Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 13:24:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 314618 пъти)
 
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 26, 2009, 19:43:25 »

 Здравейте! Бих искал да изкажа своето мнение smile
На сватба, хората идват да се веселят и танцуват, а не да гледат цирк и театър. (Доста от коментарите по-горе говорят същото). Много често младоженците си пожелават игри - окей, няма проблем. Весело е, забавно е, но не върви много за този повод. Виждам и чувам реакциите на гостите... nea  diablo, които протестират, че им се танцува а не им се гледа примерно: пукане на балони с пожелания, подаръци или изненади под столовете, къпане на бебе, просване на дрехи, бутилки с шампанско, метене на парички, маски и още куп други идеи, които действат "убиващо", приспивателно и отегчително в повечето случаи.
Все пак избора, желанията и думата имат "Тя и Той", защото това е тяхната сватба а всички ние сме гости, длъжни да се съобразим с това, което си харесват и искат младоженците.
(И без тези "програми", би било достатъчно весело, ако има хубави, различни, забавни, шоу ритуали, нещо по-разчупено и качествена, танцувална музика за всички със страхотно въздействие и настроение от Г-дин Ди-джей).
 Wink
« Последна редакция: ноември 26, 2009, 19:53:19 от DjAleksiMaronov » Активен
thousand_smiles
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #331 -: ноември 27, 2009, 12:31:50 »

Сватбата се прави за младоженците и "Тя и Той" си решават. Но избора на 'интересни' неща в програмата зависи и от гостите им. Ако повечето ще се забавляват искрено на 'циркове', защо не? Някои хора са се уморили от едни и същи ритуални и много ядене, пиене и танци. Разнообразието и разчупването на стандарта не винаги е лошо. Защо да не проявим млако смелост? Важно е да се приеме добре от участници и присъстващи.
Съгласна съм, че някои от идеите в тази тема са доста      смели. Но ако са се получили добре, значи са си ок. Друг е въпросът дали могат да се прилагат успешно и на много други места. Индивидуалността е най-важна и всичко трябва да е така, както всеки си го чувства за себе си и за гостите си!
Присъстрвах преди време на сватба, която премина по-скоро като корпоративна презентция. Но хората се забавляваха. За мен не беше най-удачния вариант (беше си скука), но на всички там им хареса доста. => Мисията изпълнена - всички бяха щастливи и доволни, най-вече младоженците!
Една-две закачки, различни от стандарта, са забавни, но не и на всяка цена. Малко разнообразие и смях никога не е излишен.
Стига всичко да е с мярка и най-вече - според хората.

Бъдете креативни!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: ноември 27, 2009, 13:33:39 »

Съгласна съм с последния пост, въпреки че ние ще орежем игричките на нашата сватба. Просто и двамата не харесваме вече заучените, повтарящи се игри. Ще включим чупенето на питата и ако има други народни обичаи. Но за игрите незнам...Най-важното е младоженците да са доволни, защото сред гостите все ще има такива, на които нещо не им допада pardon
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: декември 06, 2009, 21:06:51 »

аз също съм съгласна с горния пост...
на нашата сватба имахме няколко игри...с обувките...с балоните...жартиера и букета..игра след рязането на тортата с по едно парче на неомъжените двойки нищо повече...и преди първия танц синволично палене на семеен огън което си беше малък и много симпатяшки ритуал...
получи се много много забавно и гостите много се забавляваха...играта с балоните мина веднага след играта с обувките и нямаше спиранне 1000 пъти за циркаджийници...букета и жартиера минаха заедно а играта с тортата си мина с ритуала за тортата който така или иначе ис го има на всяка сватба...най хубавото беше че повечето от гостите не бяха виждали игра с обувки а имаше и такива които не знаеха за балоните...и стана много забавно...

най хубавото е че преди няма и месец баща ми(понеже е таксиметров шофьор) карал някакви момичета...които започнали да коментират за някаква сватба на която гледали снимки видеото за която се коментирало и били възхитени и много въудошевени че била много хубава сватба и ала бала и като споменали името на булката и на една приятелка баща ми си позволил да попита за сватбата...казали че не са били и дори не познават булката но била нвероятна сватба и била минала вече...като поразпитал малко повече ги закопал като казал че е бащата на булката... laugh
какво повече би могло да ме зарадва  yahoo
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #334 -: декември 07, 2009, 10:16:56 »

Бера, историята с таксито е супер! Сватбата ти наистина е много красива и всички изглеждат в страхотно настроение! Аз подкрепям мнението, че всеки си познава гостите и където е подходящо тези игри много разчупват атмосферата и става доста забавно!
Така че по-смелите булки да дерзаят с веселите игри на сватбения ден !
Активен
violet princess
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Няма невъзможни неща!


« Отговор #335 -: февруари 13, 2010, 20:48:11 »

Аз четах за една игра, при която булката прекарва сурово яйце от единия крачол на младоженеца и го изкарва през другия. Ако ми спретнат такъв номер мисля, че направо ще утрепя този, който го предложи
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 23, 2010, 16:13:31 »

Аз четах за една игра, при която булката прекарва сурово яйце от единия крачол на младоженеца и го изкарва през другия. Ако ми спретнат такъв номер мисля, че направо ще утрепя този, който го предложи
Здравейте и от мен, четейки мненията тук, направо се размях и то от сърце. От цялата си практика и като шеф на голям ресторант и като организаторски качества и умения, подкрепям мнението на ДЖ Алекси, за диджейска парти програма, от колкото разни игрички и накъсване на тържеството. За да накараш хората да станат на дансинга е професионализъм, но да прекъснеш вълната от стилове музика, на който хората найстина се забавляват, заради разни игрички е направо кошмарно за ди джейте, а и за нас организаторите.Все пак ние сме хората, който препоръчваме екипите и за нас е важно, дали се е станал купона.
Активен
koshmara
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #337 -: март 02, 2010, 09:52:32 »

здравейте,

дайте идеи за изненада на булката от младоженеца в ресторанта. Някаква игра или нещо слешно и забавно. Може и смешен символичен подарък. Wink
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #338 -: март 10, 2010, 12:50:15 »

Прочети най-напред цялата тема.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 12, 2010, 00:06:41 »

Момичета...имам един въпрос,на който мисля,че му е тук мястото! blush А,ако не е моля да бъде преместен... pardon
Та...аз и моя приятел сме канени следващия месец на сватба на наши приятели и се чудим дали би било удачно от нашата страна да им направим две тениски с надпис "game over" в съответния цвят-розово за нея и син за него?
Много ще ви бъда благодарна за мнения! give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 12, 2010, 08:38:22 »

rosit@ ти най-добре познаваш младоженците и тяхното чувство за хумор, като гледам доста хора подаряват такива тениски, че даже малдоженците взаимно си подаряват. аз лично бих предпочела друг подарък и не бих се зарадвала много, но на повечето май им харесва smile
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 12, 2010, 08:56:25 »

На мен би ми било забавно good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 15, 2010, 14:01:54 »

roumyana то разбира се ще е само за майтапа и в кръга на шегата и доколкото ги познавам мисля,че биха се зарадвали!Мислехме да им ги поднесем,когато им даваме и другият по-важен подарък! blush
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #343 -: март 18, 2010, 13:18:05 »

На мен ако ми подарят такава тениска на сватбата ще се изкефя и нощем ще си спя с нея.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 13, 2010, 07:53:18 »

При нас, ако има игри ще са не повече от 2, по-скоро държим на ритуалите.
Все пак реших да споделя една игра, за която в България досега не бях чувала, а се пукнах от смях, докато я четях. От един американски форум е, затова ще преведа тук на български smile Може пък да има по-смели (леко лудички blum) младоженци, склонни да я направят! danceg

Очите на булката се завързват с кърпа. Дават и се едно топло, сварено яйце и едно студено, от хладилника. Тя трябва да прокара всяко от яйцата през крачолите на младоженеца, да "срещне" двете яйца горе, на чатала, да им размени местата (тоест всяко да мине през другия крачол) и отново да ги прокара надолу, през крачолите му. ДЖ (или водещата) трябва да провери дали топлото и студеното яйце са в различен крачол "на връщане". Освен това, ДЖ шеговито казва на булката така както само две яйца прокарва нагоре, така и САМО ДВЕ яйца да спусне после надолу tease

За хора с чувство за хумор и повечско смелост, но поне е оригинално отвсякъде! good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines