Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 15:04:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 311672 пъти)
 
Anastasika
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 03, 2010, 19:43:37 »

игра с ключове например тя е за младоженеца един вид да си събере ключовете от ергенските квартири хубаво е но това много зависи от водещия да го направи
Активен
silvijj
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #406 -: юли 08, 2010, 08:27:34 »

Момичета ,мисля като идва милото да ме взема от вкъщи на вратата да му спретна една игричка-да му зададът моите приятелки 4-5 въпроса и ако отговори да мине без да плаща,ако не ще трябва за всеки грешен отговор да си плати.Проблемът ми е ,че не ми идват интересни въпроси.Моля помогнете
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юли 08, 2010, 10:44:30 »

Въпросите е хубаво да са свързани с вас. Примерно:
- Кой е любимият филм/любимата книга на булката
- На коя дата се запознахте
- Къде за пръв път се целунахте

И въобще всякакви от този род good
Успех!
Активен
silvijj
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #408 -: юли 08, 2010, 13:31:17 »

Аз мислех нещо по нестандарни въпроси.............например колко е общия сбор от годините на булката и на майка и /примерно/,нещо с което да го позатрудня малко ,той за датата на запознанството няма да се затрудни.Иматели идеи момичета давайте  give_rose
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 25, 2010, 21:53:28 »

момчета, попрочетох, че някои от вас се чудят за свалянето на жартиера. на мен тази игра ми се струва малко не на място. но за да не бъдат ощетени неженените, нашият DJ ни предложи младоженецът да хвърля вратовръзка (извинявам се ако някое момиче вече е писала за това, но напоследък почти нямам време да чета форума  sad)
дано да съм помогнала на по - срамежливите - като мен  blum
Активен
silvijj
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #410 -: август 02, 2010, 14:19:01 »

момичета помогнете ми ,искам когато милото дойде да ме взема на вратата да го посрещнат мои приятелки и да му зададът 4-5 въпроса на които той само ако оговори ще може да влезе в противен случай ще си плаща за грешен отговор,но КАКВИ ДА СА ВЪПРОСИТЕ ?ИСКАМ ПОНЕ ДВА ВЪПРОСА ДА СА НЕОЧАКВАНИ ЗА НЕГО ТОВА С КОЙ КОГО ЦЕЛУНА И КОГА СЕ ЗАПОЗНАХТЕ ТОЙ ГИ ЗНАЕ ОТГОВОРИТЕ girl_impossibleПОМОГНЕТЕ МОЛЯ give_rose
« Последна редакция: август 02, 2010, 14:23:07 от silvijj » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: август 02, 2010, 14:35:23 »

silvijj , има ли неща, които не си му споделяла? Като името на първия ти домашен любимец, детски страхове, къде си била за първи път на лагер, прякор от училище, кой номер обувки носиш, номер на сутиена(мъжете са боси в тази област)......ти най-добре трябва да знаеш какво ще го затрудни.

Изтегли си някое от предаванията "Горчиво" и ще се сдобиеш с много въпроси. girl_wink
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #412 -: август 14, 2010, 11:22:00 »

аз явно много съм изостанала, щом въобще не знам какви са тия игрички. Някой ще ме светне ли по въпроса?? какви са тия обувки, балони и ала бала????
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #413 -: август 20, 2010, 11:24:58 »

Мога ли само да дам един организационен съвет. smile Когато дойде да ви взема младоженецът, независимо дали ще плаща или ще му организирате въпроси, хората, които пазят трябва да стоят пред вратата, а не през вратата. Иначе се получава едно надвикване, подаване на пари и ръце през вратата, прищипани пръсти и т.н. И на филма и на снимките не е вижда нищо, нито се разбира за какво става въпрос...
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #414 -: август 20, 2010, 12:09:28 »

да, така ще е по-добре lol а и ние като ще сме в хотел.... ме е страх да не вземат да изкъртят някоя врата  crazy
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #415 -: август 22, 2010, 09:10:24 »

Да smile В случай, когато "пазачите" са пред вратата възможността да се изкърти някоя врата се свежда до минимум. smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: септември 03, 2010, 11:10:01 »

При нас пък вратите на хотелския апартамент се оказаха толкова дебели и тежки, че преговорите се водеха само отвън, ние вътре нищо не чувахме. Те нас също не чуваха.  sarcastic
Пред вратата бяха брат ми и майка ми, а вътре при мен – двамата ми първи братовчеди, две братовчедки и кумата. Ние дотолкова не знаехме какво става отвън, че по някое време, брат'чедите се развикаха "Айде бе, вие булка искате ли?"  laugh Обаче отговор от другата страна няма и няма, оказа се, че те изобщо не са чули. На записа също се вижда/чува ясно, че от нашата страна все едно ни вопъл, ни стон, при все че те също чукат по вратата (само чукането се чуваше при нас) и питат дали булката се дава.
Умрях да се хиля после... Communication breakdown отвсякъде!
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #417 -: септември 07, 2010, 08:12:46 »

При нас пък вратите на хотелския апартамент се оказаха толкова дебели и тежки, че преговорите се водеха само отвън, ние вътре нищо не чувахме. Те нас също не чуваха.  sarcastic
Пред вратата бяха брат ми и майка ми, а вътре при мен – двамата ми първи братовчеди, две братовчедки и кумата. Ние дотолкова не знаехме какво става отвън, че по някое време, брат'чедите се развикаха "Айде бе, вие булка искате ли?"  laugh Обаче отговор от другата страна няма и няма, оказа се, че те изобщо не са чули. На записа също се вижда/чува ясно, че от нашата страна все едно ни вопъл, ни стон, при все че те също чукат по вратата (само чукането се чуваше при нас) и питат дали булката се дава.
Умрях да се хиля после... Communication breakdown отвсякъде!

smile Затова идеята е, че всички, които те пазят трябва да са отвън. smile На теб не ти трябва много да чуваш. smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: септември 07, 2010, 16:42:11 »

Ами, каквато съм си любопитна, ако бях сама и нищо не чувах, току-виж се бях подала да видя какво аджеба става. sarcastic
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: септември 08, 2010, 09:59:40 »

Хихихи! Asseto, било е доста комично! А ти верятно си тропала с краче почти изнервено  smile

Ние също ще сме в хотел и моята идея е да се скрия в някоя от стаите, като младоженецът и кумувете ще трябва да ме намерят. На всяка врата на стаите от етажа, където ще съм, ще сложим табелки "булка". Очаквам тропане и обяснения кой какво търси ... а като стигнат стаята, където съм аз, ще има въпроси 3/5 - 3 верни отговора от 5 въпроса, иначе ще плаща за бонус въпрос - разрбрахме се, че врати няма да купуваме, затова по по-мирен път ще стане приемо-прадавателния ритуал smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines