. Коя е любимата ти емоиконка?

 tease Много е салдимурска (това е моя вариант на думата сладурска)

2. Каква музика слушаш?

Ами като съм на работа и върша нещо рутинно слушам ретро, когато трябва да се мотивирам да свърша нещо слушам по-динамична музика, като излизам вечер слушам всякаква музика: от бг, през поп фолк, електронна музика, комерсиалните танцувални хитове. Понякога слушам народна музика, много зависи какво правя и в какво настроение съм smile

3. Можеш ли да плуваш?

Не, като ютия съм. Като бях малка попаднах в подводна яма точно преди брега, изобщо не очаквах да я има. Един човек ме видял и ме искара от водата. От тогава много ме е страх от дълбокото.

4. шофираш ли?

Да, от около 2 години.

5. Има ли нещо в половинката ти което те дразни, някакви негови навици?

Ами аз май бях отговорила на подобен въпрос по-нагоре, но като цяло ме дразни че не е много добре организиран, но това май е характерно за повечето мъже, така че не е кой знае какъв проблем  pardon

6. Какво не харесваш в себе си?

Много съм припряна, искам нещата да се случват тук и сега, а не някъде в близкоо или далечното бъдеще

7 А какво харесваш?

Много съм отговорна, освен това съм много искрена и смея да твърдя че съм добър приятел  pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 28, 2008, 22:08:30 »

наденцето я да видим и твоите въпроси, ще ме мъчиш ли много  tease

1.Ако можеш да се опишеш с
-филм
-песен
-цвете
-птица
-книга
-животно
какво щеше да си  blush blush blush blush


Леле, Наде, какви са тия сложни въпроси. Не знам често казано. Може би песен или птица. Не съм сигурна, нещо което символизира свободата на духа, нещо такова. Май птица по-скоро smile

2.Кой е момента в който си била най-щастлива?

Ами може би това беше момента на предложението. Бях много щастлива също и когато получих 4 предложения за работа по едно и също време... Това двата случая в които съм била много щастлива smile

3.Вярваш ли в голямата любов?И какво за теб означава понятието 'голяма любов'

Ами не знам, зная че обичам годеника си и че не си представям живота си без него. Може би това е голямата любов, да намериш човека без когото не си преставяш живота си.

4.Какво и къде си завършила средното и висшето си образование?
Ами аз кото по-ученолюбива  tease

Средното: в Пловдив, гимназия, специализирана паралелка профил математика, информатика и немски език.

Висше: 1 година колеж- специалност Компютърни системи и технологии, реших че колеж не си заслужава и кандидатствах наново.
Бакалавър: Хидравлична и пневматична техника. Много интересно беше, но като започнах да си търся работа ме отрязаха от няколко места, защото съм жена. По повода записах различна магистратура.
Магистратура: Финансов и банков мениджмънт.

5. Мечтаеш ли и смяташ ли,че мечтите не носят само усмивки,а и сълзи,когато се сбъднат?

Мечтая разбира се, кой не го прави. Разбира се мечтите не винаги се сбъдват на 100% както ние си ги представяме така че може наистина носят и сълзи. Или просто плачем от радост. girl_wink

6.последен въпрос: Би ли заминала да живееш в чужбина pardon

Ами принципно мисля че е по-добре да успееш да се реализираш тук. Вече има доста възможности за млади хора със способности и образование. Но ако получа хубаво предложение от фирма за работа в чужбина ще се замисля. smile

Надявам се че съм отговорила изчерпателно на въпросите ти smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #14 -: януари 28, 2008, 22:13:10 »

Айде малко и от мен  Wink
1.Коя е любимата ти типично женска глезотия?
2.Обичаш ли да пътуваш и къде би искала много да отидеш?
3.Кое е последното ти постижение,за което си много доволна?
4.Как най-много обичаш да започваш деня?
5.Кой ти е любимият цвят?
6.Кое е най-милото нещо,което половинката ти е правил за теб?
7.Как се запознахте?(извинявай,ако съм повторила въпроса  blush )
8.Кое твое качество според теб те прави уникална?
9.Какъв е стилът ти на обличане?

Това е засега,че трябва да се връщам при курсовата работа  tease Дано ти е удобно и забавно на столчето  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 28, 2008, 22:24:57 »

Айде малко и от мен  Wink
1.Коя е любимата ти типично женска глезотия?
2.Обичаш ли да пътуваш и къде би искала много да отидеш?
3.Кое е последното ти постижение,за което си много доволна?
4.Как най-много обичаш да започваш деня?
5.Кой ти е любимият цвят?
6.Кое е най-милото нещо,което половинката ти е правил за теб?
7.Как се запознахте?(извинявай,ако съм повторила въпроса  blush )
8.Кое твое качество според теб те прави уникална?
9.Какъв е стилът ти на обличане?

Това е засега,че трябва да се връщам при курсовата работа  tease Дано ти е удобно и забавно на столчето  good

Diavolinkata благодаря ти за въпросите миличка. Много ми се спинка вече и за това ще отговоря утре сутрин. Дано нямаш нищо против give_rose give_rose give_rose Успех с курсовата сладурка
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 29, 2008, 15:57:30 »

Хайде миличка малко въпросчета и от мен blum
1.Като малка кава искаше да станеш/в смисъл професия/ и защо
2.Сподели някоя интересна/забавна случка която ти си е случвала
3.Как се виждаш след 5,10,20,30години
4.Била ли си разочарована някога от милото ти и за какво
5.Ако спечелиш 1 000 000 лв какво би направила с тях
6.Какво е хобито ти и имаш ли такова smile
7.Какво искаш да постигнеш през живота си и какво си постигнала до сега
Еми това е мила да не те мъча повече,благодаря ти предварително give_rose give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #17 -: януари 29, 2008, 21:41:03 »

Diavolinkata благодаря ти за въпросите миличка. Много ми се спинка вече и за това ще отговоря утре сутрин. Дано нямаш нищо против give_rose give_rose give_rose Успех с курсовата сладурка

Няма проблеми  Wink good Аз тук продължавам да се боря с книгата на Марк Леви,а и сега се сетих за едно ново въпросче,дано не е много нетактично,но ако е такова,не ми отговаряй  blush Сега видях и ми стана любопитно,дано не те засегне с нещо въпросът  blush Защо си смени ника?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 29, 2008, 21:50:29 »

Diavolinkata започвам и твоите въпроси smile Дано ти харесат отговорите ми blum

1.Коя е любимата ти типично женска глезотия?

Ами маникюр може би. А и прическите, обичам да ми пипат косата и направо заспивам на фризьорския стол blush

2.Обичаш ли да пътуваш и къде би искала много да отидеш?

Да, макар и да не съм пътувала много. Бих искала да пътувам из азиатските страни. Бих искала да посетя Индия, Тайланд. Има една верига Taj hotels. Страхотни са, много бих искала някой ден да имам възможност да отседна в някой от тях. Искам да отида на остров Пукет. Изобщо разни такива места  smile

3.Кое е последното ти постижение,за което си много доволна?

Website на изложението, което организираме. Голяма част от него е моя разработка. Това е последното ми постижение smile

4.Как най-много обичаш да започваш деня?

Най-много обичам неделята, защото винаги започва по любимия ми начин. Даниел става по-рано, прави закуска. Заедно сервираме масата, правим си кафе и закусваме. Аз си седя по пижама и правя план за деня, а той се опитва да се измъкне от чистенето например. Такива нещица  blush

5.Кой ти е любимият цвят?

Мисля че маслинка ме беше питала вече, но пак ще си кажа: люляково, няма по-нежен цвят според мен smile

6.Кое е най-милото нещо,което половинката ти е правил за теб?

Пусна гълъб под терасата ми. Беше много романтично  girl_in_love

7.Как се запознахте?(извинявай,ако съм повторила въпроса  blush )

Един приятел ни запозна. Историята ни е много весела. В началото изобщо не се понасяхме, заяжахме се нон-стоп. После се разбра че ще учим на едно и също място и лека по лека се сприятелихме и си станахме близки. И така...

8.Кое твое качество според теб те прави уникална?

Ами то не е едно качество предполагам. Всеки човек е уникален заради съвкупността от всичките си качества.

9.Какъв е стилът ти на обличане?

Ами спортно-елегантен. Макар че сега заради новата си работа трябва да го променя към по делови стил. Не ми се ще особено, но работата иска жертви, особено ако жертвите са свързани с подмяна на по-голяма част от гардероба ми  tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 29, 2008, 21:55:46 »

Diavolinkata благодаря ти за въпросите миличка. Много ми се спинка вече и за това ще отговоря утре сутрин. Дано нямаш нищо против give_rose give_rose give_rose Успех с курсовата сладурка

Няма проблеми  Wink good Аз тук продължавам да се боря с книгата на Марк Леви,а и сега се сетих за едно ново въпросче,дано не е много нетактично,но ако е такова,не ми отговаряй  blush Сега видях и ми стана любопитно,дано не те засегне с нещо въпросът  blush Защо си смени ника?

Виж колко съм изпълнителна. Веднага отговорих на въпросите  blum Ами този ник реално не изразява същността ми и създава грешно впечатление според мен. Сигурно се чудиш защо изобщо съм го избрала в такъв случай smile Това ми беше мейла тийн-годините. От тогава го използвам и за всякъкви регистрации, които няма да използвам много. Преди да се регистрирам тук се пробвах с още няколко форума и никъде не ми хареса и не съм се задържала толкова много. Не очаквах да пиша редовно и тук, но нещата се оказаха различни. За това и реших да си сменя ника. Не искам хората да си мислят че съм някоя капризна лигла, което първо впечатление се създава от ника ми. Или поне аз така си мисля pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 29, 2008, 22:19:41 »

dafni миличка благодаря и на теб за въпросчета

1.Като малка кава искаше да станеш/в смисъл професия/ и защо

Да си призная няма никакъв спомен.

2.Сподели някоя интересна/забавна случка която ти си е случвала

Ами интересна случка, на всеки различни неща са му интересни, така че не знам какво точно да споделя. Много глупости съм правила. Като започнеш от балет върху чалга, минеш през купонджийски нощи, след които няколко човека ни посочиха с моята приятелка с лафа: Ей това са мацките от снощи(действието се развива в Студентски град) та стигнеш до какво ли не. Друго интересно за мен са киноложките изложби на които съм ходила с моите кучета. Там винаги е много вълнуващо. Има много интересни неща, просто не съм сигурна на теб какво точно ще ти бъде интересно да ти разкажа smile В работата ми също е много интересно.

3.Как се виждаш след 5,10,20,30години

След 5 с малко детенце и евентуално второ на път. След 10 със собствена агенция за организиране на събития. След 20 с добър бизнес и щастливо семейство. След 30, надявам се с внуци, но сигурно ще продължама да работя. Не знам как бих живяла без работа  pardon

4.Била ли си разочарована някога от милото ти и за какво


Чак пък разочарована, по-скоро не. Дори напротив много се гордея с него. Има си своите недостатъци, но кой ги няма  pardon

5.Ако спечелиш 1 000 000 лв какво би направила с тях

Ще ги вложа в недвижимо имущество и ще финансирам проекта си за откриване на фирма за организиране на събития smile

6.Какво е хобито ти и имаш ли такова smile

Обичам да си майсторя разни неща за декорация вкъщи. Бях показала в темата за дреболийките едни щипки, които съм правила. Обичам да се занимавам с разни такива неща. Също така обичам да шия и да рисувам. За съжаление нямам време за последните 2 неща smile

7.Какво искаш да постигнеш през живота си и какво си постигнала до сега

В личен план, имам страхотна връзка с прекрасен човек. Искам наи-невероятната, красива и запомняща се сватба. Искам 2 дечица, които да успея да възпитам като стойностни хора. Това искам да постигна в личен план. pardon В професионален: В началото на годината си поставих за цел до края на годината заплатата ми да двойно по-висока и го постигнах. Новата ми цел е да направим едно перфектно изложение и да докажа на себе си и на колеите си че съм качествен кадър smile

Това е сладур, дано ти е било интересно smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 30, 2008, 09:02:01 »

Мискаприс благодаря ти за изчерпателните отговори  give_rose give_rose give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 31, 2008, 13:37:20 »

Код:
 Публикувана от: наденцето
1.Ако можеш да се опишеш с
-филм
-песен
-цвете
-птица
-книга
-животно
какво щеше да си

Ели, когато прочетох този въпрос, очаквах да отговориш със заглавие на всички тези изброени неща.
Затова сега ти задавам същият въпрос smile
Ако можеш да се опишеш с
-филм
-песен
-цвете
-птица
-книга
-животно
какво щеше да си?

И ето още няколко:
  • Склонна ли си да правиш компромиси и с какво?
  • Как обичаш да се забавляваш?
  • Какво те отблъсква у хората?
  • В София ли мислите да се установите за постоянно?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 02, 2008, 22:56:28 »

danieIa извинявай че чак сега отговарям, но нямах време през седмицата, а не исках да отговарям на въпросите ти на бързо  blush

Ели, когато прочетох този въпрос, очаквах да отговориш със заглавие на всички тези изброени неща.
Затова сега ти задавам същият въпрос smile
Ако можеш да се опишеш с

-филм - не знам, наистина не мога да определя с кой филм да се опиша.
-песен - пак не знам  blush
-цвете - лалета или пролетни цветя
-птица - ох, не знам, и милото питах, той каза че съм някое нежно птиченце, мило и добро  blum
-книга - ох, сложно
-животно - ами не знам, милото каза че би ме оприличил на малко тигърче  laugh

Склонна ли си да правиш компромиси и с какво?
Да, склонна съм. Щастлива съм че не ми се налага да правя много големи компромиси с милото. Имаме сходни мнения по всички въпроси и лесно стигаме до решение. Правя компромиси с баща ми. Той има навика да ми се качва на главата и за да няма скандали предпочитам да замълча. В работата си правя компромиси когато е необходимо, но не особено често. Особено когато съм права, отсточвам позицията си.

Как обичаш да се забавляваш?
Обичам да танцувам danceg да се виждам с приятели и да ходя по магазините.

Какво те отблъсква у хората?
Лицемерието и интригантството. Това ме отблъсква най-много  nea

В София ли мислите да се установите за постоянно?
Ами не знам, за сега да. Тук има повече възможности за професионално развитие и по-добри доходи.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #24 -: февруари 02, 2008, 23:08:14 »

Виж колко съм изпълнителна. Веднага отговорих на въпросите  blum Ами този ник реално не изразява същността ми и създава грешно впечатление според мен.

Мерси за изчерпателните отговори,на един дъх ги изчетох  danceg
А никът ти мен лично много ме кефи  pardon И със,и без добавката.По-смели и по-нестандартни никове винаги ми харесват  good Но най-важното е ти да си го одобряваш  Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 02, 2008, 23:17:13 »

Виж колко съм изпълнителна. Веднага отговорих на въпросите  blum Ами този ник реално не изразява същността ми и създава грешно впечатление според мен.

Мерси за изчерпателните отговори,на един дъх ги изчетох  danceg

Хехе, за теб винаги  Wink
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines