Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 22:13:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 321192 пъти)
 
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 04, 2009, 15:32:27 »

идеята за шоколадовите ключове, които младоженците изяждат, е добра, все едно накрая се символизира победата на брачния живот над ергенския  Yes
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 04, 2009, 16:06:46 »

Ние направихме играта с ключовете и се получи много добре.Никои освен нас двамата незнаеше и всички гледаха  Oh my ... Oh my ... Oh my ...  danceg
А ако са от шоколад и ги изпапате ще се получи много по хубаво  Bravo
Активен
tsvdionisieva
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #242 -: февруари 04, 2009, 16:43:14 »

Привет ,
нашата сватба тепърва предстой , затова сега събирам идей за забавна сватба , ето и част от нещата , които ще пресъстват на нашия празник .
1.Първия сватбен танц - но преди това с мъжа ми ще си дадем обещания / шегаджийски /
2. В сайт гледахме една сватба- започват да танцуват младоженците блус , изведнъж спира музиката, младоженците започват уж да се чудят какво става и започва щурия купон , където те предварително в синхрон са си измислили танц. Всички гости на сватбата бяха изпаднали във възсторг.Все още незнаем какъв ще е танца , но и това е идея за изненада на гостите.
3.за моите родители - съм подготвила благодарствена реч , а след нея родителите на бъдещия ми съпруг и моите родители да изтанцуват по един блус и една ръченица ,а като подарък ще получат кошница с бонбони, вино и цветя.
4. За кумовете ни - ще има танц с народни танцьори .
5. Все още обмислям идеята , отново я видях в един сайт - тя да е изненада за съпруга ми - две кючекини да му потанцуват. Но трудна се намират мацки , повечето работят в нощни клубове и цените са........
6. Имам и още много идей , но няма да ми стигне времето.....

благодаря и успех на всички ,








Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: февруари 04, 2009, 16:54:13 »

тук има страхотни сватбени танци изненади - за първия танц, за общ с шаферите или с бащата на булката. Идеята за моя я взех от тук. никой не подозираше, само аз и младоженеца знаехме и всички първо се просълзиха, после се смяха. това преобърната цялото настроение на сватбата...
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=wedding+dances
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: февруари 05, 2009, 11:30:00 »

Само ще ви дам един съвет не прекалявайте с игрите,защото в един момент гостите се оттекчават.При нас имаше доста игри и закачки.На много от гостите им хареса,но на някои им дойде много.Гледайте на вас да ви е забавно и бъдете сигурни,че времето ще мине много бързо и докато се усетите няма да имате спомен кое кога е минало.
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: февруари 05, 2009, 17:45:51 »

вижте кква игра открих. на немски е и има една бабичка, която малко пречи на оператора, но става ясно за какво иде реч. той е маскиран като бебе и ръцете на бебето са нейните, а краката но бебето неговите. двамата не се виждат един друг и ги карат да правят разни неща заедно. да имитират, че бебето спи, да го хранят, да плаче, да му мият зъбите...стори ми се забавно  banana
http://www.youtube.com/watch?v=zJa2zgPWXks
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: февруари 05, 2009, 18:00:51 »

Ето още една интересна - нарича се кочияш. раздават се роли на младоженците, кумовете и други двойки, като булката е кралица, младоженикът крал, кумът - кочияш и т.н. за всеки роля и се чете една история, когато съотвентия човек с роля си чуе името на гироя трябва да обиколи стола си. става смешно, защото напримир в този клип има обръщение на краля /младоженец/ към кочияша /кум/ в следния вид - Кочияшо, кочияшо, скъпи кочияшо и се изчита с малки паузи,докато кума се завърти веднъж и после чува пак своето име и така 3 пъти подред. така може да се направи и за останалите хора, а историята може да е всякаква.
http://www.youtube.com/watch?v=QGn7H7XfFcc&feature=related 
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 19, 2009, 11:30:35 »

Тия дни съм на вълна сватбени игри и се чудех.. Колко горе долу игри е добре да има, така че да не идват в повече на гостите. Примерно за една 5-6 часова сватба. Дали 4 игри ще са ок? Или биха дошли малко много?  pardon
По колко игри имаше на вашата сватба? Според вас малко ли бяха, много.. или тъкмо колкото трябва?
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 19, 2009, 11:33:33 »

Според мен 4 игри са много. То зависи и от сватбата де, но приемаме, че твоята ще е весела и хубава и няма да има нужда от неща, само за да минава по-лесно времето (била съм и на такава сватба). На нашата имаше само една игра - тази с въпросите и обувките (и естествено останалите ритуали - посрещането в ресторанта, букет, жартиер, торта). Честно казано, не знам по кое време бихме могли да вмъкнем още игри. От танци и веселба не остана време, а сватбата беше 8 часа  girl_wink
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: февруари 19, 2009, 11:40:13 »

Според мен 4 игри са много. То зависи и от сватбата де, но приемаме, че твоята ще е весела и хубава и няма да има нужда от неща, само за да минава по-лесно времето (била съм и на такава сватба). На нашата имаше само една игра - тази с въпросите и обувките (и естествено останалите ритуали - посрещането в ресторанта, букет, жартиер, торта). Честно казано, не знам по кое време бихме могли да вмъкнем още игри. От танци и веселба не остана време, а сватбата беше 8 часа  girl_wink

Ама те игрите няма да са за да минава времето по-бързо... Просто си мисля, че би било по-забавно. Особено за хора, които примерно не танцуват, а са се закотвили по масите. Аз говоря за игри, включващи гостите, а не такива за булката и младоженеца само, а гостите да са публика. Да, сигурно им е забавно, ама не колкото да участват.
Аз се опитвам в нашата сватба да избягаме от рутинно провежданите игри по сватбите - като тази с балоните и обещанията и тази, която ти споменаваш. Интересни са, но някак всеки ги очаква като иде на сватба. Затова на нашата няма да ги има.
Намислила съм едни други забавления, които вероятно ще спомена по-късно, но реалното времетраене на всички игри общо - няма да са повече от 30мин, дали ще има и толкова не зная. Това на фона на 6 часова сватба не е прекалено много май?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: февруари 19, 2009, 11:52:07 »

O, Блещучка повярвай ми ти просто няма да усетиш как ще мине времето и кога са минали 6-7-8 часа.Ние имахме една игра така да се каже и беше достатъчна.Направи си следната сметка.Ако нямате Уелкъм дринк вие ще закъснеете поне с 15 мин за да се настанят гостите.След това е посрещането към 20 мин, зависи от водещата.Хайде да седнем и да се огледаме.Хайде речта на кума, после танц с бащата(поне при нас беше така), айде първи семеен танц, айде танц на младоженека с майка му, после танц на родителите.Е до тук от влизането е минал поне час, а ви предстоят още ритуали и танци.Така че помисли хубаво, реши как ще протече сватбата и сложи винаги по 5, 10 минутки отгоре  good При нас беше много танцувална сватба що хора се изиграха що нещо не е истина, накрая и не танцуващите гости станах, за което аз съм много щастлива.Толкова с мъжа ми не сме играли през живота си, но си знаем чие ние искахме нашата сватба да е так и ако сега ме питаш не бих променила нищо.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: февруари 19, 2009, 11:55:37 »

Блещучка, наистина 30 минути не са много, но Маги е напълно права, в това, което ти разказва. И на нашата сватба беше така. Танци, танци и пак танци. Гостите, които не танцуваха (всъщност не забелязах да има такива - може би около двама) също казаха, че са си прерали много весело. И като се замисля 8 часа - ами не знам какво правихме толкова време, но на мен, а и на другите, ни се сториха като минути.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 19, 2009, 12:03:29 »

Мда, Маги, абсолютно си права! Мен поначало ми куца разпределението по часове на нещата, но като цяло специалните неща при нас няма да са толкова много. Нямаме уелкъм дринк, заради фотосесията и някак не ми се връзва ние да ги посрещаме гостите като пристигнаме де факто след тях. Само влизане ще има, тост с кумовете на влизане. Настаняване, после 1-ви танц на младоженците, после и с кумовете. Танц на родителите и с тях - няма да има, защото баща ми почина преди 3 г. и не искам на майка да й е тъжно. След това ще е наздравицата по масите, малко преди и по време на сервирането на основното ястие. После хвърляне на букета, рязане на торта и толкова.  Реално ще има бая време в промеждутъци.

Едната игра със сигурност ще е точно след разрязване на тортата. Ще поканим няколко двойки, които искат да участват - ще им отрежем по едно парче и ще обявим награда за тези, които първи си изядат парчето, като жените ще хранят мъжете. Жените ще са със завързани очи, но за да не се оплескат - на мъжете няма да са.


Замислила съм една игра - изненадаза младоженеца. нещо от сорта на "Горчиво". Но с допълнения. Ще измисля въпроси, на които предварително ще съм отговорила. А после Ди джея ще му ги зададе същите. Отделно преди да започне играта - всяка маса ще даде предположение, колко броя отговори ще познае младоженеца. Която маса познае или е най-близко ще вземе някаква награда. Така ще вкараме и гостите в забавата. А, когато младоженеца дава отговор - аз ще показвам написания предварително от мен на картон, за да се вижда.

На тези двете конкретно много държа да се осъществят. Все ще ги сместим.
Другите идеи са ми.
Всяка маса, да даде предположение колко целувки, могат да поберат младоженците заедно в ръцете си. За целта - се изнася голяма купа пълна с целувки, след което 2-мата бъркаме в купата и заграбваме целувки. След което се преброяват и която маса познае - печели купата с целувките. smile

И друга, която едно време я гледах в Шоуто на Къци, но се сетих за нея едва на скоро, докато гледах нещо подобно -  Пак е по двойки. На всяка двойка се дава 1 карта за игра, която трябва да си подават само с уста. Печели двойката, която успее да си я подаде най-много пъти - в рамките например на минута. smile
« Последна редакция: февруари 19, 2009, 12:10:20 от Ble6tu4ka » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 19, 2009, 12:29:49 »

Аз само да питам, а захранване няма ли да имате?Чупене на питата?При нас мъжа ми е сирак баща му почина преди 12г. Вие може да направите танц на майкати с новия и син Wink Също така при нас тортата беше накрая, букета също беше към края на сватбата.Имахме едно разпределение на задълженията при което кумата подари на младиженеца една престилка, връв с щипки и лъжица за готвене той не знаеше другите също и беше много смешно, а на мен кума ми даде чаша вино, запалена цигара и точилка.Има и една игра с ключове, но ние не я правихме.А игра с кумско пиле няма ли да има тя е голямо шоу.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 19, 2009, 12:46:35 »

Аз само да питам, а захранване няма ли да имате?Чупене на питата?При нас мъжа ми е сирак баща му почина преди 12г. Вие може да направите танц на майкати с новия и син Wink Също така при нас тортата беше накрая, букета също беше към края на сватбата.Имахме едно разпределение на задълженията при което кумата подари на младиженеца една престилка, връв с щипки и лъжица за готвене той не знаеше другите също и беше много смешно, а на мен кума ми даде чаша вино, запалена цигара и точилка.Има и една игра с ключове, но ние не я правихме.А игра с кумско пиле няма ли да има тя е голямо шоу.

Ох чупенето на питата го забравих, а захранването - ще е буквално след наздравицата с кумовете след влизането. Сега се сещам, че не споменах речта на кума... и освен това ще имаме и мини торта за него, и някаква изненада, защото той има предния ден Ръ Дъ. танцуващи пилета и торти няма да имаме:)
Ама ся като се замисля... ох... верно стават доста.
Това с щипките, метлите... както и ключовете също са твърде очаквани.. то сигурно за гостите няма да е така щото не четат от няколко месеца сватбени форуми като мен... ама все пак... искам да е различно... поне малко.
Мерси за подсещанията и идеите, Маги:))))
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines