Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 07:15:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лични карти  (Прочетена 178570 пъти)
 
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 30, 2007, 08:35:28 »

Selvet, забравих да ти честитя новата фамилия - вече си съвсем официално си г-жа Ниязиева !!!!  saludo  А г-н Ниязиев вчера сети ли се да те почерпи по случая, все пак неговото име вземаш!  CHEERS

аууу виж за това не се бях сетила   мила laugh laugh laugh още тази вечер ще му напомня girl_wink yahoo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 30, 2007, 19:11:36 »

Selvet, забравих да ти честитя новата фамилия - вече си съвсем официално си г-жа Ниязиева !!!!  saludo  А г-н Ниязиев вчера сети ли се да те почерпи по случая, все пак неговото име вземаш!  CHEERS

аууу виж за това не се бях сетила   мила laugh laugh laugh още тази вечер ще му напомня girl_wink yahoo
оооо веднага да се оправи тая грешка, мила!!!!!
еми по тази логика (с документите на колата де) и всичко останало като дипломи трябва да се сменя, ?! crazy crazy crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 10, 2007, 10:33:44 »

имам въпрос към момичетата от Варна
Къде ходихте да си сменяте личните карти във КАТ или Общината?
Благодаря
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 10, 2007, 10:35:54 »

днес подадох заявлението за задграничен паспорт и на бележката пише на 10.10 да го взема но се чудя не е ли късно и дали няма д ами го искат по рано от туристическата агенция???
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #109 -: септември 10, 2007, 13:46:29 »

имам въпрос към момичетата от Варна
Къде ходихте да си сменяте личните карти във КАТ или Общината?
Благодаря
Аз ходих първо в Общината и оттам ме пратиха в РПУ-то (според адреса). А КАТ ти трябва само за шофьорска книжка, но подаването за нея е след като ти излезе готовата л.к.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 10, 2007, 13:58:12 »

имам въпрос към момичетата от Варна
Къде ходихте да си сменяте личните карти във КАТ или Общината?
Благодаря

Роси , аз ходих в общината , там си оформих всички документи - заявления , адресни карти (при смяна на постоянния адрес) и после подадох заявлението във 2-ро районно .
А за книжката в КАТ
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #111 -: септември 10, 2007, 14:08:48 »

Селвет, аз още не съм ходила до КАТ, вече отвсякъде съм в нарушение със сроковете, blush  ама какво да се прави..... pardon Ти ходи ли? А какви документи трябват за смяна на шофьорска кн., някой знае ли?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 10, 2007, 15:35:18 »

момичета някой случайно да знае дали за задграничния паспорт също има срок 1 м. и глоба?!  blum и може ли да си го изкарам не сега, а когато се наложи?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 10, 2007, 15:57:56 »

момичета някой случайно да знае дали за задграничния паспорт също има срок 1 м. и глоба?!  blum и може ли да си го изкарам не сега, а когато се наложи?
Не е задължително да го сменяш сега, но трябва да го върнеш!  good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 11, 2007, 09:09:06 »

Селвет, аз още не съм ходила до КАТ, вече отвсякъде съм в нарушение със сроковете, blush  ама какво да се прави..... pardon Ти ходи ли? А какви документи трябват за смяна на шофьорска кн., някой знае ли?

Мила , аз ходих до КАТ, но понеже шофьорската ми книжка е издадена от КАТ Ст.Загора, трябваше да пусна заявления (един хартиен лист А4 + 3 лв такса - платена на място  в КАТ- Варна ) да ми изтеглят досието с инфото от КАТ СЗ, и сега след месец(около 25.09 ) трябва да отида с попълнено заявление за книжка + медицинско (казаха ми че няма да ми трябва снимка) , след като подам и тези документи , живот и здраве надявам се до към 25.11 да имам книжка sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 11, 2007, 10:08:10 »

Ох и медицинско ли трябва да си вадя за книжка  angry
На мен май ще ми трябва снимка, защото в сайта на КАТ пише, че ако са минали 6 месеца от издаването на личната карта, трябва да се носи актуална снимка и сигурно пак ще трябва да се снимам  photograph
Само незнам кога ли ще се наканя да си сменя книжката най-накрая  Girl_sing
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #116 -: септември 11, 2007, 10:18:06 »

Офффффф, пак ли медицинско, ама задължително ли е ?  Като се сетя за медицинското за брак как ни подмятаха от кабинет на кабинет......
То поне да бях активна шофьорка ...  bike drive  speed  speed speed
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 11, 2007, 10:34:51 »

http://www.kat.mvr.bg/ - тук можете да видите необходимите неща за издаване на книжка! Отивате на "Информация" и "Издаване и подмяна на свидетелства за управление на МПС"
  good

Свидетелства за управление на МПС
Ако при подаване на документи за издаване на свидетелство за управление на МПС, са минали повече от 06 месеца от издаването на последния документ за самоличност, е необходимо да се попълни "Заявление за издаване на документ за самоличност" с поставена на него актуална снимка. 
 1. За издаване на свидетелство за управление на МПС, поради изтичане срока на валидност, подмяна на стар образец с нов или промяна в данните на водача:

документ за самоличност по ЗБДС;
документ за платена такса - заплаща се в ОПП-СДП
или в банките и банковите клонове, обслужващи СДП и РПУ;
карта за медицински преглед на водач на МПС или протокол от Транспортна областна лекарска ескпертна комисия /ТОЛЕК/ или Транспортна централна комисия /ТЦЛЕК/;
старото свидетелство за управление на МПС.
 
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #118 -: септември 11, 2007, 10:46:51 »

E, явно ще трябва и медицинско  Girl_sing Благодаря за инфото, Мария. Къде го намери този сайт, никога не се бях сещала да потърся  Computer  pc-mainiak pc-mainiak
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 11, 2007, 10:49:52 »

E, явно ще трябва и медицинско  Girl_sing Благодаря за инфото, Мария. Къде го намери този сайт, никога не се бях сещала да потърся  Computer  pc-mainiak pc-mainiak
Аз търсих информация за ваденето на нови документи, защото си сменях адресната регистрация от друг град и така намерих доста работи  pardon Много уважавам Google  tease
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines