Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 10:21:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 321380 пъти)
 
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 30, 2007, 13:29:35 »

Ние с агентката ми организираме подарък изненада за младоженеца, съответно и за гостите, но те няма да го приемат толкова лично! Агентката намери хора, които се съгласиха да дойдат в Златоград и да направят огнено шоу, като първата им изява на сватбата ще е на най - любимата ни песен, която най - вероятно нямаше  да пуснем ако е само тя, но с огнено шоу и песента ще стане ...  girl_in_love
Предполагам, че ще се побърка от кеф като ги види!
Дано да харесат и на гостите ни!  Girl_hide
« Последна редакция: юли 30, 2007, 15:53:06 от screwball squirrel » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 30, 2007, 13:31:26 »

Ние с агентката ми организираме подарък изненада за младоженеца, съответно и за гостите, но те няма да го приемат толкова лично! Агентката намери хора, които се съгласиха да дойдат в Златоград и да направят огнено шоу, като първата им изява на сватбата ще е на най - любимата ни песен, която най - верочтно нямаше  да пуснем ако е само тя, но с огнено шоу и песента ще стане ...  girl_in_love
Предполагам, че ще се побърка от кеф като ги види!
Дано да харесат и на гостите ни!  Girl_hide


звучи много интересно !:)
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 30, 2007, 15:48:16 »

Ние с агентката ми организираме подарък изненада за младоженеца, съответно и за гостите, но те няма да го приемат толкова лично! Агентката намери хора, които се съгласиха да дойдат в Златоград и да направят огнено шоу, като първата им изява на сватбата ще е на най - любимата ни песен, която най - верочтно нямаше  да пуснем ако е само тя, но с огнено шоу и песента ще стане ...  girl_in_love
Предполагам, че ще се побърка от кеф като ги види!
Дано да харесат и на гостите ни!  Girl_hide


звучи много интересно !:)

Сигурна съм, че ще му хареса. Само факта, че си помислила да го изненадаш ще го накара да се чувства..... на седмото небе. После да разказваш как е минало.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 30, 2007, 15:54:49 »

Дано !!!
Ще представлява нещо подобно, само че на нашата песен!
http://vbox7.com/play:462ddc1c
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 30, 2007, 16:00:49 »

Видях го!
Страшно ще му хареса, а ина всички гости - не се  съмнявай.  Bravo good Bravo
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 14, 2007, 10:16:58 »

Огненената идея е страхотнаааааа. АЗ не успях да у приложа поради цената, която ми обавиха. Ако си спомняте преди 3 години мисля на Слави Трифонов на един концерт имаше танцьори, които въртяха огнени въжета и бяха многоо ефектни. Аз приложих друг огнен трик обаче, иззненадах младоженеца с огромен горящ надпис обичам те и с фоеверки. Уверявам ви момента беше много вълнуващ и незабравим.Тъй че  Bravo твърда ЗА за тази идея
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 16, 2007, 17:22:35 »

иззненадах младоженеца с огромен горящ надпис обичам те и с фоеверки. Уверявам ви момента беше много вълнуващ и незабравим.Тъй че  Bravo твърда ЗА за тази идея
ехаа страхотно и аз ако имах възможност бих го направила Bravo
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #112 -: август 20, 2007, 12:41:17 »

Нeзнам дали питам на правилното място, но някой дали може да ми каже къде мога да си направя тениски "Game over" smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 21, 2007, 13:19:09 »

аз мога да кажа твърдо че НАШАТА СВАТБА БЕШЕ АДЦКИ ВЕСЕЛА yahoo
пожелавам на всяка от вас момичета да ви е весела сватбата
и наистина е вярно че ако младоженците са весели то цялата сватба ще е такава good
Активен
касандра
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #114 -: август 27, 2007, 19:27:20 »

Със съпруга ми ще ставаме кумове.Искаме да направим някои изненади на младоженците като например игра с балони;актове по връчването и приемането на булката и младоженеца,за това видях доста материал из форума и сайта.Може ли да ми подскажете въпроси към играта,в която младоженците трябва да отговарят с да или не като повдигат обувки.Всичко може да се съгласува с DJ-я.Ще се радвам ако ми предложите нова игра.Благодаря ви:)
Активен
касандра
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #115 -: август 28, 2007, 12:48:03 »

Никой ли нищо не се сеща?! :(Зная,че трябва да сме забавни без да се повтаряме и импровизациите се получават най-сполучливо,но все пак малко помощ и подготовка не са излишни никога.Наистина се затруднявам,и колкото повече мисля повече се притеснявам.Ако се сещате за нещо което искренно ви е забавлявало ще се радвам да го споделите smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 28, 2007, 12:50:48 »

Никой ли нищо не се сеща?! :(Зная,че трябва да сме забавни без да се повтаряме и импровизациите се получават най-сполучливо,но все пак малко помощ и подготовка не са излишни никога.Наистина се затруднявам,и колкото повече мисля повече се притеснявам.Ако се сещате за нещо което искренно ви е забавлявало ще се радвам да го споделите smile

можете да им подарите и на двамата тениски GAME OVER , а относно въпросите трябва да са смешнички ! затриднявам се в момента с въпроси на които да отговорят с да и не !!!!   pardon pardon pardon
Активен
касандра
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #117 -: август 28, 2007, 15:14:12 »

И аз доста се затрудних -да е смешно но и да не е цинично.Надявам се другите изненади да ги направим както трябва ,на тях публика няма да има-например това с тениските.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 28, 2007, 20:24:14 »

миличка до колкото знам смешните са обещанията в балоните,които се пукат и там мога да ти помогна с тези,които писах когато аз ставах кума,но не ги слагах в балони,а в подноса от късметчетата за гостите бяха направени като цветни папируси и се редуваха при тегленето.а що се отнася до играта с въпроси,там целта е да се види колко добре се познават младоженците и въпросите са от сорта "кой пръв свали другия?","кой готви в къщи?","кой предложи брак на другия?' и така на татък.Смешното се получава от това,че в повечето случаи и двамата едновременно вдигат обувките и излиза,че всеки е пръв в нещото,за което се пита и така...Ако мога да помогна с нещо казвай!
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #119 -: август 28, 2007, 20:39:03 »

Това с обувките е сладко. Ако отговора е мъжа- вдигат мъжката обувка и обратно.  Сега изрових диска от сватбата на приятелката ми и изваждам въпросите.
Кой направи първата стъпка...Кой пръв каза "Обичам те"...Кой целуна първи...Кой става първи и прави кафето...А кой прави закуската...Кой готви по-добре....Кой направи предложението...Кой носи повече пари в къщата...Кой е по-толерантен към другия...Кой обича повече....
При повече от три грешни отговора, любовта не е много ясна, и трябва да се затвърди с много здраво горчиво.
На мен балоните ми беше по-интересна...Обещавам когато загориш яденето, да не те удрям с тигана по главата....или за ремонтите всяка година.
За въпросите можеш да екпериментираш,просто да има "двустранни" отговори
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines