Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 04:35:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 321281 пъти)
 
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #150 -: ноември 01, 2007, 18:57:10 »

Oh my ... Хахааа, това горчиво и за кумовете е "страшен" номер. Как може да са толкова несъобразителни тези хора?!
Ами въобще не се учудвам .. всякакви ги има..  beating
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 01, 2007, 19:11:47 »

Хихиххи, това за кумовете ме разсмя  laugh -всякакви ги има да  blum
За веселата сватба сме направили всичко възможно -двама много готини DJ с уговорката край няма и с тях и с ресторанта, много изненади и всякаква музика  danceg
Така че после ще разказвам колко е бил градусът на веселбата!  good
Активен
InKaAa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #152 -: ноември 01, 2007, 19:14:25 »

Е Вероника значи  очертава се страшна веселба!Дано да си прекарате чудесноооо!  danceg yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 01, 2007, 19:16:18 »

Е Вероника значи  очертава се страшна веселба!Дано да си прекарате чудесноооо!  danceg yahoo
Това е целта на занятието, мила  danceg и в поканата пише: "Веселбата ще продължи до някога в зори"  pardon
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #154 -: ноември 02, 2007, 20:31:35 »

Вероника, пожелавам ти веселбата да продължи завинаги! Dance
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 05, 2007, 22:18:09 »

вижте тази сватба - определено е забавна!  laugh Ама кой е кумът не става ясно май...

http://www.vbox7.com/play:a7006ed6
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 05, 2007, 22:25:10 »

ааа ш'ма извините това е ергенско парти с булка стриптизьорка :laugh:ако аз така направя свеки ще ми забоде вилица в трахеята и после гостите ще ме ядат с удоволствие!това е много гадно беее ако сме само моите приятели и на милото ще с еполучи(ама ще им гоним жените че са едни консервативни)яка веселба ама без да ми гледат циците те не че не бяха навън laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 06, 2007, 00:10:59 »

много ще разводним темата

Момичета наистина се разводнява темата, това клипче го има в темата "Весела сватба" ама тук в частност само за жартиера си говорим. Нека се придържаме към темата и да не излизаме извън нея!  smile
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: ноември 06, 2007, 14:45:45 »

Да, сори за клипчето, но аз го пуснах тук по повод бельо (жартиер ) на сватба. А иначе във весела сватба не съм го пускала, защото не знаех, че има такава тема. Мерси, че сте го преместили там, но там бих го пуснала, защото е смешно, а не заради бельото.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #159 -: ноември 06, 2007, 17:15:15 »

 На мен това клипче хич не ми се видя весело. shock
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 29, 2008, 16:08:48 »

На сватбата, на която бях последно, този номер с ключовете го бяха допълнили като дадоха ключ и на едно момче  smile, получи се готин бъзик.
На нашата сватба ще поканя няколко човека от клуб за народни танци за любители, който посещавам. И понеже съм голяма фенка на хората би ми се искало да изиграем някои от любимите ми, но много се притеснявам да не досадим на хората с такива изпълнения. Някои са по-традиционни като дунавско,еленино,дайчово, но пак много малко хора ще ги знаят и ще могат да се включат. Като че ли трябва на място да се прецени в зависимост от настроението.
Активен
didito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #161 -: февруари 09, 2008, 19:06:35 »

Здравейте,аз съм нова тук,но много се забавлявах като четох какви предложения имате на 03.05.2008g ни е сватбата и наситина ми се искаше да направя някакви нестандартни изненади за гостите,с които да се забавляват... но тези вече ги има на почти всяка сватба  ако може някой да ми помогне ще съм ви много благодарна.Благодаря ви предварително момичета!


Задължително пишете на кирилица!
« Последна редакция: февруари 09, 2008, 19:14:58 от fiibi_bg » Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 10, 2008, 11:13:18 »

Здравейте, аз съм бъдеща младоженка, и идеите ви са страхотни, но те май е по добре да се организират от кумовете, а нашите са в Англия и ще си дойдат една седмица преди сватбата, незнам как да подхвана да и кажа че е готино нещо такова данаправят, защото незнам дали те ще се сетят.
Много готино ми се стори това с ключовете, тениската  Game over, която някой може ли да микаже кога я дава и по какъв начин имаше и друго страхотни идеи.
По приницп един наш приятел танцува салса професионално, и май ще има някакъв такъв специален танц, струва ми се готино, защото той се справя много добре и мисля че ще стане интересно..
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 10, 2008, 11:30:04 »

Здравейте, аз съм бъдеща младоженка, и идеите ви са страхотни, но те май е по добре да се организират от кумовете, а нашите са в Англия и ще си дойдат една седмица преди сватбата, незнам как да подхвана да и кажа че е готино нещо такова данаправят, защото незнам дали те ще се сетят.
Много готино ми се стори това с ключовете, тениската  Game over, която някой може ли да микаже кога я дава и по какъв начин имаше и друго страхотни идеи.
По приницп един наш приятел танцува салса професионално, и май ще има някакъв такъв специален танц, струва ми се готино, защото той се справя много добре и мисля че ще стане интересно..
Има една изненада за кумови и гости, доста е атрактивно и хората много се забавляват.Това са една формация момичета, танцуват в синхрон и вторият им танц е облечени като медицински сестри, като вие сте казали на Ди Джея или водещата, кой мъже да бъдат извикани на столчетата на дансинга, например кума, шафера или бащатат на булката, може и някой добър приятел, взависимост кой искате да изненадате и шоуто е пълно. Всички се радват много и създава много голям тонус на всичики. Предлага ги Ваняя СТИЛ в Пловдив, можеш на сайта им да видиш снимки. Bravo
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #164 -: февруари 10, 2008, 14:24:35 »

С риск да бъда линчувана, трябва да кажа, че хич не харесвам игри, които все за нечия сметка (най-често за сметка на младоженците). Струват ми се унизителни и доста изтъркани.
Аз също искам да имам игри-изненади за гостите, но си ги представям по съвсем различен начин. Току що ми хрумна една идея, все още в суров вид. Ако например вместо на тейбъл картички, имената на гостите са написани на балони, завързани на столовете, след като гостите се настанят, балоните се отвързват, така че се залепят на тавана. По някое време през тържеството, DJ може да обяви, че младоженците имат изненада за гостите си: този, който пръв открие балона с името си на тавана, печели някаква наградка. Наградата може да е всичко от фотосесия с младоженците, вечеря у младото семейство след сватбеното им пътешевствие, а защо не и сувенир от сватбеното пътешевствие. Абе въобще може да е всичко, което въображението ви измисли.
Знам, че има много условности, ако не сте планували балони в украсата, ако държите на тейбълките, ако, ако...
Исках само да дам пример за по-различни игри. Разбира се, че всичко може да се дообмисли и съобрази с обстоятелствата.
« Последна редакция: февруари 10, 2008, 14:29:35 от KlaraFina » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines