Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:44:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 321211 пъти)
 
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 31, 2008, 21:47:41 »

на нашата сватба всичко ще е в ръцете на DJ,има доста идей за игри,горе долу стандартните,но бяхме на едно мнение,че зависи как ще се развие купона,ако нещо се закучат нещата ще почне с игрите.Незнам защо но му имам доверие,че ще ни напави доста забавна сватбата yahoo Party time
И аз мисля като Цвети, това е най-хубавия вариант danceg
а beRa   Bravo дала си страхотни идеи, миличка
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 22, 2008, 15:22:11 »

Извинете ме ако вече има такава тема, но търсих, търсих и не намерих crazy

Може ли да препоръчате двойка или няколко човека, които танцуват на сватба народни танци!?
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 22, 2008, 19:28:21 »

и аз търся за танците с пилето и тортата   crazy
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 22, 2008, 19:36:03 »

Милички,ами кажете и за кой град ви трябват де  blum
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 22, 2008, 19:41:55 »

упс, за София  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 22, 2008, 23:44:51 »

ехехе...радвам се че са ви харесали идеите... tease
а за стриптизьорка или кючекчийка...стриптизьорка...не мисля през цялото време да е по голи цици...ще хвърли сутиена към края...че да няма много проблеми с мъжката аудитория... ROFL
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 23, 2008, 08:44:55 »

Извинете ме ако вече има такава тема, но търсих, търсих и не намерих crazy

Може ли да препоръчате двойка или няколко човека, които танцуват на сватба народни танци!?
Ето какво открих в нета. Надявам се да съм полезна на някого! Едното момиче е Вики от Стар академи!   good
http://zevzeci.com/index.html
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 24, 2008, 10:25:36 »

И аз за София питах!  blush
Ако някой е ползвал такива услуги(наемане на танцьори-народни танци) - може ли да ме ориантира относно цена!? crazy
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 24, 2008, 11:46:55 »

Някой беше предложил малко по назад в темичката за подарък на младоженеца- един който да отвори на първата годишнина и едни в деня на раждането на първата рожба.Идеята ми се струва повече от страхотна ,но пък вчера цял ден мислих какви да са подаръчетата и всичко ми се струваше или неподходящо или не толкова специално.Моля ви, бихте ли ми помогнали с идейки. smile Мерси мерси
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 24, 2008, 12:08:04 »

Ние с като бяхме кумове, подарихме две бутилки вино, красиво опаковани с пожелания едната да я изпият когато се роди първото им дете, а втората на първата им годишнина.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 24, 2008, 12:35:35 »

Това е страхотна идевя и сигурно ще се възползвам да подаря на Матиас бутилка марково шампанско за годишнината но не ми се иска и подаръка за раждането на първото ни дете да е пак вино или шампанско.Иска ми се нещо по лично или и аз не знам какво. Но мерси голди за идейката помогна ми много  good
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 24, 2008, 19:49:16 »

Ние миналия месец бяхме на сватба , там в ресторанта кумовете подариха на младоженците една красива кутия с 3 шишета хубаво вино , едното беше с голяма златна панделка /да го отворят на златната си сватба/ , едното беше със синя и червена панделка /да го отворят при раждането на първото им дете, и защото не се знае пола му е с 2 панделки/ , и третата беше май със сива панделка /за първата годишнина/  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 24, 2008, 21:14:35 »

На мен ми идва на ум, че за раждането на първото дете може да се подари книжка с подходяща тематика! Ако има такава за татковците или въобще за родители (такива със сигурност има), а за майтап може да се добави и един памперс, за да се намекне, че и той ще трябва да сменя памперси и да помага в отглеждането на бебето!  pardon tease
Активен
Gerilein
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 30, 2008, 15:05:40 »

Цитат
и аз търся за танците с пилето и тортата

За пилето и тортата се надиграват шаферите и кумовете. Защо са ви професионални танцьори, то е ръченица - всеки може да я научи Wink А и ще е по-забавно от колкото да гледаш професионалисти.
Активен
lida
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #209 -: юли 12, 2008, 15:15:44 »

Здравейте на всички! Скоро станахме кумове на наши много добри приятели и търсейки информация за всичко по темата сватба открих този сайт,който определено ми хареса много ! Още миналата година се беше загнездила една идейка в мен за таз годишнината от сватбата ни ,която никак не е за подценяване -правим 15 години брак със съпруга ми ! И понеже чета тук как всички искат да са отново булки и реших да споделя идеята си с вас и съответно да ви помоля  за съвет и идеи !     Аз реших да съм пак булка ,със същия младоженник
Снощи си резервирахме ресторант -този път ще е по-скомна само 25 човека,с водещ и всико,но ще я направим забавна ,просто за купона!Аз се омъжих на 16 години и тогава родителите ни направиха всичко ,сега ние ще си направим купона ! Говорихме със свещеника и той каза,че на годишнини може да се прави молебен за здраве,така че ще отидем и в църквата  ще си облека някаква рокля ,а за ресторанта ще си извадя булченската и ще си направим купона !  Децата ни са вече големи -синът ни е на 15 ,а дъщеря ни на 13 .Измислили сме с кумовете те да бъдат питашите дали искаме да продължим още да сме женени и не само нас ,но най-вече децата -,защото те са най-потърпевши от този съюз     и покани ще си направим,като за всички ще бъдат с различен текст,съответно някакъв забавен и закачлив    Приемам всякакви идейки и ги очаквам с нетърпение
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines