Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:44:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 321213 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 13, 2008, 14:02:06 »

Здравейте на всички! Скоро станахме кумове на наши много добри приятели и търсейки информация за всичко по темата сватба открих този сайт,който определено ми хареса много ! Още миналата година се беше загнездила една идейка в мен за таз годишнината от сватбата ни ,която никак не е за подценяване -правим 15 години брак със съпруга ми ! И понеже чета тук как всички искат да са отново булки и реших да споделя идеята си с вас и съответно да ви помоля  за съвет и идеи !     Аз реших да съм пак булка ,със същия младоженник
Снощи си резервирахме ресторант -този път ще е по-скомна само 25 човека,с водещ и всико,но ще я направим забавна ,просто за купона!Аз се омъжих на 16 години и тогава родителите ни направиха всичко ,сега ние ще си направим купона ! Говорихме със свещеника и той каза,че на годишнини може да се прави молебен за здраве,така че ще отидем и в църквата  ще си облека някаква рокля ,а за ресторанта ще си извадя булченската и ще си направим купона !  Децата ни са вече големи -синът ни е на 15 ,а дъщеря ни на 13 .Измислили сме с кумовете те да бъдат питашите дали искаме да продължим още да сме женени и не само нас ,но най-вече децата -,защото те са най-потърпевши от този съюз     и покани ще си направим,като за всички ще бъдат с различен текст,съответно някакъв забавен и закачлив    Приемам всякакви идейки и ги очаквам с нетърпение


Това е страхотно, мечтая си и аз след 15 години да направя същото!
Сега съм блокирала откъм идеи, ама при първа възможност, дойде ли ми вдъхновението, ще ударя едно рамо!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 15, 2008, 15:54:27 »

Да споделя една идея за весела сватба...
На последната сватба, която бяхме, младоженците поканиха по една двойка от всяка маса! Пуснаха им 7-8 стила музика, за да ги видат как танцуват!  danceg Горе-долу по 2 мин на песен! Имаше гръцка музика /сиртаки/, рок енд рол, ръченица, латино, детска песничка и други стандартни такива! Получи се много забавно Party time , защото всички гости подкрепяха двойката от тяхната маса! Журито беше от самите младоженци и техните кумове! Накрая имаше и награди!  yahoo Много ми хареса, а и гостите искренно се забавляваха!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 18, 2008, 20:44:29 »

Това е супер-идея, дано имам време да го реализирам, ама едва ли.

А какви бяха наградите, поне за това да не се чудя, ако решим да го включим?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 25, 2008, 13:43:02 »

Kiksi, наградите бяха следните:
ІІІ - място: шоколадова бонбониера chocolate
ІІ - място: комплект ароматни свещи, под формата на рози
І - място: бутилка алкохол drinkz
Активен
Imur
Регистриран

Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 26, 2008, 21:14:42 »

Na men mi hrymva slednoto , namirate dvama dybliori , nqkoi priateli da rechem. Degizirate gi kato bylka i mladojenec i pri oficialnoto vlizane na mladojencite v restoranta vlizat te vmesto vas Dance Darjat se estestveno kato istinski i......?????????????neznam kakvo shte stane trqbva nqkoi da go probva za da znaem ROFL No ako DJ e dobar i ima hora s chyvstvo za hymor ( i nqma hora s bolni sarca ) heart  :DANCE:moje da stane golqmo oshashkvane i maitap bouncinggirl E sled symatohata shte si ima oficialno posreshtane na istinskite mladojenci  weddingday
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 26, 2008, 22:06:35 »

Na men mi hrymva slednoto , namirate dvama dybliori , nqkoi priateli da rechem. Degizirate gi kato bylka i mladojenec i pri oficialnoto vlizane na mladojencite v restoranta vlizat te vmesto vas Dance Darjat se estestveno kato istinski i......?????????????neznam kakvo shte stane trqbva nqkoi da go probva za da znaem ROFL No ako DJ e dobar i ima hora s chyvstvo za hymor ( i nqma hora s bolni sarca ) heart  :DANCE:moje da stane golqmo oshashkvane i maitap bouncinggirl E sled symatohata shte si ima oficialno posreshtane na istinskite mladojenci  weddingday
funnytooth sarcastic Олеее, Руми.....
Наистина някой може да получи удар..  girl_wink
Иначе, ако са с чувство за хумор хората би се получило интересно...и ако например ди-джея каже че тези младоженци са объркали ресторанта си и по грешка са дошли тук ...  ROFL
Активен
Imur
Регистриран

Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юли 27, 2008, 18:32:26 »

funnytooth sarcastic Олеее, Руми.....
Наистина някой може да получи удар..  girl_wink
Иначе, ако са с чувство за хумор хората би се получило интересно...и ако например ди-джея каже че тези младоженци са объркали ресторанта си и по грешка са дошли тук ...  ROFL


 Abe moje da polychi ydar , no moje i da se polychi ?!  crazy. Az ako sega mi predstoeshe svatba shtqh da opitam *YAHOO*ama ot men moje da se ochakva vsichko i horata , koito me poznavat sa podgotveni . Na moqta svatba me zapodozrqha, che iskam da si tragna , no poneje beshe sled carkovniq brak maika kazala..." abe kakvo vi pyka nali sloji podpisa , sega mojem da qdem i piem bez neq " Bravo yahoo...
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 03, 2008, 15:03:09 »

 Дайте някоя идея за игра или нещо забавно, което можем да направим в ресторанта с или без помощта на DJ-я за да бъде по-забавно и интересно за гостите?

 Това, което ние ще направим е караоке конкурс с някаква забавна награда за победителя и други утешителни сувенирчета за всички престрашили се. Ще я има и играта за младоженци с обувките, но не се сещам за нищо друго забавно, което можем да включим в програмата.
 
 Ако някоя от вас се сеща за нещо друго или е била на някоя сватба където е имало нещо любопино нека сподели.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 07, 2008, 12:00:44 »

Дайте някоя идея за игра или нещо забавно, което можем да направим в ресторанта с или без помощта на DJ-я за да бъде по-забавно и интересно за гостите?

 Това, което ние ще направим е караоке конкурс с някаква забавна награда за победителя и други утешителни сувенирчета за всички престрашили се. Ще я има и играта за младоженци с обувките, но не се сещам за нищо друго забавно, което можем да включим в програмата.
 
 Ако някоя от вас се сеща за нещо друго или е била на някоя сватба където е имало нещо любопино нека сподели.
Мила,при нас имаше няколко игри! blum
Първата-дадоха ни по една кукла-бебе с панперси и трядваше да ги повиеме наново. :)Той успя преди мен. good Сватбоводещата каза,че той щял да сменя панперсите. yahoo
1 на 0 до тук... girl_wink
После две половинки  зеле с по една дъска и с по един тъп нож,кой ще нареже по-бързо и по-наситно салата от зеле. :)Тук победата беше моя *THUMBS*така,че аз ще домакинствам в къщи.
1 на 1 до тук
Третото сватбоводещата изсипа една торбичка с пирони и ги разхвърля по земята,връчи ни една метла и една лопата и трябваше да ги съберем хванати за ръце,без да се пускаме.Първо той мете.после се сменихме и така,докатоги изметохме!Оказа се,че ще си помагаме. Bravo

После ни връчиха по едно сърчице на клечка,застанахме с гръб един към друг и сватбоводещата ни задаваше въпроси-при положителен отговор,трябваше да вдигнеме сърцата.Играта се показа,до колко се познаваме!От осем въпроса имахме само един грешен! Bravo

И играта с балоните и обещанията в тях!
Беше много интересно и всички добре се позабавляваха. yahoo yahoo yahoo

А забравих,че имаше и нещо с ключове...Сватбоводещата обяви,че вече сме семейство и помоли всички девойки,които имам ключове от квартирата на младоженеца-да ги върнат =]И като започна едно връщане на ключове от 7-8 момичета,малеее. Oh my ... А на мен ми върнаха само един,представяте ли си! sad
Надявам се,че са ти харесали тези идеи! give_rose
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 25, 2008, 15:35:03 »

  Бих искала да Ви споделя каква изненада подготвиха брат ми и снаха ми за нашата сватба:
 При влизането ни в ресторанта всички гости държаха запелен бенгалски огън.Изненадата е пълна и се чувстваш особено значим.  Wink
 Така,че ако решите можете да изненадате някои младоженци!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: октомври 15, 2008, 10:46:00 »

Аз мисля, че веселата сватба става с весели младоженци.В смисл,че ако младоженците са супер срамежливи и никакви ги няма на дансинга, сватбата трудно ще върви.Важно е да се предаде, емоцията и насроението от младоженците на гостите. А какво по-голямо внимание от това да танцувате заедно да се усмихвате и поздравявате.Иначе по време на вечерята ние поканихме фолклорна група да танцуват няколко танца.Специална изненада  за кума-еротични танци,  за кумата сертаки и танц по музика на Горан Брегович. Dance Dance Dance Dance Dance Dance
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #221 -: октомври 26, 2008, 17:18:28 »

Ейй... това с фалшивите младоженци дето влизат в ресторанта,да не вземете да го направите без да предупредите DJ-я. Направо ви убивам...........  :angry:а ко ми кажете може и по интересно да стане. danceg
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #222 -: ноември 20, 2008, 01:31:28 »

Идеята с фалшивите младоженци е сладка.....като обичая за фалшивата булка при взимането. То вече го ударихме на майтап...ама ако фалшивите младоженци са като на рекламата на Слави Трифонов.... smile мъж преоблечен като булка и друг мъж....ще е още по-готино.

На сватба на мои клиенти сложиха булката и кумата да седнат на разстояние..дадоха им по едно кафе и цигара и им дадоха да държат опънато едно въже. А младоженеца го накараха, докато те си пият кафето да простира ританки на въжето. Мисля, че е сладко.

На други познати пък кумът, който никак не е срамежлив вкара цял прожектор в ресторанта и прожектира предварително монтирано слайд шоу от снимки. Тъй като той е много добър приятел на младоженеца и са отраснали заедно е говорел за това какъв е бил младоженеца преди...и как изведнъж е обезумял от любов по булката....като всичко съчетано като разказ със снимките. Получило се е супер и много са се смяли гостите. Мисля, че е страхотна идея, за разчупване на кумската реч. Но се изисква разговорлив кум.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 23, 2008, 00:20:38 »

iolly_,това с ританките ме разби.... smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 15, 2008, 01:12:58 »

Ето и нещо което се прави доста често ! Водещата или DJ предварително раздават на 6-7 момичета ключове със панделки ! Но булката не трябва да знае ! И пради да се свали жартиера водещата пита - Знае ли какво символизира - отг. - Края на безгрижния ергенски живот ! И тогава водещата казва - Ами тогава ще помоля всички момичета които са имали ключове от тайната квартира да ги върнат ! И се започва парвата ,втората и така всички и накрая водещата вади и тя ключ и го връща и със усмивка се извинява на булката ! Винаги става голям смях ! Защото се представя много готино !
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines