Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 07:54:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лични карти  (Прочетена 178616 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 16, 2007, 08:05:16 »

аз днес ще ходя пак и направо , ако трябва, ще им вдигна и скандал  beating beating beating  Дано вече в шантавата система на МВР да ми е излязла новата адресна регистрация, че да мога да си пусна лична карта най - накрая  End
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 16, 2007, 09:48:25 »

аз днес ще ходя пак и направо , ако трябва, ще им вдигна и скандал  beating beating beating  Дано вече в шантавата система на МВР да ми е излязла новата адресна регистрация, че да мога да си пусна лична карта най - накрая  End
Стискам палци всичко вече да актуализирано в системата и да си извадиш навреме личната карта  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 16, 2007, 10:03:04 »

хайде мацо успех и ако пак нещо те моткат  P-(няма да им цепиш басма
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 16, 2007, 12:39:43 »

Успях да си подам документите  yahoo yahoo yahoo Въпреки че регистрацията все още не ми е излязла, се оказа, че можело, но онази шматка - предишната служителка - е решила да се направи на инересна може би  beating beating beating Та ще си взема л.к. във вторник следобяд, а ми трябва за сряда сутринта  yahoo yahoo yahoo много съм доволна, че в края на краищата нещата се развиха "по план"  blum
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #94 -: август 16, 2007, 12:43:05 »

 hiphip hiphip hiphip Браво, значи можело, а ..... beating
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 16, 2007, 12:49:36 »

hiphip hiphip hiphip Браво, значи можело, а ..... beating
ами да, само дето ме мотаха така и си скъсах нервите  beating
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 16, 2007, 15:48:26 »

само дето загуби време и нерви все едно някой ще ти ги върне beating P-(радвам се че всичко с ее наредило
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 16, 2007, 17:02:18 »

на нас в ритуалната ни кзаха че до 1 месец трябва да си сменя личната карта, шоф. книжка и задграничния паспорт angry ужас като си представя какво размотаване ще бъде bad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 16, 2007, 21:27:27 »

Ох, аз да ви кажа така и не съм си подавала документи за нова шофьорска книжка  angry Аз понеже не я използвам и не се притеснявам, че не съответства на личната карта, но този път може да имам вече глоба (за личната карта се разминах  girl_winkangry
Само че ще видим кога ще се наканя да ида до КАТ - трябва да си зема отпуск специално за това  girl_impossible
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 20, 2007, 18:58:26 »

Ох, аз да ви кажа така и не съм си подавала документи за нова шофьорска книжка  angry Аз понеже не я използвам и не се притеснявам, че не съответства на личната карта, но този път може да имам вече глоба (за личната карта се разминах  girl_winkangry
Само че ще видим кога ще се наканя да ида до КАТ - трябва да си зема отпуск специално за това  girl_impossible

Това че трябва да си вземеш отпуск е напълно вярно!
Моят мъж сутринта ходи до КАТ!Там бил в 7:30часа сутринта още преди да отворят а бил под номер 160!И така си откара до обед за да му изкарат глобите ,които трябва да плаща!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 29, 2007, 10:34:40 »

Милички привет - аз вече съм г-жа Ниязиева , проех фамилията на милото...
Вече имам лична карта и паспорт с новата фамиля , сега започват другите премеждия , смяна на шофьоеска книжка и тн.н

Момичета имам следното питане - незнам дали тук му е мястото , но ако не е уместно модерраторите да го махнат..
Искам да ви питам дали знаете какво трябва да направя- след като имаме автомобил регистриран на мое име (с моминското име и по данни от старат алична карта) , сега след гражданският брак , ще трябва ли да сменям документите на колата и да я пререгиструраме ...след като съм с нова лична карта...
Ще ви бъда благодарна ако споделите ,
Нямам идея какво трябва да се направи, но дано някой е минал вече по този път и ти помогне  good
Все пак, когато ходиш за шофьорска книжка, попитай в КАТ каква е процедурата  good
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 29, 2007, 11:04:55 »

И аз незнам какво се прави в този случай!Аз пък имам подобен проблем с кредитна карта ,която притежавам с момиската ми фамилия , но незнам защо още не съм отишла в банката да ми я сменят!Най-вероятно не ми се разправя!Дано и там не праскат глоби защото вече ще  GROAN
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #102 -: август 29, 2007, 11:20:57 »

Милички привет - аз вече съм г-жа Ниязиева , проех фамилията на милото...
Вече имам лична карта и паспорт с новата фамиля , сега започват другите премеждия , смяна на шофьоеска книжка и тн.н

Момичета имам следното питане - незнам дали тук му е мястото , но ако не е уместно модерраторите да го махнат..
Искам да ви питам дали знаете какво трябва да направя- след като имаме автомобил регистриран на мое име (с моминското име и по данни от старат алична карта) , сега след гражданският брак , ще трябва ли да сменям документите на колата и да я пререгиструраме ...след като съм с нова лична карта...
Ще ви бъда благодарна ако споделите ,
Нямам идея какво трябва да се направи, но дано някой е минал вече по този път и ти помогне  good
Все пак, когато ходиш за шофьорска книжка, попитай в КАТ каква е процедурата  good
Селвет, миличка, то май и аз ще имам същия проблем с общата кола, а дори не се бях сещала досега, добре че си ти да се позамисля малко   crazy Смених си само л.к. и дотук. По цял ден съм на работа, и дума не може да става да си взема почивен ден и кога да ходя да се занимавам с бюрокрация направо незнам  pardon .  Моля те, ако разбереш нещо повече сподели , ще съм ти много благодарна  give_rose
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 29, 2007, 12:24:31 »

Cherry миличка , разбера ли нещо ще ти пиша....но като гледам в КАТ не ми отговори никой , надявам се като ходя да подавам докиментите за книжката да намеря някой добричък и информиран служител , който да ме ориентира какво да правя .... cray cray cray
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #104 -: август 30, 2007, 08:32:45 »

Selvet, забравих да ти честитя новата фамилия - вече си съвсем официално си г-жа Ниязиева !!!!  saludo  А г-н Ниязиев вчера сети ли се да те почерпи по случая, все пак неговото име вземаш!  CHEERS
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines